0

@mekston na razie siedza caly czas na Seattle.

0

@mekston Ta interwencja byla kluczowa.

0

Co ten sędzia gwiżdże, irytujący jest i to w huk.

@mekston @Lanosss @Adran360 @Jackazz

0

@mekston Dokładnie.

0

@mekston pisalem ze to placek jest, niech Morales wbija na boisko.

0

Allende sam na sam zepsul.

A jeszcze pisalem pare dni temu ze to placek jest.

@Lanosss @Adran360 @mekston

0

@mekston Takie cos sie zamienia na gola ;-)

0

@mekston Luis i Leo po setce zepsuli. Szkoda bo juz 1:2 moglo byc.

0

@mekston a to klubowo nie wiadomo nic, wszysycy siedza cicho.

0

@mekston Wiadomo, oni po przerwach zawsze lepiej grają.

0

@mekston Dlatego Ci pisze ze Leo podejmie decyzje po Eliminacjach, zakończy Eliminacje i na spokojnie będzie mial czas do podjęcia decyzji. ;-)

0

@mekston Tak, ale duzo źródeł podawało że raczej pojedzie, mi sie wydaje ze po Eliminacjach podejmie decyzje.

0

@mekston Statystyki nie grają, zobaczymy po przerwie.

0

@mekston Jak ostatni finał Messiego xD

Jak Finalissima jeszcze plus MŚ ;D

Zobaczymy w drugiej polowie co będzie, nie ma co w przerwie wyrokować. ;-)

1

@mekston 18 letni Morales jest na lawce, spokojnie z Orlando tez tak bylo.

0

1:0 do polowy Seattle prowadzi z Miami czyli moze byc podobny mecz co z Orlando a wiadomo jak to sie skończyło ;-)

@mekston @Adran360 @Lanosss @Jackazz

0

@Jackazz Pisane bylo juz wczesniej ze lekko nie będzie;D

0

Ale fuks teraz mialo Miami..

@mekston @Adran360 @Lanosss

0

@mekston Widziałem, powinni tam na spalony łapać, ale cóż gramy dalej ;-)

0

@mekston Ale teraz zwyczajna bramka i nic nie mieli do powiedzenia, po kontrze poszlo.

Edit. Chociaz widze teraz powtórke to mogli na spalony łapać.

0

@mekston Oglądam, dopiero 25min ;-)

0

Seattle prowadzi z Miami, Leo musi wziąć sprawy w swoje ręce.

0

@mekston Gity, ja Miami oglądam;D

7

GOAT przybył na stadion ;-)



Dawać mi to meczycho już ;-))

XI Miami



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@Magneta Trzy;-)

1

@LeoMessiiBarcaPepa Klubowych ma 40sci jak dobrze policzyłem;-)

@Magneta Oczywiście, jutro na poludnie mam wiec izi obejrze ;D

14

Zaraz o 47 trofeum w karierze gra Leo Messi ;-)



Będzie meczycho;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

Olmo na pustą xDDD

0

Pięknie Yamalito ;-))

0

@Encore Elegancko;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?