0

@mekston No tak jest nie potwierdzona bo szukają miejsca do rozegrania jej, ale z tej wypowiedzi mozna też wywnioskować że Argentyna podejdzie do tego przygotowana na maxa. ;-)

1

@Prorokk Mozna ale na 200 lepiej ;-)

Czyli ponad siły;P

6

Chiqui Tapia: "Finalissima? Czekamy na marcową decyzję, czy Finalissima zostanie rozegrana, czy nie. Jeśli dostaniemy szansę gry w nim, mamy obowiązek wygrać, ponieważ jest to kolejny tytuł, a także dlatego, że Hiszpania jest jedną z najbardziej konkurencyjnych drużyn narodowych na świecie."

"Dla nas, jeśli będziemy musieli zmierzyć się z nimi w marcu, będzie to już test, aby zobaczyć, jak poradzimy sobie na Mistrzostwach Świata". @DiarioOle



Czyli Argentyna tego Pucharu nie odpuści i zagra na 200%, tak jak myślałem i dobrze ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

8

Pieknie Barca, gola mi zabraklo Barcy do 280zl, szkoda ale cóż:/

Ale wazne 3pkt ;-))

Vamoos!❤️

4

Pan Piłkarz Robert Lewandowski. ;-)

0

Remontadaaaa teraz wjeżdża na miękko.

Vamooos Barcaa!!❤️

5

@Krzywy95 Statystyki nie graja, tak duzo stytuacji mielismy, zacznij ogladac mecze a nie leb w statystykach..

0

My lubimy w remontady wiec luz ;D

1

W koncu sie meczycho zacznie

Bramki sie posypia

1

Vamooos Barcaa!!❤️

W koncu z roboty, mozna oglądać;-))

4

@Andi18 Julian z kolei jest w najlepszym wieku dla zawodnika, także gdybym mial wybierac z tych dwoch bralbym Alvareza. ;-)

6

Laporta chce jako zastępcę Lewego Juliana a Flick Guirassyego.



Ciekawe będzie lato 2026. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

22

Leo Messi potrzebuje jeszcze 16 bramek, aby osiągnąć 900 bramek w karierze, oraz 8 asyst, aby osiągnąć 400 asyst w karierze.



Robi to na miękko;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

25

Nesamowite ;-))



AURA❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

23

Bramka Leo Messiego na 4:0 dla Miami ;-))



Warto zarywać dla niego nocki❤️

Ocena SofaScore 10 Leo, drugi mecz z rzędu będzie kończył z oceną 10.

Piękne;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

19

Goooool Miami 2:0, do asysty Leo dorzuca bramke ;-))



A tutaj asysta Leo ;-)



KARNY dla Miami ;-))

Luisitoooo gooool 3:0 Miami, pozamiatane ;-))



Oddal karniaka Leo ;-)

Goooool Dubleeet Leo!! 4:0 Miami!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

3

@escarabajo wolę Miami GOATa ;-)

9

Bramkarz NYC wyjal z okna strzal Leo Messiego z rzutu wolnego.



Szkoda ze to nie wpadlo :/

Goool Miami, Rodriguez a Leo Messi zalicza asyste ;-))



Piękne podanko Leo ;-))

@mekston @Sysia11 @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

7

W koncu Allende placek nie gra w podstawie Miami tylko debiut 19 latka z Argentyny Silvettiego ;-))

Bardzo mnie to cieszy ;-))

A na drugim skrzydle kolejny Argentyńczyk, Rodriguez ;-)

Lecimy z tym meczykiem ;-)

5 Argentyńczyków w składzie Miami, jest moc ;-)

No i powrót Luisito na 9tke po zawieszeniu ;-)

Silvetti malo braklo a w pierwszych minutach juz mialby brame z przewroty ;D

@mekston @Sysia11 @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

5

XI Interu Miami

Leo Messi✅️



Vamooos Miami!!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

7

Amigosi❤️



Lecimy z tym meczykiem dzisiaj, na 14 mam do tyrki ale dam rade ;D

Mecz Leo to obowiązek tymbardziej ze zostały mu ostatnie lata kariery;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

7

Piękny zawodnik, po prostu Pan Piłkarz Julian "Araña" Alvarez!❤️

2

@Lola120 Trzymaj się Justyś, obys wyszla z tego, duzo duzo zdrowka życzę;-)) Trzymaj sie cieplutko. ;-))

0

@Encore Nie wiem co on tam ma wpisane, Atleti dziwnym trafem nie chcą podać, gdyby mieli te 400mln wpisane to juz dawno by info rzucili.

0

@Encore Nie wiadomo ile ma bo nawet nie bylo zadnego info oficjalnego.

1

@kamiVeB Tak, lato 2026 będzie ciekawe, oby do nas dołączył.

7

Hattrick Julianooo Alvarezaaa!!



Ladnie przyebal auuu okienko ;-)

Pozamykal japy hejterkom.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

5

Goool Julianoo Alvarez 2:2 Atleti z Rayo!!



Dublet Juliana dzisiaj, pięknie;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@agaFCB Sluchalem nutki i wpadlo slowo Mala Mi, przypomnialo mi sie ze mialas profilowe takie ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?