@Sysia11 Dokładnie, ogólnie w Ameryce Południowej nie ma słabych Repek. ;-)
Jestem ciekawy Finalissimy, jesteśmy przede wszystkim lepiej zgrani od Hiszpanii i mamy lepszego o dwie półki Selekcjonera, także lekkim faworytem w tym starciu na pewno będziemy my ale to takim ciutke faworytem ;-)
"Leo Messi nie przeszedł jeszcze na emeryturę. To był jego ostatni mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata, ale wciąż ma przed sobą mundial i z pewnością po tym spotkaniu rozegra jeszcze jeden mecz. Dla mnie to nie jest pożegnanie. Dlatego nie poszedłem na mecz. Rozmawiałem z nim. Cieszę się, że jeszcze ma wiele do zaoferowania." @TyCSports
Ángel Di María: "Leo Messi hasn’t retired yet. This was his last World Cup qualifier game, but he still has a World Cup ahead of him and will surely have another match after this. For me, it's not a farewell. That’s why I didn’t go to the game. I spoke with him. I’m happy that he… https://t.co/4ulJlecjYw">pic.twitter.com/4ulJlecjYw
Angelito potwierdza że Leo nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w Reprezentacji;-))
O Finalissimie: "Zgodnie z umową mecz powinien odbyć się w Europie, ale USA i Katar też chcą być jej gospodarzem". @gastonedul
❗️About the Finalissima: "According to the agreement, the game should be in Europe, but the USA and Qatar want to host it too." @gastonedul 🏆🌍 https://t.co/4WBu3o5zCb">pic.twitter.com/4WBu3o5zCb
Lionel Scaloni: "Czy Messi zagra na Mistrzostwach Świata? Podjęcie decyzji pozostawiamy mu, aby mógł to zrobić spokojnie, bez pośpiechu, tak jak na to zasługuje. Powinniśmy dać mu spokój, a cokolwiek zdecyduje, będzie dobrze”.
🇦🇷 Lionel Scaloni: "Will Messi play the World Cup? He’s going to make the decision calmly, taking his time, as he deserves. We should leave him in peace, and whatever he decides will be fine.” https://t.co/yAfznjFXsc">pic.twitter.com/yAfznjFXsc
@Sysia11 Ja go nie uznaje bo w barwach Argentyny nie wystąpił w oficjalnych meczach, więc tak jak napisałem wyżej, Kempes był jako pierwszy, drugi Diego Maradona a trzeci Leo Messi ;-)
0
@agaFCB Nasz Carlitos to jest Bóg☺️
2
@mekston Carlos KRÓL!❤️☺️
2
@Sysia11 a ganar!☺️
1
@Sysia11 Dokładnie, ogólnie w Ameryce Południowej nie ma słabych Repek. ;-)
Jestem ciekawy Finalissimy, jesteśmy przede wszystkim lepiej zgrani od Hiszpanii i mamy lepszego o dwie półki Selekcjonera, także lekkim faworytem w tym starciu na pewno będziemy my ale to takim ciutke faworytem ;-)
1
@Sysia11 na LO mamy trzech kotow jeszcze Soler jest.
Co do Almady to będzie on występował na LS a na srodku napadu będzie zalezalo od formy, na PS/wolnym elektronie wiadomo kto ;-)
Reszta pomocy bez zmian, Enzo, Mac i RDP.
15
Lionel Messi kończy kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2026 w strefie CONMEBOL jako najlepszy strzelec.
1. Leo Messi – 8 bramek
2. Luis Díaz – 7 bramek
3. Miguelito – 6 bramek
Pięknie, w wieku 38 lat takie rzeczy, robi wrażenie;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
9
Skład Argentyny na mecz z Ekwadorem ;-)
Nawet spoko ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
10
Leo Messi wrócił do treningów z Interem Miami. ;-)
Elegancko że dzis z Ekwadorem odpuścił bo i tak mecz o pietruszkę tzw ;-))
Dzisiaj bez Leo będzie test i ogólnie jestem ciekawy jak Albicelestes będą się prezentować ;-) na ciężkim terenie w sumie będzie grane.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@DDM Bo moge to piszę, juz to napisałem wyzej.
