0

@agaFCB Nasz Carlitos to jest Bóg☺️

2

@mekston Carlos KRÓL!❤️☺️

2

@Sysia11 a ganar!☺️

1

@Sysia11 Dokładnie, ogólnie w Ameryce Południowej nie ma słabych Repek. ;-)

Jestem ciekawy Finalissimy, jesteśmy przede wszystkim lepiej zgrani od Hiszpanii i mamy lepszego o dwie półki Selekcjonera, także lekkim faworytem w tym starciu na pewno będziemy my ale to takim ciutke faworytem ;-)

1

@Sysia11 na LO mamy trzech kotow jeszcze Soler jest.

Co do Almady to będzie on występował na LS a na srodku napadu będzie zalezalo od formy, na PS/wolnym elektronie wiadomo kto ;-)

Reszta pomocy bez zmian, Enzo, Mac i RDP.

15

Lionel Messi kończy kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2026 w strefie CONMEBOL jako najlepszy strzelec.

1. Leo Messi – 8 bramek
2. Luis Díaz – 7 bramek
3. Miguelito – 6 bramek



Pięknie, w wieku 38 lat takie rzeczy, robi wrażenie;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

9

Skład Argentyny na mecz z Ekwadorem ;-)



Nawet spoko ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss

10

Leo Messi wrócił do treningów z Interem Miami. ;-)





Elegancko że dzis z Ekwadorem odpuścił bo i tak mecz o pietruszkę tzw ;-))

Dzisiaj bez Leo będzie test i ogólnie jestem ciekawy jak Albicelestes będą się prezentować ;-) na ciężkim terenie w sumie będzie grane.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@DDM Bo moge to piszę, juz to napisałem wyzej.

0

@Stinger_ Napisałem ogólnie i z resztą nie będziesz mi bronił pisać, będę pisał co będę chcial i nic Ci do tego.

0

@DDM Ja napisałem ogólnie, a nie o Norwegii.

Myślałem że dziś Erling 6 strzeli a byl blisko ;-)

0

@Danny Gaucho 5 bramek w Repce też strzelił Messi przeciwko Estonii 5 czerwca 2022 roku.

https://www.transfermarkt.pl/argentyna_estonia/statistik/spielbericht/3826305

W klubie też strzelil pięć przeciwko Leverkusen w 2012 roku.

2

@mekston @Bocheno1 Jak dla mnie Leo Messi tenisa ;-)

2

Komentarz usunięty

13

Ángel Di María:

"Leo Messi nie przeszedł jeszcze na emeryturę. To był jego ostatni mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata, ale wciąż ma przed sobą mundial i z pewnością po tym spotkaniu rozegra jeszcze jeden mecz. Dla mnie to nie jest pożegnanie. Dlatego nie poszedłem na mecz. Rozmawiałem z nim. Cieszę się, że jeszcze ma wiele do zaoferowania." @TyCSports



Angelito potwierdza że Leo nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w Reprezentacji;-))

O Finalissimie: "Zgodnie z umową mecz powinien odbyć się w Europie, ale USA i Katar też chcą być jej gospodarzem". @gastonedul



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

2

@Luciano99 a juz myslalem ze na azjate będziesz się robił;DD

2

@kamiVeB figo nawet nie wymieniam bo jemu to sie but należy na czoło.

6

@macio_944 Ramos ogarnął łeb o 180stopni po graniu z Leo, chlop zmądrzał i to widać nawet po wywiadach ostatnich ;-)

Brzydal i Pepe to TOP2 znienawidzonych zawodnikow madryli.

3

@Andi18 ciekawe czy @Józek o tym wie ze mu w chalupe pierun szczelił.

5

Christensen gooolazo ;-))


2

@kubix05 Akurat Luke lubie, nigdy nie byl boiskowym chamem wiec jak najbardziej ;-)

3

@kubix05 Luka Modric;-)

3

@Messibestplayerintheworld 2029 rok Byczku ;-))

2

@Katalończyk 99 No jak widać można;-)

@Sysia11 Niesamowity jest ;-)

19

Popito zadawał to pytanie ;-)

Fan Cristiano Ronaldo zapytał Lacazette'a: "kto jest najlepszym piłkarzem na świecie?"

Lacazette: "Messi."

Fan Cristiano: "Naprawdę? a co z Cristiano?"

Lacazette: "Messi."



Thiago Almada zagra jutro z numerem 10 przeciwko Ekwadorowi.



Tak jak Scaloni mówił po meczu z Wenezuelą że będą duże zmiany w składzie, Leo odpoczynek i regeneracja przed waznymi meczami w MLS. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

9

Lionel Scaloni: "Czy Messi zagra na Mistrzostwach Świata? Podjęcie decyzji pozostawiamy mu, aby mógł to zrobić spokojnie, bez pośpiechu, tak jak na to zasługuje. Powinniśmy dać mu spokój, a cokolwiek zdecyduje, będzie dobrze”.



Dokładnie, nie ważne jaką decyzje podejmie, będzie to słuszna decyzja, teraz wszystko zależy od niego. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

Brawoo Carlosik!!❤️

1

@Sysia11 Ja go nie uznaje bo w barwach Argentyny nie wystąpił w oficjalnych meczach, więc tak jak napisałem wyżej, Kempes był jako pierwszy, drugi Diego Maradona a trzeci Leo Messi ;-)

1

@Sysia11 Di Stefano nie gral w Argentynie.

Najpierw był Mario Kempes, pozniej Diego Maradona a teraz jest Leo Messi. ;-)

0

@July_6_BcN Slucham wszystkiego ;-)

Rock, disco czy rap ;-))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?