10

Inter Miami vs Seattle 3:1

Leo Messi brama i asysta ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Barca_Big_Moment

6

Gooooooool Messi Miami



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

Alba asysta.

0

@adamek20151 Leo dzis dublet plus win Miami.

0

@Azi Chlopie mnie juz nic nie dziwi ;D

7

GOAT wita wszystkich Ramblowiczow i Ramblowiczki ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Barca_Big_Moment @Tollusiek @Lanosss

1

Szefito sklad co wywalił xDD

Alba na skrzydle LS jak Di Maria u Scalusa ;DD

@mekston @Sysia11 @MesQueUnClub_87 taktyk kurla Łysy;D

3

@Pedri16Future Tak, obejrze GOATa co by sie nie dzialo, jutro na poludnie do pracy wiec wywalone;-)

5

Inter Miami gra zaraz, dopiero powiadomienie przyszlo a w kime chcialem isc ;D

Skład Miami

Leo Messi✅️



A bylem myślą ze graja dopiero na weekend ;D

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

6

@blakkudium De Zerbi moj czlowiek!❤️

0

@Kai0 i tak trzeba ich wyjaśnić więc lepiej wczesniej i zamknąć im morde ;-)

1

@MesQueUnClub_87 Ja lubie ogrywać wielokrotnie i dlatego kupuje cyfre ;D

Jestem chomikiem po prostu ;P

1

@MesQueUnClub_87 Ja nie mam wsuwacza na płyty;D

Okrojono wersje mom ;D

Takze tylko psstore ;P

1

@MesQueUnClub_87 Elegancko, ja sobie obadam jak spadnie troszku cena bo 220 wydawac jednorazowo to troszku duzo, chociaż na Gta VI wydalbym nawet i 600 ;D

Dzięki za recenzję Byczku ;-)

3

@tomek8756 Przeciez ja to wiem xD
Nie bylo karnego.

0

@adamek20151 to bylo mecz meczowi nie rowny xDD Byczku

0

@J4no No jechane maja do spodu zawsze i wszędzie.

Czerwo musial dac i dlatego dal.
Karnego z czapy dal.

1

@spiderman1899 *w czwartek Byku.

1

Tam gdzie prześcieradło nie moze to sędzia pomoże.

Stary cytat a dalej aktualny.

@norbi77 @MesQueUnClub_87

0

@adamek20151 a madryciaki z nami nie umieja grac idąc twoim tokiem myslenia, w tamtym sezonie 4 mecze na 4 wygrane z nimi.

0

Dobra dawac juz El Clasico bo nie moge patrzeć na tych leszczy co przepychają mecze kolanem.

Walec Flicka sie przejedzie ostro po nich i da lekcje futbolu Xabiemu.

1

Rulli mial to na rękawicach jak Dibu w finale MŚ, szkoda ://

1

Buhahaha karny z czapy xDD

Bylo to jasne ze tak będzie, nawet chcialem grac i nie zdążyłem ze wygraja to miernoty.

1

Czerwo dla Carvalaja jak Byk powinno byc..

0

@Stinger_ Nope, ja za Marsylią.

1

Mastantuono w takich sytuacjach sie wali pod lade a nie technicznie xD

0

@Encore Amatorka nie amatorka ale typ wlazł;D

0

@Encore no i jak Enkorku? Wszedl moj typ co? ;-)

4

Pisalem ze pewniaczek karny w realu meczu, 2.65 kursik byl. ;D

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16061872#comment-16061872

Lekutko wlazlo ;D

@Luciano99 @Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?