1 września 2025, 03:51
0
@mekston na razie siedza caly czas na Seattle.
1 września 2025, 03:47
@mekston Ta interwencja byla kluczowa.
1 września 2025, 03:42
Co ten sędzia gwiżdże, irytujący jest i to w huk.@mekston @Lanosss @Adran360 @Jackazz
1 września 2025, 03:39
@mekston Dokładnie.
1 września 2025, 03:33
@mekston pisalem ze to placek jest, niech Morales wbija na boisko.
Allende sam na sam zepsul. A jeszcze pisalem pare dni temu ze to placek jest.@Lanosss @Adran360 @mekston
1 września 2025, 03:31
@mekston Takie cos sie zamienia na gola ;-)
1 września 2025, 03:25
@mekston Luis i Leo po setce zepsuli. Szkoda bo juz 1:2 moglo byc.
@mekston a to klubowo nie wiadomo nic, wszysycy siedza cicho.
1 września 2025, 03:13
@mekston Wiadomo, oni po przerwach zawsze lepiej grają.
@mekston Dlatego Ci pisze ze Leo podejmie decyzje po Eliminacjach, zakończy Eliminacje i na spokojnie będzie mial czas do podjęcia decyzji. ;-)
1 września 2025, 03:09
@mekston Tak, ale duzo źródeł podawało że raczej pojedzie, mi sie wydaje ze po Eliminacjach podejmie decyzje.
1 września 2025, 03:08
@mekston Statystyki nie grają, zobaczymy po przerwie.
1 września 2025, 03:06
@mekston Jak ostatni finał Messiego xDJak Finalissima jeszcze plus MŚ ;DZobaczymy w drugiej polowie co będzie, nie ma co w przerwie wyrokować. ;-)
1 września 2025, 03:02
1
@mekston 18 letni Morales jest na lawce, spokojnie z Orlando tez tak bylo.
1:0 do polowy Seattle prowadzi z Miami czyli moze byc podobny mecz co z Orlando a wiadomo jak to sie skończyło ;-)@mekston @Adran360 @Lanosss @Jackazz
1 września 2025, 02:58
@Jackazz Pisane bylo juz wczesniej ze lekko nie będzie;D
1 września 2025, 02:55
Ale fuks teraz mialo Miami..@mekston @Adran360 @Lanosss
1 września 2025, 02:51
@mekston Widziałem, powinni tam na spalony łapać, ale cóż gramy dalej ;-)
1 września 2025, 02:46
@mekston Ale teraz zwyczajna bramka i nic nie mieli do powiedzenia, po kontrze poszlo. Edit. Chociaz widze teraz powtórke to mogli na spalony łapać.
1 września 2025, 02:42
@mekston Oglądam, dopiero 25min ;-)
1 września 2025, 02:41
Seattle prowadzi z Miami, Leo musi wziąć sprawy w swoje ręce.
1 września 2025, 02:31
@mekston Gity, ja Miami oglądam;D
1 września 2025, 01:11
7
GOAT przybył na stadion ;-)
🚨 الأسطورة ميسي يصل للملعب 😍🐐 https://t.co/5eYA0XnkAn">pic.twitter.com/5eYA0XnkAn— Messi World (@M10GOAT) August 31, 2025
🚨 الأسطورة ميسي يصل للملعب 😍🐐 https://t.co/5eYA0XnkAn">pic.twitter.com/5eYA0XnkAn
Los 1️⃣1️⃣ para la final 🫡 https://t.co/Ri3hQHWd9f">pic.twitter.com/Ri3hQHWd9f— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) August 31, 2025
Los 1️⃣1️⃣ para la final 🫡 https://t.co/Ri3hQHWd9f">pic.twitter.com/Ri3hQHWd9f
1 września 2025, 00:04
@Magneta Trzy;-)
1 września 2025, 00:00
@LeoMessiiBarcaPepa Klubowych ma 40sci jak dobrze policzyłem;-) @Magneta Oczywiście, jutro na poludnie mam wiec izi obejrze ;D
31 sierpnia 2025, 23:56
14
Zaraz o 47 trofeum w karierze gra Leo Messi ;-)
The day we’ve all been waiting for. Leagues Cup Final. 🏆 https://t.co/g9838Gd6NH">pic.twitter.com/g9838Gd6NH— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) August 31, 2025
The day we’ve all been waiting for. Leagues Cup Final. 🏆 https://t.co/g9838Gd6NH">pic.twitter.com/g9838Gd6NH
31 sierpnia 2025, 22:23
Olmo na pustą xDDD
31 sierpnia 2025, 22:15
Pięknie Yamalito ;-))
31 sierpnia 2025, 22:13
@Encore Elegancko;-)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@mekston na razie siedza caly czas na Seattle.
