0

@mekston w pampersach ;DD sorry Popi ;P

6

0

@Drozdu7 Przecież hejterki z rambli go przekreśliły.

0

Negreira juz wrocil na tapete u przescieradel? Czy to nie ta pora jeszcze?

@Kapitan hawk @norbi77

5

Atleti z Przescieradlami 5:2

Julian wybrany zawodnikiem meczu✅️
https://ibb.co/hJmB08WP

Po raz drugi z rzędu;-))


@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

3

Xabi Alonso na kolanach xDD

Cholo zaoral nim murawe xD

1

Gooool Atleti! Pięknie Antek!!

4

@mekston zamyka mordki hejterkom.

1

@lukaszmatusiewicz Ja napisalem ogólnie, dzis akurat sie sprawdza ;-)

6

Alez brama, pięknie Julian ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adran360 @mekston @Tollusiek

4

Julianooo goool ale bramaaa

0

@lukaszmatusiewicz to xG to jest zaklamana statystyka, najbardziej nie proporcjonalna.

3

Ajj szkoda ze to nie wpadlo, dawaj Julek druga bramke ;-)

7

Julian co Asencio porobil jak placka ;D

10

Gooool Juliaaaan!!! Brawooo



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

3

Czerwo jak byk powinno byc.

1

To powinno byc czerwo.

0

Karny dla Atleti!!

2

To co w drugiej polowie w derbach madrytu wleci slynne "Penalty por favor Real Madrid" ;D


5

Sorloooth goool! 2:2 auuuu

2

Co ten Lenglet zrobil xD

Parodysta.

Wystarczyło ręce rozlozyc i klata by to wbil xD

1

Julian asysta i Lenglet brama ;-)

3

Slupek Juliana, malo braklo a strzal kozak. ;-)

5

Goool Atleti!! Pięknie, dymac ich ;-))

7

XI Atleti na Prześcieradła.



Julian✅️

Dzis GOAT gra o 22:30 przeciwko Toronto.



Kozak meczyki dzisiaj, można oglądać;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

23

Ousmane Dembele:

"Kto pierwszy pogratulował mi Złotej Piłki? Leo Messi! On wysłał mi wiadomość bezpośrednio". @lequipe



Leonardo DiCaprio: "Jestem wielkim fanem Messiego, Legendy, GOATa..."

Benicio del Toro: "Jestem wielkim fanem Messiego i bardzo WIELKIM fanem Maradony." @alexispuig



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@spiderman1899 Luźno mam prawie 2tb zawalone filmami plus seriale, także cos nie cos sie znam ;-))

Dla mnie Rambo to klasyka i lubie go oglądać;P

1

@spiderman1899 Dla mnie kazdy Rambo jest zajebisty, nie znasz sie po prostu.

3

Na TV Puls leci John Rambo z 2008 roku jakby ktoś byl zainteresowany, początek filmu dopiero więc odpalajcie i oglądajcie, milego seansu życzę;-)

Ja sobie odpalilem z nudów;P

2

@mordini123 Na lepszych warunkach by bylo jakby kazdy nasz mecz pokazywali w TVP ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?