21 września 2025, 00:02
3
@Konradowskyy na AppleTV, masz na Leo Messiego profilu na insta w bio link do darmowego miesiąca;-)
20 września 2025, 23:43
5
Zaraz o 1:30 gra Leo Messi;-))Inter Miami przeciwko DC United.A tak w ogóle to Dobry Wieczór ;-)
El escenario está listo 💗🖤 https://t.co/vSd3thwHmg">pic.twitter.com/vSd3thwHmg— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) September 20, 2025
El escenario está listo 💗🖤 https://t.co/vSd3thwHmg">pic.twitter.com/vSd3thwHmg
19 września 2025, 22:56
0
@Sysia11 Lo Celso szkoda bo zawodnikiem jest super tylko to właśnie kruche zdrowie :/
1
@Sysia11 Dziwny zawodnik ogolnie, drybling ma fajny, dzis powinien kończyć mecz z co najmniej dwoma asystami :/
19 września 2025, 21:44
@Sysia11 Zgadza się i ogólnie fajny mecz ;-)
19 września 2025, 21:12
6
Lo Celso z asysta i Betis 1:0 ;-)
🚨 GOAL | Cucho Hernández 7' Assist by Lo Celso 📷 Real Betis 1-0 Real Sociedadhttps://t.co/XTQvrx3EHN">pic.twitter.com/XTQvrx3EHN— PitchSide (@ThizTransfive) September 19, 2025
🚨 GOAL | Cucho Hernández 7' Assist by Lo Celso 📷 Real Betis 1-0 Real Sociedadhttps://t.co/XTQvrx3EHN">pic.twitter.com/XTQvrx3EHN
19 września 2025, 11:58
@Sysia11 No kurde, musi byc sztos ;DNie ma za co, podeślę dla mnie to bez problemowo ;P
19 września 2025, 11:51
@Sysia11 Nie, ale mam projekt i bedzie to cos duzego, rękaw szykuje Argentyński;DLeo i Diego wjedzie po nowym roku ;P
19 września 2025, 11:49
@Sysia11 Super i pięknie to wygląda;-)) Dobrze jest ;P
19 września 2025, 11:47
@Sysia11 A to spoko;-)Wrzuc swoja ;P
19 września 2025, 11:45
@Sysia11 Zapodalem Ci na priwka juz jak to zrobic ;-)Jestem ciekawy jak to u Ciebie wygląda;PJak mozesz wrzuc (wysłałem Ci na priw co i jak) i zapodaj na priwka wszystko ;-)Ale dziarka ładna ;-)
19 września 2025, 11:34
@directedbyfcb Kazdy sie pozniej tak tłumaczy^^
19 września 2025, 11:25
@directedbyfcb No ja wyluzowany ale Ciebie i tak ignoruje bo wiem jakie miales poprzednie konto^^ @FcPortoFan1999 Nope ;D mam sie bardzo dobrze ;D
19 września 2025, 11:23
@FcPortoFan1999 A to tego nie wiedzialem ;DAle ja nie jestem ;P
19 września 2025, 11:21
Komentarz usunięty
19 września 2025, 11:11
2
@Sysia11 Dziękuję;-)Oo supeer ;-))Wyslij na priwka jak to wygląda jak mozesz ;-)@damianex10 efekt dalem w edytorze ;D@FcPortoFan1999 Nie pale Byczku, ogólnie, w tamtym roku cos mnie w płucach zebralo i musialem syropu pol walnąć;-)
19 września 2025, 11:08
@FCB_dimiC Yes ;-)Barcelony jest cały pokój;D@FcPortoFan1999 Na kaszel ;P
19 września 2025, 11:03
13
Teraz to elegancko wygląda;-)https://ibb.co/3LxNQQY@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
19 września 2025, 10:05
@clyde @gumaz Dziewczyna znaleziona w jego aucie byla jego przyjaciółką z tego co wiadomo.Takze grubo.
19 września 2025, 09:35
@mekston Spoko to zobaczę;D
19 września 2025, 09:18
@Czajka90 haha ;D a skad mam wiedziec, w nicku masz Czajka ;D
19 września 2025, 08:59
@mekston o ktorej Byczku bo wolne mam to obejrze?
