1

@Sysia11 Dokładnie, Scaloni ma w czym wybierać ;-))

1

@Sysia11 Pisałem ze lekko wbije do podstawy, za duzo go ogladalem zeby twierdzić inaczej;-)

1

@blakkudium Nie musza sie stresowac przynajmniej;DD

2

Auba jakby hattrick dzis strzelił to by byla poezja ;-))

Vamoos Auba!!❤️

2

Waligruchy realu komentuja na Canal xDD

Bedzie niezly kabaret na majku ;D

@macio_944 @Kapitan hawk @norbi77 @Coutinho007 @Pawel13sz @MesQueUnClub_87

1

Kucacz będzie musiał gacie sprawdzić po meczu czy nie polecialo po nogawce po tych dwoch gongach Arsenalu xDD

1

Nie martw się @Luciano99 na drugim kuponie zagralem z Toba, czysta jedyna na PSV ;DD

3

@Kessie 2030 Kesjusz przejmuje Arsenal i mowi: "Trust the process" ;D

0

@partymaker a to juz inna sprawa ://

0

@Encore Mecze na ktorych Yamal powinien zagrac max 30min.

3

De la fuente Ty juz kurla wiesz co..



Lysa pala zajechala nam Yamalka ://

0

@Czajka90 XL ;-))

1

@Kessie Na wieczne oddanie tzw ;DD

2

@blakkudium @Kessie Ciekawostka tej koszulki jest taka ze to Limitowana Edycja i ciężko ja ogolnie dostać, ja ją dostalem od brata ktory kupil mi ja w Londynie w 2009 roku ;-)

2

@blakkudium Do tego roweru by musiał dopłacić jeszcze ;DD

3

Chciałbyś @Kessie co? ;-)
https://ibb.co/xSXT3cT2

0

@Luciano99 coś te bramki nie w te strone idą( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kessie Gyoki rozcięcie glowy i to nawet głębokie, nie dobrze kurde bele Kesjusz :/

1

@Luciano99 plus karny w realu i dobra sumka wychodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore No to dziś będą mieć drugiego. ;-)

Do końca sezonu tych karnych im się nazbiera.

@Derean Dokładnie.

5

Chcecie pewniaczka na dziś z meczów LM?

To lapcie, czy będzie karny w meczu realu? Tak. 2.65 kurs

Pewniaczek ktory wchodzi lekutko za stówkę.

@Luciano99 @Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87

1

@escarabajo Rosario z Boca oglądałem;-)

Angelito dalej to ma ;D

Miami też, slabiutko chyba Szefito out będzie jak jeszcze raz przegra :/

Leo w tym meczu powinien miec brame i asyste.

0

@damian16161212 Jak na nich to grają bardzo słabo, prześcieradła dzis lekkie 3:0 wygrywają.

23

Czy Mbappé jest najlepszym piłkarzem na świecie?

Leonardo Balerdi: "Moim zdaniem, dopóki Messi nie przejdzie na emeryturę, Messi nadal będzie najlepszym piłkarzem na świecie."



Balerdi? TOP! ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

0

@FiscaelBarca Batman z 1989 i 1992 to TOP.

3

@Kgorecki2500 DC od zawsze ma sztos filmy ;-)

0

@mekston Ale nie bylo żadnego hejpu na Rodriego i nikt tego sie nie spodziewał, tego mi nie powiesz.

0

@mekston Na Rodriego w ogóle tez nie bylo a wygral ;P

0

@mekston Czyli jednak z szansami.

0

@mekston No jak bez szans, jak rozwalil LM statystycznie ;D

Czyli wasze rozgrywki ktore bierzecie jako argument do wszystkiego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?