0
@mekston Ta interwencja byla kluczowa.
0
Co ten sędzia gwiżdże, irytujący jest i to w huk.
@mekston @Lanosss @Adran360 @Jackazz
0
@mekston Dokładnie.
0
@mekston pisalem ze to placek jest, niech Morales wbija na boisko.
0
Allende sam na sam zepsul.
A jeszcze pisalem pare dni temu ze to placek jest.
@Lanosss @Adran360 @mekston
0
@mekston Takie cos sie zamienia na gola ;-)
0
@mekston Luis i Leo po setce zepsuli. Szkoda bo juz 1:2 moglo byc.
0
@mekston a to klubowo nie wiadomo nic, wszysycy siedza cicho.
0
@mekston Wiadomo, oni po przerwach zawsze lepiej grają.
0
@mekston Dlatego Ci pisze ze Leo podejmie decyzje po Eliminacjach, zakończy Eliminacje i na spokojnie będzie mial czas do podjęcia decyzji. ;-)
0
@mekston Tak, ale duzo źródeł podawało że raczej pojedzie, mi sie wydaje ze po Eliminacjach podejmie decyzje.
0
@mekston Statystyki nie grają, zobaczymy po przerwie.
0
@mekston Jak ostatni finał Messiego xD
Jak Finalissima jeszcze plus MŚ ;D
Zobaczymy w drugiej polowie co będzie, nie ma co w przerwie wyrokować. ;-)
1
@mekston 18 letni Morales jest na lawce, spokojnie z Orlando tez tak bylo.
0
1:0 do polowy Seattle prowadzi z Miami czyli moze byc podobny mecz co z Orlando a wiadomo jak to sie skończyło ;-)
@mekston @Adran360 @Lanosss @Jackazz
0
@Jackazz Pisane bylo juz wczesniej ze lekko nie będzie;D
0
Ale fuks teraz mialo Miami..
@mekston @Adran360 @Lanosss
0
@mekston Widziałem, powinni tam na spalony łapać, ale cóż gramy dalej ;-)
0
@mekston Ale teraz zwyczajna bramka i nic nie mieli do powiedzenia, po kontrze poszlo.
Edit. Chociaz widze teraz powtórke to mogli na spalony łapać.
0
@mekston Oglądam, dopiero 25min ;-)
0
Seattle prowadzi z Miami, Leo musi wziąć sprawy w swoje ręce.
0
@mekston Gity, ja Miami oglądam;D
7
GOAT przybył na stadion ;-)
Dawać mi to meczycho już ;-))
XI Miami
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
@Magneta Trzy;-)
1
@LeoMessiiBarcaPepa Klubowych ma 40sci jak dobrze policzyłem;-)
@Magneta Oczywiście, jutro na poludnie mam wiec izi obejrze ;D
14
Zaraz o 47 trofeum w karierze gra Leo Messi ;-)
Będzie meczycho;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
Olmo na pustą xDDD
0
Pięknie Yamalito ;-))
0
@Encore Elegancko;-)