@Lanosss Albo City go weźmie bo tez jest taka możliwość, tez w srodku pola maja maly wybor chyba ze na Echeverriego postawią w kolejnym sezonie, to jest najbardziej możliwy scenariusz.
Joan García szybko zaimponował szatni swoimi świetnymi interwencjami, natychmiastowym dostosowaniem się do ich wysokiej linii defensywnej i umiejętnością panowania nad piłką od pierwszego meczu. Doskonale wpasował się w szatnię, a Dani Olmo pomógł mu się zaaklimatyzować. [@laiatudel]
🚨 | The dressing room is very impressed with Joan Garcia due to his great saves, instant adaptation to their high defensive line, and ability to control space from his very first match. He integrated smoothly into the team, with Dani Olmo helping him settle in. [@laiatudel]… https://t.co/w1zjChwgQ2">pic.twitter.com/w1zjChwgQ2
"Za to, jak z nim grałem, mając go jako kolegę z drużyny i podając mu piłkę, było czymś wspaniałym. Następnie bycie na Mistrzostwach Świata i oglądanie, jak je wygrywa, jest ekscytujące. Z czasem będzie to jeszcze bardziej doceniane".
"Może jutrzejszy mecz nie będzie jego ostatnim w Argentynie, bo postaramy się rozegrać jeszcze jeden w przyszłości, bo na to zasługuje. Kiedy wchodzi na boisko treningowe, ma coś, czego nie widziałem u nikogo innego, i to jest to, co wnosi jako osoba. Trenowanie go było i nadal jest przyjemnością, ponieważ jest tu dzisiaj i musimy się tym cieszyć".
"Chcemy, aby kibice, którzy przychodzą na stadion cieszyli się tą chwilą. Od czasu tego, co zostało wygrane, między fanami a piłkarzami powstało coś wyjątkowego. Chcemy, aby fani nadal świętowali w ten sposób i miejmy nadzieję, że będzie to trwało wiecznie".
Lionel Scaloni gets emotional while talking about Leo Messi ❤️🇦🇷
"For what I played with him, and having him as a teammate and giving him the ball was something wonderful. Then, being at a World Cup and seeing him win it is exciting. Over time, this will be even more… https://t.co/DX73eEXsYg">pic.twitter.com/DX73eEXsYg
1
@clyde It's Done✅️
3
@NeroTFP1 Chłop juz powinien karierę trenerską zakończyć i dać sobie spokój.
1
@Sysia11 Nope, streamy Kochana tylko ;-)
9
Dziś w nocy na Estadio Mâs Monumental w Buenos Aires, Albicelestes zagrają z Wenezuelą w Eliminacjach do Mistrzostw Świata 2026 w strefie CONMEBOL.
Mecz jak coś o 1:30
Ja niestety mam dzis nocke w robocie to na przerwie po 3 sobie zobaczę skrót spotkania ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@shinthps @clyde z gry o tron wariatka, ciekawy jestem jak zagra Larę ;-)
0
@Lanosss Albo City go weźmie bo tez jest taka możliwość, tez w srodku pola maja maly wybor chyba ze na Echeverriego postawią w kolejnym sezonie, to jest najbardziej możliwy scenariusz.
0
@Lanosss Wybral jak Simons, z tym ze Simons w pore się ogarnął.
3
Joan García szybko zaimponował szatni swoimi świetnymi interwencjami, natychmiastowym dostosowaniem się do ich wysokiej linii defensywnej i umiejętnością panowania nad piłką od pierwszego meczu. Doskonale wpasował się w szatnię, a Dani Olmo pomógł mu się zaaklimatyzować. [@laiatudel]
Mój czwarty ulubiony zawodnik z dzisiejszej Barcy ;-)
1
@Sysia11 Ja nie obejrzę Igi bo zaraz na nocke smigam, skrót zobacze z rana ;D
1
@July_6_BcN Haha, Nie powiem, spokojnie ;-)
0
@gumaz Nie znam z reala akurat ;-)
0
@clyde Rozumiem, no to wszystko mówi za siebie, po genach poszło;-)
2
@MesQueUnClub_87 @NeroTFP1
Goodfellas tego chyba nie muszę przedstawiać;-)
W szoku jestem ze tego nikt nie wymienił.
To jest film oparty na faktach z resztą.
1
@clyde to od tych kebsow taka wysoka jesteś Karolino ;DD
1
@gumaz 186.
@July_6_BcN ja wiem ile masz wzrostu ;-))
16
Lionel Scaloni wzrusza się mówiąc o Leo Messim ❤️
"Za to, jak z nim grałem, mając go jako kolegę z drużyny i podając mu piłkę, było czymś wspaniałym. Następnie bycie na Mistrzostwach Świata i oglądanie, jak je wygrywa, jest ekscytujące. Z czasem będzie to jeszcze bardziej doceniane".
"Może jutrzejszy mecz nie będzie jego ostatnim w Argentynie, bo postaramy się rozegrać jeszcze jeden w przyszłości, bo na to zasługuje. Kiedy wchodzi na boisko treningowe, ma coś, czego nie widziałem u nikogo innego, i to jest to, co wnosi jako osoba. Trenowanie go było i nadal jest przyjemnością, ponieważ jest tu dzisiaj i musimy się tym cieszyć".
"Chcemy, aby kibice, którzy przychodzą na stadion cieszyli się tą chwilą. Od czasu tego, co zostało wygrane, między fanami a piłkarzami powstało coś wyjątkowego. Chcemy, aby fani nadal świętowali w ten sposób i miejmy nadzieję, że będzie to trwało wiecznie".
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
4
Leo, Ochroniarz i Paredi zawsze razem ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
@kubix05 Wrzucalem dzisiaj.
0
@mekston Nie obejrze bo bede w robocie, graja w lipnych porach, mogliby w nocy grać.
3
@BorzyKrzys tobie gruz w gacie.
9
Dziś swoje 33 urodziny obchodzi Damián Emiliano "Dibu" Martinez Romero.
Feliz Cumpleaños Dibu!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
2
@Sysia11 Dokładnie, zgadza sie i oby się pokazal fajnie w Chelsea.
2
@Sysia11 Buonanotte może wbic do podstawy, Enzo jest kapitanem i tez ma cos do gadania ;-)
A Facundo tez nie jest jakims slabiakiem ;-)
Oby od razu na początku zaczął strzelać czy asystowac to od kopa wejdzie do podatawy ;-)
0
@mekston Miami swoje szanse mialo, nie wykorzystali, trudno zyje sie dalej ;-)
0
@mekston No "eksperci" tzw ;-)
0
@mekston Teraz to juz po temacie.
0
@mekston Teraz tak xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston cytuj wywalone mam jajca tak szczerze ;D
Jeszcze mecz sie w sumie nie skonczyl, ja wierze do konca.
0
@mekston Nie wiadomo bo jak teraz strzela to będzie szansa.
Doliczyć powinien 10.