17 września 2025, 03:40
10
Inter Miami vs Seattle 3:1Leo Messi brama i asysta ;-))
.@InterMiamiCF takes down Seattle. Messi and Jordi Alba bag a goal and assist each in the victory. https://t.co/6buqkKqvjE">pic.twitter.com/6buqkKqvjE— Major League Soccer (@MLS) September 17, 2025
.@InterMiamiCF takes down Seattle. Messi and Jordi Alba bag a goal and assist each in the victory. https://t.co/6buqkKqvjE">pic.twitter.com/6buqkKqvjE
17 września 2025, 02:22
6
Gooooooool Messi Miami
Jordi ➡️ Messi 🫂 https://t.co/4EuMzFxujr">pic.twitter.com/4EuMzFxujr— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) September 17, 2025
Jordi ➡️ Messi 🫂 https://t.co/4EuMzFxujr">pic.twitter.com/4EuMzFxujr
17 września 2025, 01:53
Goooooool AlbaaaaaMesssi asystaaaaahttps://x.com/M10Update/status/1968101070493872420@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Barca_Big_Moment @Tollusiek @Lanosss
17 września 2025, 01:42
0
@adamek20151 Leo dzis dublet plus win Miami.
17 września 2025, 01:40
@Azi Chlopie mnie juz nic nie dziwi ;D
7
GOAT wita wszystkich Ramblowiczow i Ramblowiczki ;-))
ليو مع الجماهير 🩷 https://t.co/No5TYywF0F">pic.twitter.com/No5TYywF0F— Messi World (@M10GOAT) September 16, 2025
ليو مع الجماهير 🩷 https://t.co/No5TYywF0F">pic.twitter.com/No5TYywF0F
17 września 2025, 01:33
1
Szefito sklad co wywalił xDD Alba na skrzydle LS jak Di Maria u Scalusa ;DD@mekston @Sysia11 @MesQueUnClub_87 taktyk kurla Łysy;D
17 września 2025, 01:29
3
@Pedri16Future Tak, obejrze GOATa co by sie nie dzialo, jutro na poludnie do pracy wiec wywalone;-)
17 września 2025, 01:10
5
Inter Miami gra zaraz, dopiero powiadomienie przyszlo a w kime chcialem isc ;DSkład MiamiLeo Messi✅️
Listos los once 🫡 @RoyalCaribbean https://t.co/K1hR7EafJz">pic.twitter.com/K1hR7EafJz— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) September 16, 2025
Listos los once 🫡 @RoyalCaribbean https://t.co/K1hR7EafJz">pic.twitter.com/K1hR7EafJz
17 września 2025, 00:58
@blakkudium De Zerbi moj czlowiek!❤️
17 września 2025, 00:25
@Kai0 i tak trzeba ich wyjaśnić więc lepiej wczesniej i zamknąć im morde ;-)
16 września 2025, 23:38
@MesQueUnClub_87 Ja lubie ogrywać wielokrotnie i dlatego kupuje cyfre ;DJestem chomikiem po prostu ;P
16 września 2025, 23:34
@MesQueUnClub_87 Ja nie mam wsuwacza na płyty;DOkrojono wersje mom ;DTakze tylko psstore ;P
16 września 2025, 23:32
@MesQueUnClub_87 Elegancko, ja sobie obadam jak spadnie troszku cena bo 220 wydawac jednorazowo to troszku duzo, chociaż na Gta VI wydalbym nawet i 600 ;D Dzięki za recenzję Byczku ;-)
16 września 2025, 23:28
@tomek8756 Przeciez ja to wiem xD Nie bylo karnego.
16 września 2025, 23:24
@adamek20151 to bylo mecz meczowi nie rowny xDD Byczku
16 września 2025, 23:14
@J4no No jechane maja do spodu zawsze i wszędzie. Czerwo musial dac i dlatego dal.Karnego z czapy dal.
16 września 2025, 23:11
@spiderman1899 *w czwartek Byku.
16 września 2025, 23:10
Tam gdzie prześcieradło nie moze to sędzia pomoże.Stary cytat a dalej aktualny.@norbi77 @MesQueUnClub_87
16 września 2025, 23:09
@adamek20151 a madryciaki z nami nie umieja grac idąc twoim tokiem myslenia, w tamtym sezonie 4 mecze na 4 wygrane z nimi.
16 września 2025, 23:00
Dobra dawac juz El Clasico bo nie moge patrzeć na tych leszczy co przepychają mecze kolanem.Walec Flicka sie przejedzie ostro po nich i da lekcje futbolu Xabiemu.
16 września 2025, 22:44
Rulli mial to na rękawicach jak Dibu w finale MŚ, szkoda ://
16 września 2025, 22:43
Buhahaha karny z czapy xDDBylo to jasne ze tak będzie, nawet chcialem grac i nie zdążyłem ze wygraja to miernoty.
