@Aragorn33 gdzie jest teraz ten z Trumpem na profilowym? co az gruche walil przez gacie ze Trump wygral wybory w USA, to byl blad i to wielki dla Europy ze ten gamoń wygral wybory.
Rumunii prawdopodobnie zestrzelili właśnie rosyjskiego drona który wleciał w ich przestrzeń powietrzną. Nie wiadomo co z drugim o którym alarmowali Ukraińcy.
Wojna Hybrydowa ze strony Rosji weszła na wyższy poziom.
0
@Encore No to jak nic Cie nie boli to po co zaczepki szukasz i specjalnie dodales Juliana.
0
@Encore no i jest lepszym zawodnikiem od Juliana i co chciales tym osiągnąć Enkorku? Cos Cie boli? ;-)
2
Erling Haaaland z dubletem 3:0!
Co klasa to klasa!!
1
Gigi to jest klasa, takiego wariata trzeba było Pepowi na bramce ;-)
0
Gooool Erling Haaaland 2:0!
Brawoo City!!
4
@kubix05 To bylo arcydzieło;-)
0
Jazdaaa City!! Brawoo Fodeen!!
Vamoos!
0
@MYTO Oglądałem słabo ogólnie Miami, Leo srednio jak na niego, powinien kończyć mecz z golem i asystą.
@Kgorecki2500 na koniec okna ;-)
4
Jest i Gigi na bramce ;-)
Vamoos City!
@Sysia11 @Messibestplayerintheworld
6
Mascherano chyba out będzie.
Dawać Xaviego tam.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
1
@Tollusiek Pozamiatane xDD
3:0 dla Charlotte, Allende sam na sam zwalil po podaniu Leo.
1
@Tollusiek Oglądam i widzę ale wiem ze mogą to wyciągnąć, to jest tylko jedna bramka a nie z takich opałów wychodzili Byku. ;-)
Ja zostaje do końca;D
1
@Tollusiek Ja nie ide, zostaje do konca Byku, teraz to sie zacznie meczycho właśnie;-)
2
Karny dla Miami, Leo wycięty w polu karnym!
Nie trafia Leo, panenką chciał ://
Charlotte gool, to teraz meczycho sie zacznie.
Przekombinował Leo, mogl to na sile jak zawsze w prawy rog i by siadlo.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
4
Leo Messi jak cos dal za darmo MLS Pass na miesiąc więc warto skorzystać, link wstawiam poniżej:
https://redeem.services.apple/mls-seasonpassoffer-2025-emeia?rt=social&itscg=80035&itsct=s_mls_partner_messi_pr_1monthoffer
Także korzystajcie ;-)
Ja skorzystałem bo jestem fanem MLS, spodobała mi sie ta liga i dlatego wziąłem, można oglądać bez zacięć żadnych i nie trzeba streamow szukać;-)
A plus jest taki ze uwielbiam hiszpańskich komentatorów;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
4
Skład Interu Miami na Charlotte
Leo Messi ✅️
Lecimy z tym meczykiem zaraz ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
1
@Sysia11 Forma przed MŚ TOP i tak ma być;-)
2
@adamek20151 @blakkudium Ja jak padnie gol albo asysta Argentynczka to wrzucam zawsze, taka zasada ;-)
5
Julian powinien miec dublet asyst juz.
Co zwalil Guliano to szook.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
1
@blakkudium Masz niżej;D ale herba zostawiam ;P
3
Julian asysta i Barrios gool, Atleti wychodzi na prowadzenie.
Piękna akcja Julianitoo ;-))
Chlop jest kozak w pressingu.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
1
@SelloutCrowd slowniczek zmienil sam xD
Haha ;D
@adamek20151 wiem bo przyszedl Albert RCB ;D
0
Znowu Syreny wyjął..
0
@Barcanajlepszyteam Nie wiem czy cos do nas wleciało, chyba nic bo krotko wyly syreny około minuty.
To dobrze jak wróciło do normy.
1
@Barcanajlepszyteam na twitter rozne profile, zeby miec jakiekolwiek informacje na ten temat.
1
@tbas ale co Ty do mnie wypisujesz gosciu?
@Aragorn33 gdzie jest teraz ten z Trumpem na profilowym? co az gruche walil przez gacie ze Trump wygral wybory w USA, to byl blad i to wielki dla Europy ze ten gamoń wygral wybory.
@FcPortoFan1999 Ciężkie i chore czasy.
1
@Barcanajlepszyteam Jest spokojnie u mnie na osiedlu, troche osób powychodzilo na balkon ale teraz jest spokojnie i cisza.
Ja sobie czytam info co sie dzieje i na bieżąco w miare jestem, nie ma czego sie obawiać na razie.
6
Info z Rumunii.
@Barcanajlepszyteam @FcPortoFan1999
1
@Barcanajlepszyteam Nie, nic, cisza jak makiem zasiał.
1
@FcPortoFan1999 Dostalem alert jak @Barcanajlepszyteam napisal.
Chore czasy nastaly.