0

@Encore No to jak nic Cie nie boli to po co zaczepki szukasz i specjalnie dodales Juliana.

0

@Encore no i jest lepszym zawodnikiem od Juliana i co chciales tym osiągnąć Enkorku? Cos Cie boli? ;-)

2

Erling Haaaland z dubletem 3:0!

Co klasa to klasa!!

1

Gigi to jest klasa, takiego wariata trzeba było Pepowi na bramce ;-)

0

Gooool Erling Haaaland 2:0!

Brawoo City!!

4

@kubix05 To bylo arcydzieło;-)

0

Jazdaaa City!! Brawoo Fodeen!!

Vamoos!

0

@MYTO Oglądałem słabo ogólnie Miami, Leo srednio jak na niego, powinien kończyć mecz z golem i asystą.

@Kgorecki2500 na koniec okna ;-)

4

Jest i Gigi na bramce ;-)



Vamoos City!

@Sysia11 @Messibestplayerintheworld

6

Mascherano chyba out będzie.



Dawać Xaviego tam.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

1

@Tollusiek Pozamiatane xDD

3:0 dla Charlotte, Allende sam na sam zwalil po podaniu Leo.

1

@Tollusiek Oglądam i widzę ale wiem ze mogą to wyciągnąć, to jest tylko jedna bramka a nie z takich opałów wychodzili Byku. ;-)

Ja zostaje do końca;D

1

@Tollusiek Ja nie ide, zostaje do konca Byku, teraz to sie zacznie meczycho właśnie;-)

2

Karny dla Miami, Leo wycięty w polu karnym!

Nie trafia Leo, panenką chciał ://

Charlotte gool, to teraz meczycho sie zacznie.

Przekombinował Leo, mogl to na sile jak zawsze w prawy rog i by siadlo.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

4

Leo Messi jak cos dal za darmo MLS Pass na miesiąc więc warto skorzystać, link wstawiam poniżej:

https://redeem.services.apple/mls-seasonpassoffer-2025-emeia?rt=social&itscg=80035&itsct=s_mls_partner_messi_pr_1monthoffer

Także korzystajcie ;-)

Ja skorzystałem bo jestem fanem MLS, spodobała mi sie ta liga i dlatego wziąłem, można oglądać bez zacięć żadnych i nie trzeba streamow szukać;-)

A plus jest taki ze uwielbiam hiszpańskich komentatorów;D

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

4

Skład Interu Miami na Charlotte

Leo Messi ✅️



Lecimy z tym meczykiem zaraz ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

1

@Sysia11 Forma przed MŚ TOP i tak ma być;-)

2

@adamek20151 @blakkudium Ja jak padnie gol albo asysta Argentynczka to wrzucam zawsze, taka zasada ;-)

5

Julian powinien miec dublet asyst juz.

Co zwalil Guliano to szook.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

1

@blakkudium Masz niżej;D ale herba zostawiam ;P

3

Julian asysta i Barrios gool, Atleti wychodzi na prowadzenie.

Piękna akcja Julianitoo ;-))

Chlop jest kozak w pressingu.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@SelloutCrowd slowniczek zmienil sam xD

Haha ;D

@adamek20151 wiem bo przyszedl Albert RCB ;D

0

Znowu Syreny wyjął..

0

@Barcanajlepszyteam Nie wiem czy cos do nas wleciało, chyba nic bo krotko wyly syreny około minuty.

To dobrze jak wróciło do normy.

1

@Barcanajlepszyteam na twitter rozne profile, zeby miec jakiekolwiek informacje na ten temat.

1

@tbas ale co Ty do mnie wypisujesz gosciu?

@Aragorn33 gdzie jest teraz ten z Trumpem na profilowym? co az gruche walil przez gacie ze Trump wygral wybory w USA, to byl blad i to wielki dla Europy ze ten gamoń wygral wybory.

@FcPortoFan1999 Ciężkie i chore czasy.

1

@Barcanajlepszyteam Jest spokojnie u mnie na osiedlu, troche osób powychodzilo na balkon ale teraz jest spokojnie i cisza.

Ja sobie czytam info co sie dzieje i na bieżąco w miare jestem, nie ma czego sie obawiać na razie.

6

Info z Rumunii.



@Barcanajlepszyteam @FcPortoFan1999

1

@Barcanajlepszyteam Nie, nic, cisza jak makiem zasiał.

1

@FcPortoFan1999 Dostalem alert jak @Barcanajlepszyteam napisal.

Chore czasy nastaly.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?