@mekston No tak jest nie potwierdzona bo szukają miejsca do rozegrania jej, ale z tej wypowiedzi mozna też wywnioskować że Argentyna podejdzie do tego przygotowana na maxa. ;-)
Chiqui Tapia: "Finalissima? Czekamy na marcową decyzję, czy Finalissima zostanie rozegrana, czy nie. Jeśli dostaniemy szansę gry w nim, mamy obowiązek wygrać, ponieważ jest to kolejny tytuł, a także dlatego, że Hiszpania jest jedną z najbardziej konkurencyjnych drużyn narodowych na świecie."
"Dla nas, jeśli będziemy musieli zmierzyć się z nimi w marcu, będzie to już test, aby zobaczyć, jak poradzimy sobie na Mistrzostwach Świata". @DiarioOle
🚨 Chiqui Tapia: "Finalissima? We are waiting to know what the decision will be for March, whether the Finalissima will be played or not. If we get the chance to play it, we have the obligation to win, because it’s another title and also because Spain is one of the most… https://t.co/BIa2QVLk6J">pic.twitter.com/BIa2QVLk6J
0
@mekston No tak jest nie potwierdzona bo szukają miejsca do rozegrania jej, ale z tej wypowiedzi mozna też wywnioskować że Argentyna podejdzie do tego przygotowana na maxa. ;-)
1
@Prorokk Mozna ale na 200 lepiej ;-)
Czyli ponad siły;P
6
Chiqui Tapia: "Finalissima? Czekamy na marcową decyzję, czy Finalissima zostanie rozegrana, czy nie. Jeśli dostaniemy szansę gry w nim, mamy obowiązek wygrać, ponieważ jest to kolejny tytuł, a także dlatego, że Hiszpania jest jedną z najbardziej konkurencyjnych drużyn narodowych na świecie."
"Dla nas, jeśli będziemy musieli zmierzyć się z nimi w marcu, będzie to już test, aby zobaczyć, jak poradzimy sobie na Mistrzostwach Świata". @DiarioOle
Czyli Argentyna tego Pucharu nie odpuści i zagra na 200%, tak jak myślałem i dobrze ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
8
Pieknie Barca, gola mi zabraklo Barcy do 280zl, szkoda ale cóż:/
Ale wazne 3pkt ;-))
Vamoos!❤️
4
Pan Piłkarz Robert Lewandowski. ;-)
0
Remontadaaaa teraz wjeżdża na miękko.
Vamooos Barcaa!!❤️
5
@Krzywy95 Statystyki nie graja, tak duzo stytuacji mielismy, zacznij ogladac mecze a nie leb w statystykach..
0
My lubimy w remontady wiec luz ;D
1
W koncu sie meczycho zacznie
Bramki sie posypia
1
Vamooos Barcaa!!❤️
W koncu z roboty, mozna oglądać;-))
4
@Andi18 Julian z kolei jest w najlepszym wieku dla zawodnika, także gdybym mial wybierac z tych dwoch bralbym Alvareza. ;-)
6
Laporta chce jako zastępcę Lewego Juliana a Flick Guirassyego.
Ciekawe będzie lato 2026. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
22
Leo Messi potrzebuje jeszcze 16 bramek, aby osiągnąć 900 bramek w karierze, oraz 8 asyst, aby osiągnąć 400 asyst w karierze.
Robi to na miękko;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
25
Nesamowite ;-))
AURA❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
23
Bramka Leo Messiego na 4:0 dla Miami ;-))
Warto zarywać dla niego nocki❤️
Ocena SofaScore 10 Leo, drugi mecz z rzędu będzie kończył z oceną 10.
Piękne;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
19
Goooool Miami 2:0, do asysty Leo dorzuca bramke ;-))
A tutaj asysta Leo ;-)
KARNY dla Miami ;-))
Luisitoooo gooool 3:0 Miami, pozamiatane ;-))
Oddal karniaka Leo ;-)
Goooool Dubleeet Leo!! 4:0 Miami!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
3
@escarabajo wolę Miami GOATa ;-)
9
Bramkarz NYC wyjal z okna strzal Leo Messiego z rzutu wolnego.
Szkoda ze to nie wpadlo :/
Goool Miami, Rodriguez a Leo Messi zalicza asyste ;-))
Piękne podanko Leo ;-))
@mekston @Sysia11 @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
7
W koncu Allende placek nie gra w podstawie Miami tylko debiut 19 latka z Argentyny Silvettiego ;-))
Bardzo mnie to cieszy ;-))
A na drugim skrzydle kolejny Argentyńczyk, Rodriguez ;-)
Lecimy z tym meczykiem ;-)
5 Argentyńczyków w składzie Miami, jest moc ;-)
No i powrót Luisito na 9tke po zawieszeniu ;-)
Silvetti malo braklo a w pierwszych minutach juz mialby brame z przewroty ;D
@mekston @Sysia11 @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
5
XI Interu Miami
Leo Messi✅️
Vamooos Miami!!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
7
Amigosi❤️
Lecimy z tym meczykiem dzisiaj, na 14 mam do tyrki ale dam rade ;D
Mecz Leo to obowiązek tymbardziej ze zostały mu ostatnie lata kariery;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
7
Piękny zawodnik, po prostu Pan Piłkarz Julian "Araña" Alvarez!❤️
2
@Lola120 Trzymaj się Justyś, obys wyszla z tego, duzo duzo zdrowka życzę;-)) Trzymaj sie cieplutko. ;-))
0
@Encore Nie wiem co on tam ma wpisane, Atleti dziwnym trafem nie chcą podać, gdyby mieli te 400mln wpisane to juz dawno by info rzucili.
0
@Encore Nie wiadomo ile ma bo nawet nie bylo zadnego info oficjalnego.
1
@kamiVeB Tak, lato 2026 będzie ciekawe, oby do nas dołączył.
7
Hattrick Julianooo Alvarezaaa!!
Ladnie przyebal auuu okienko ;-)
Pozamykal japy hejterkom.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
5
Goool Julianoo Alvarez 2:2 Atleti z Rayo!!
Dublet Juliana dzisiaj, pięknie;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
4
Julianooo Alvarez gool i 1:0 Atleti z Rayo ;-)
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1970939774706831779
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
1
@agaFCB Sluchalem nutki i wpadlo slowo Mala Mi, przypomnialo mi sie ze mialas profilowe takie ;-)