Lamine Yamal nie zagra z Newcastle United, a jego występ z Getafe CF oraz Realem Oviedo nie jest pewny. Najbardziej realistyczny jest powrót na mecz z Realem Sociedad - mógłby tam rozegrać kilka minut, ale głównym celem jest to, aby w 100% wrócić na PSG. Nikt nie będzie…
@blakkudium@Kessie Ciekawostka tej koszulki jest taka ze to Limitowana Edycja i ciężko ja ogolnie dostać, ja ją dostalem od brata ktory kupil mi ja w Londynie w 2009 roku ;-)
1
@Sysia11 Dokładnie, Scaloni ma w czym wybierać ;-))
1
@Sysia11 Pisałem ze lekko wbije do podstawy, za duzo go ogladalem zeby twierdzić inaczej;-)
1
@blakkudium Nie musza sie stresowac przynajmniej;DD
2
Auba jakby hattrick dzis strzelił to by byla poezja ;-))
Vamoos Auba!!❤️
2
Waligruchy realu komentuja na Canal xDD
Bedzie niezly kabaret na majku ;D
@macio_944 @Kapitan hawk @norbi77 @Coutinho007 @Pawel13sz @MesQueUnClub_87
1
Kucacz będzie musiał gacie sprawdzić po meczu czy nie polecialo po nogawce po tych dwoch gongach Arsenalu xDD
1
Nie martw się @Luciano99 na drugim kuponie zagralem z Toba, czysta jedyna na PSV ;DD
3
@Kessie 2030 Kesjusz przejmuje Arsenal i mowi: "Trust the process" ;D
0
@partymaker a to juz inna sprawa ://
0
@Encore Mecze na ktorych Yamal powinien zagrac max 30min.
3
De la fuente Ty juz kurla wiesz co..
Lysa pala zajechala nam Yamalka ://
0
@Czajka90 XL ;-))
1
@Kessie Na wieczne oddanie tzw ;DD
2
@blakkudium @Kessie Ciekawostka tej koszulki jest taka ze to Limitowana Edycja i ciężko ja ogolnie dostać, ja ją dostalem od brata ktory kupil mi ja w Londynie w 2009 roku ;-)
2
@blakkudium Do tego roweru by musiał dopłacić jeszcze ;DD
3
Chciałbyś @Kessie co? ;-)
https://ibb.co/xSXT3cT2
0
@Luciano99 coś te bramki nie w te strone idą( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kessie Gyoki rozcięcie glowy i to nawet głębokie, nie dobrze kurde bele Kesjusz :/
1
@Luciano99 plus karny w realu i dobra sumka wychodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore No to dziś będą mieć drugiego. ;-)
Do końca sezonu tych karnych im się nazbiera.
@Derean Dokładnie.
5
Chcecie pewniaczka na dziś z meczów LM?
To lapcie, czy będzie karny w meczu realu? Tak. 2.65 kurs
Pewniaczek ktory wchodzi lekutko za stówkę.
@Luciano99 @Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87
1
@escarabajo Rosario z Boca oglądałem;-)
Angelito dalej to ma ;D
Miami też, slabiutko chyba Szefito out będzie jak jeszcze raz przegra :/
Leo w tym meczu powinien miec brame i asyste.
0
@damian16161212 Jak na nich to grają bardzo słabo, prześcieradła dzis lekkie 3:0 wygrywają.
23
Czy Mbappé jest najlepszym piłkarzem na świecie?
Leonardo Balerdi: "Moim zdaniem, dopóki Messi nie przejdzie na emeryturę, Messi nadal będzie najlepszym piłkarzem na świecie."
Balerdi? TOP! ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
0
@FiscaelBarca Batman z 1989 i 1992 to TOP.
3
@Kgorecki2500 DC od zawsze ma sztos filmy ;-)
0
@mekston Ale nie bylo żadnego hejpu na Rodriego i nikt tego sie nie spodziewał, tego mi nie powiesz.
0
@mekston Na Rodriego w ogóle tez nie bylo a wygral ;P
0
@mekston Czyli jednak z szansami.
0
@mekston No jak bez szans, jak rozwalil LM statystycznie ;D
Czyli wasze rozgrywki ktore bierzecie jako argument do wszystkiego..