3

@Konradowskyy na AppleTV, masz na Leo Messiego profilu na insta w bio link do darmowego miesiąca;-)

5

Zaraz o 1:30 gra Leo Messi;-))

Inter Miami przeciwko DC United.

A tak w ogóle to Dobry Wieczór ;-)



Leo musi odhaczyć DeCeków ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Sysia11 Lo Celso szkoda bo zawodnikiem jest super tylko to właśnie kruche zdrowie :/

1

@Sysia11 Dziwny zawodnik ogolnie, drybling ma fajny, dzis powinien kończyć mecz z co najmniej dwoma asystami :/

1

@Sysia11 Zgadza się i ogólnie fajny mecz ;-)

6

Lo Celso z asysta i Betis 1:0 ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@Sysia11 No kurde, musi byc sztos ;D

Nie ma za co, podeślę dla mnie to bez problemowo ;P

1

@Sysia11 Nie, ale mam projekt i bedzie to cos duzego, rękaw szykuje Argentyński;D

Leo i Diego wjedzie po nowym roku ;P

1

@Sysia11 Super i pięknie to wygląda;-))

Dobrze jest ;P

0

@Sysia11 A to spoko;-)

Wrzuc swoja ;P

0

@Sysia11 Zapodalem Ci na priwka juz jak to zrobic ;-)

Jestem ciekawy jak to u Ciebie wygląda;P

Jak mozesz wrzuc (wysłałem Ci na priw co i jak) i zapodaj na priwka wszystko ;-)

Ale dziarka ładna ;-)

0

@directedbyfcb Kazdy sie pozniej tak tłumaczy^^

1

@directedbyfcb No ja wyluzowany ale Ciebie i tak ignoruje bo wiem jakie miales poprzednie konto^^

@FcPortoFan1999 Nope ;D mam sie bardzo dobrze ;D

0

@FcPortoFan1999 A to tego nie wiedzialem ;D

Ale ja nie jestem ;P

0

Komentarz usunięty

2

@Sysia11 Dziękuję;-)

Oo supeer ;-))

Wyslij na priwka jak to wygląda jak mozesz ;-)

@damianex10 efekt dalem w edytorze ;D

@FcPortoFan1999 Nie pale Byczku, ogólnie, w tamtym roku cos mnie w płucach zebralo i musialem syropu pol walnąć;-)

2

@FCB_dimiC Yes ;-)

Barcelony jest cały pokój;D

@FcPortoFan1999 Na kaszel ;P

1

@clyde @gumaz Dziewczyna znaleziona w jego aucie byla jego przyjaciółką z tego co wiadomo.

Takze grubo.

0

@mekston Spoko to zobaczę;D

0

@Czajka90 haha ;D a skad mam wiedziec, w nicku masz Czajka ;D

0

@mekston o ktorej Byczku bo wolne mam to obejrze?

5

Ja jeszcze piłę dwa oglądam;D
Dawno ogladalem;P

2

@Aragorn33 mam nadzieję że to nie któryś z tych chłopów @Czajka90 czy @Kessie ;D

2

@blakkudium Ale K.O. na @Popitek12 ;D

7

Visca Barca!❤️


2

Rashford dwa, Newcastle zero!

Ladnie zaebal w okno :O

Myslalem ze to okno a to od poprzeczki poszlo, ladna brama w huk ;-)

0

Rashford pozamykal mordy.

Pięknie Rafi. ;-)

1

@July_6_BcN w drugiej wsadza bramkę im. Leo Messiego i ucisza Newcastle;-))

0

@July_6_BcN Gra wygląda tragicznie jak na razie, oby to sie rozkręciło z czasem ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?