"Kto pierwszy pogratulował mi Złotej Piłki? Leo Messi! On wysłał mi wiadomość bezpośrednio". @lequipe
🚨 Ousmane Dembele: "Who congratulated me first about the Ballon d'Or? Leo Messi! He sent me a message directly." @lequipehttps://t.co/Vg31cMew0b">pic.twitter.com/Vg31cMew0b
0
@mekston w pampersach ;DD sorry Popi ;P
6
Skrót meczu Atleti z prześcieradłami ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
0
@Drozdu7 Przecież hejterki z rambli go przekreśliły.
0
Negreira juz wrocil na tapete u przescieradel? Czy to nie ta pora jeszcze?
@Kapitan hawk @norbi77
5
Atleti z Przescieradlami 5:2
Julian wybrany zawodnikiem meczu✅️
https://ibb.co/hJmB08WP
Po raz drugi z rzędu;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
3
Xabi Alonso na kolanach xDD
Cholo zaoral nim murawe xD
1
Gooool Atleti! Pięknie Antek!!
4
@mekston zamyka mordki hejterkom.
1
@lukaszmatusiewicz Ja napisalem ogólnie, dzis akurat sie sprawdza ;-)
6
Alez brama, pięknie Julian ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adran360 @mekston @Tollusiek
4
Julianooo goool ale bramaaa
0
@lukaszmatusiewicz to xG to jest zaklamana statystyka, najbardziej nie proporcjonalna.
3
Ajj szkoda ze to nie wpadlo, dawaj Julek druga bramke ;-)
7
Julian co Asencio porobil jak placka ;D
10
Gooool Juliaaaan!!! Brawooo
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
3
Czerwo jak byk powinno byc.
1
To powinno byc czerwo.
0
Karny dla Atleti!!
2
To co w drugiej polowie w derbach madrytu wleci slynne "Penalty por favor Real Madrid" ;D
5
Sorloooth goool! 2:2 auuuu
2
Co ten Lenglet zrobil xD
Parodysta.
Wystarczyło ręce rozlozyc i klata by to wbil xD
1
Julian asysta i Lenglet brama ;-)
3
Slupek Juliana, malo braklo a strzal kozak. ;-)
5
Goool Atleti!! Pięknie, dymac ich ;-))
7
XI Atleti na Prześcieradła.
Julian✅️
Dzis GOAT gra o 22:30 przeciwko Toronto.
Kozak meczyki dzisiaj, można oglądać;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
23
Ousmane Dembele:
"Kto pierwszy pogratulował mi Złotej Piłki? Leo Messi! On wysłał mi wiadomość bezpośrednio". @lequipe
Leonardo DiCaprio: "Jestem wielkim fanem Messiego, Legendy, GOATa..."
Benicio del Toro: "Jestem wielkim fanem Messiego i bardzo WIELKIM fanem Maradony." @alexispuig
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
1
@spiderman1899 Luźno mam prawie 2tb zawalone filmami plus seriale, także cos nie cos sie znam ;-))
Dla mnie Rambo to klasyka i lubie go oglądać;P
1
@spiderman1899 Dla mnie kazdy Rambo jest zajebisty, nie znasz sie po prostu.
3
Na TV Puls leci John Rambo z 2008 roku jakby ktoś byl zainteresowany, początek filmu dopiero więc odpalajcie i oglądajcie, milego seansu życzę;-)
Ja sobie odpalilem z nudów;P
2
@mordini123 Na lepszych warunkach by bylo jakby kazdy nasz mecz pokazywali w TVP ;-)