16 września 2025, 22:36
Co siadlo mi haha xDDla jaja zagrane ;Dhttps://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwS1gxU1FHNUJaMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.zGNuQ6Fy8HpUZfkrwh8LT_gegGNcSWG-X0C0bXQxbPI&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwS1gxU1FHNUJaMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.zGNuQ6Fy8HpUZfkrwh8LT_gegGNcSWG-X0C0bXQxbPI%26source%3DSB@Luciano99 @Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @Encore @Roobo
16 września 2025, 22:32
Czerwo dla Carvalaja jak Byk powinno byc..
16 września 2025, 22:26
@Stinger_ Nope, ja za Marsylią.
16 września 2025, 21:52
Mastantuono w takich sytuacjach sie wali pod lade a nie technicznie xD
16 września 2025, 21:34
@Encore Amatorka nie amatorka ale typ wlazł;D
16 września 2025, 21:32
@Encore no i jak Enkorku? Wszedl moj typ co? ;-)
16 września 2025, 21:31
4
Pisalem ze pewniaczek karny w realu meczu, 2.65 kursik byl. ;Dhttps://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16061872#comment-16061872Lekutko wlazlo ;D@Luciano99 @Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
10
Inter Miami vs Seattle 3:1
Leo Messi brama i asysta ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Barca_Big_Moment
6
Gooooooool Messi Miami
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
Alba asysta.
6
Goooooool Albaaaaa
Messsi asystaaaaa
https://x.com/M10Update/status/1968101070493872420
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Barca_Big_Moment @Tollusiek @Lanosss
0
@adamek20151 Leo dzis dublet plus win Miami.
0
@Azi Chlopie mnie juz nic nie dziwi ;D
7
GOAT wita wszystkich Ramblowiczow i Ramblowiczki ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Barca_Big_Moment @Tollusiek @Lanosss
1
Szefito sklad co wywalił xDD
Alba na skrzydle LS jak Di Maria u Scalusa ;DD
@mekston @Sysia11 @MesQueUnClub_87 taktyk kurla Łysy;D
3
@Pedri16Future Tak, obejrze GOATa co by sie nie dzialo, jutro na poludnie do pracy wiec wywalone;-)
5
Inter Miami gra zaraz, dopiero powiadomienie przyszlo a w kime chcialem isc ;D
Skład Miami
Leo Messi✅️
A bylem myślą ze graja dopiero na weekend ;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
6
@blakkudium De Zerbi moj czlowiek!❤️
0
@Kai0 i tak trzeba ich wyjaśnić więc lepiej wczesniej i zamknąć im morde ;-)
1
@MesQueUnClub_87 Ja lubie ogrywać wielokrotnie i dlatego kupuje cyfre ;D
Jestem chomikiem po prostu ;P
1
@MesQueUnClub_87 Ja nie mam wsuwacza na płyty;D
Okrojono wersje mom ;D
Takze tylko psstore ;P
1
@MesQueUnClub_87 Elegancko, ja sobie obadam jak spadnie troszku cena bo 220 wydawac jednorazowo to troszku duzo, chociaż na Gta VI wydalbym nawet i 600 ;D
Dzięki za recenzję Byczku ;-)
3
@tomek8756 Przeciez ja to wiem xD
Nie bylo karnego.
0
@adamek20151 to bylo mecz meczowi nie rowny xDD Byczku
0
@J4no No jechane maja do spodu zawsze i wszędzie.
Czerwo musial dac i dlatego dal.
Karnego z czapy dal.
1
@spiderman1899 *w czwartek Byku.
1
Tam gdzie prześcieradło nie moze to sędzia pomoże.
Stary cytat a dalej aktualny.
@norbi77 @MesQueUnClub_87
0
@adamek20151 a madryciaki z nami nie umieja grac idąc twoim tokiem myslenia, w tamtym sezonie 4 mecze na 4 wygrane z nimi.
0
Dobra dawac juz El Clasico bo nie moge patrzeć na tych leszczy co przepychają mecze kolanem.
Walec Flicka sie przejedzie ostro po nich i da lekcje futbolu Xabiemu.
1
Rulli mial to na rękawicach jak Dibu w finale MŚ, szkoda ://
1
Buhahaha karny z czapy xDD
Bylo to jasne ze tak będzie, nawet chcialem grac i nie zdążyłem ze wygraja to miernoty.
7
Co siadlo mi haha xD
Dla jaja zagrane ;D
https://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwS1gxU1FHNUJaMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.zGNuQ6Fy8HpUZfkrwh8LT_gegGNcSWG-X0C0bXQxbPI&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwS1gxU1FHNUJaMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.zGNuQ6Fy8HpUZfkrwh8LT_gegGNcSWG-X0C0bXQxbPI%26source%3DSB
@Luciano99 @Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @Encore @Roobo
1
Czerwo dla Carvalaja jak Byk powinno byc..
0
@Stinger_ Nope, ja za Marsylią.
1
Mastantuono w takich sytuacjach sie wali pod lade a nie technicznie xD
0
@Encore Amatorka nie amatorka ale typ wlazł;D
0
@Encore no i jak Enkorku? Wszedl moj typ co? ;-)
4
Pisalem ze pewniaczek karny w realu meczu, 2.65 kursik byl. ;D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16061872#comment-16061872
Lekutko wlazlo ;D
@Luciano99 @Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87