19 września 2025, 03:45
Ja jeszcze piłę dwa oglądam;DDawno ogladalem;P
19 września 2025, 00:59
@Aragorn33 mam nadzieję że to nie któryś z tych chłopów @Czajka90 czy @Kessie ;D
19 września 2025, 00:36
@blakkudium Ale K.O. na @Popitek12 ;D
18 września 2025, 23:13
7
Visca Barca!❤️
FC BARCELONA 🗣️ https://t.co/dmfRnR46zz">pic.twitter.com/dmfRnR46zz— FC Barcelona (@FCBarcelona_es) September 18, 2025
FC BARCELONA 🗣️ https://t.co/dmfRnR46zz">pic.twitter.com/dmfRnR46zz
18 września 2025, 22:28
Rashford dwa, Newcastle zero!Ladnie zaebal w okno :OMyslalem ze to okno a to od poprzeczki poszlo, ladna brama w huk ;-)
18 września 2025, 22:19
Rashford pozamykal mordy.Pięknie Rafi. ;-)
18 września 2025, 22:00
@July_6_BcN w drugiej wsadza bramkę im. Leo Messiego i ucisza Newcastle;-))
18 września 2025, 21:37
@July_6_BcN Gra wygląda tragicznie jak na razie, oby to sie rozkręciło z czasem ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@Konradowskyy na AppleTV, masz na Leo Messiego profilu na insta w bio link do darmowego miesiąca;-)
5
Zaraz o 1:30 gra Leo Messi;-))
Inter Miami przeciwko DC United.
A tak w ogóle to Dobry Wieczór ;-)
Leo musi odhaczyć DeCeków ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@Sysia11 Lo Celso szkoda bo zawodnikiem jest super tylko to właśnie kruche zdrowie :/
1
@Sysia11 Dziwny zawodnik ogolnie, drybling ma fajny, dzis powinien kończyć mecz z co najmniej dwoma asystami :/
1
@Sysia11 Zgadza się i ogólnie fajny mecz ;-)
6
Lo Celso z asysta i Betis 1:0 ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
@Sysia11 No kurde, musi byc sztos ;D
Nie ma za co, podeślę dla mnie to bez problemowo ;P
1
@Sysia11 Nie, ale mam projekt i bedzie to cos duzego, rękaw szykuje Argentyński;D
Leo i Diego wjedzie po nowym roku ;P
1
@Sysia11 Super i pięknie to wygląda;-))
Dobrze jest ;P
0
@Sysia11 A to spoko;-)
Wrzuc swoja ;P
0
@Sysia11 Zapodalem Ci na priwka juz jak to zrobic ;-)
Jestem ciekawy jak to u Ciebie wygląda;P
Jak mozesz wrzuc (wysłałem Ci na priw co i jak) i zapodaj na priwka wszystko ;-)
Ale dziarka ładna ;-)
0
@directedbyfcb Kazdy sie pozniej tak tłumaczy^^
1
@directedbyfcb No ja wyluzowany ale Ciebie i tak ignoruje bo wiem jakie miales poprzednie konto^^
@FcPortoFan1999 Nope ;D mam sie bardzo dobrze ;D
0
@FcPortoFan1999 A to tego nie wiedzialem ;D
Ale ja nie jestem ;P
0
Komentarz usunięty
2
@Sysia11 Dziękuję;-)
Oo supeer ;-))
Wyslij na priwka jak to wygląda jak mozesz ;-)
@damianex10 efekt dalem w edytorze ;D
@FcPortoFan1999 Nie pale Byczku, ogólnie, w tamtym roku cos mnie w płucach zebralo i musialem syropu pol walnąć;-)
2
@FCB_dimiC Yes ;-)
Barcelony jest cały pokój;D
@FcPortoFan1999 Na kaszel ;P
13
Teraz to elegancko wygląda;-)
https://ibb.co/3LxNQQY
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
@clyde @gumaz Dziewczyna znaleziona w jego aucie byla jego przyjaciółką z tego co wiadomo.
Takze grubo.
0
@mekston Spoko to zobaczę;D
0
@Czajka90 haha ;D a skad mam wiedziec, w nicku masz Czajka ;D
0
@mekston o ktorej Byczku bo wolne mam to obejrze?
5
Ja jeszcze piłę dwa oglądam;D
Dawno ogladalem;P
2
@Aragorn33 mam nadzieję że to nie któryś z tych chłopów @Czajka90 czy @Kessie ;D
2
@blakkudium Ale K.O. na @Popitek12 ;D
7
Visca Barca!❤️
2
Rashford dwa, Newcastle zero!
Ladnie zaebal w okno :O
Myslalem ze to okno a to od poprzeczki poszlo, ladna brama w huk ;-)
0
Rashford pozamykal mordy.
Pięknie Rafi. ;-)
1
@July_6_BcN w drugiej wsadza bramkę im. Leo Messiego i ucisza Newcastle;-))
0
@July_6_BcN Gra wygląda tragicznie jak na razie, oby to sie rozkręciło z czasem ;D