0
@Stinger_ Napisałem ogólnie i z resztą nie będziesz mi bronił pisać, będę pisał co będę chcial i nic Ci do tego.
0
@DDM Ja napisałem ogólnie, a nie o Norwegii.
Myślałem że dziś Erling 6 strzeli a byl blisko ;-)
0
@Danny Gaucho 5 bramek w Repce też strzelił Messi przeciwko Estonii 5 czerwca 2022 roku.
https://www.transfermarkt.pl/argentyna_estonia/statistik/spielbericht/3826305
W klubie też strzelil pięć przeciwko Leverkusen w 2012 roku.
2
@mekston @Bocheno1 Jak dla mnie Leo Messi tenisa ;-)
2
Komentarz usunięty
13
Ángel Di María:
"Leo Messi nie przeszedł jeszcze na emeryturę. To był jego ostatni mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata, ale wciąż ma przed sobą mundial i z pewnością po tym spotkaniu rozegra jeszcze jeden mecz. Dla mnie to nie jest pożegnanie. Dlatego nie poszedłem na mecz. Rozmawiałem z nim. Cieszę się, że jeszcze ma wiele do zaoferowania." @TyCSports
Angelito potwierdza że Leo nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w Reprezentacji;-))
O Finalissimie: "Zgodnie z umową mecz powinien odbyć się w Europie, ale USA i Katar też chcą być jej gospodarzem". @gastonedul
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
2
@Luciano99 a juz myslalem ze na azjate będziesz się robił;DD
2
@kamiVeB figo nawet nie wymieniam bo jemu to sie but należy na czoło.
6
@macio_944 Ramos ogarnął łeb o 180stopni po graniu z Leo, chlop zmądrzał i to widać nawet po wywiadach ostatnich ;-)
Brzydal i Pepe to TOP2 znienawidzonych zawodnikow madryli.
3
@Andi18 ciekawe czy @Józek o tym wie ze mu w chalupe pierun szczelił.
5
Christensen gooolazo ;-))
2
@kubix05 Akurat Luke lubie, nigdy nie byl boiskowym chamem wiec jak najbardziej ;-)
3
@kubix05 Luka Modric;-)
3
@Messibestplayerintheworld 2029 rok Byczku ;-))
2
@Katalończyk 99 No jak widać można;-)
@Sysia11 Niesamowity jest ;-)
19
Popito zadawał to pytanie ;-)
Fan Cristiano Ronaldo zapytał Lacazette'a: "kto jest najlepszym piłkarzem na świecie?"
Lacazette: "Messi."
Fan Cristiano: "Naprawdę? a co z Cristiano?"
Lacazette: "Messi."
Thiago Almada zagra jutro z numerem 10 przeciwko Ekwadorowi.
Tak jak Scaloni mówił po meczu z Wenezuelą że będą duże zmiany w składzie, Leo odpoczynek i regeneracja przed waznymi meczami w MLS. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
9
Lionel Scaloni: "Czy Messi zagra na Mistrzostwach Świata? Podjęcie decyzji pozostawiamy mu, aby mógł to zrobić spokojnie, bez pośpiechu, tak jak na to zasługuje. Powinniśmy dać mu spokój, a cokolwiek zdecyduje, będzie dobrze”.
Dokładnie, nie ważne jaką decyzje podejmie, będzie to słuszna decyzja, teraz wszystko zależy od niego. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
Brawoo Carlosik!!❤️
1
@Sysia11 Ja go nie uznaje bo w barwach Argentyny nie wystąpił w oficjalnych meczach, więc tak jak napisałem wyżej, Kempes był jako pierwszy, drugi Diego Maradona a trzeci Leo Messi ;-)
1
@Sysia11 Di Stefano nie gral w Argentynie.
Najpierw był Mario Kempes, pozniej Diego Maradona a teraz jest Leo Messi. ;-)
0
@July_6_BcN Slucham wszystkiego ;-)
Rock, disco czy rap ;-))