28 września 2025, 20:16
0
@Stinger_ @Barcanajlepszyteam nie bylo spalonego. Tyle.
28 września 2025, 20:13
@MsBarca nie bylo.
@Stinger_ Nie bylo. @partymaker raczej wy.
28 września 2025, 20:11
But na spalonym xDD
28 września 2025, 20:10
@CurryTheGoat30 Na wznak.
@Kgorecki2500 Nie bylo. Sedzia slepy w uj.
28 września 2025, 20:09
1
Nie bylo spalonego. Tyle.
Nie bylo spalonego xDAle coz dalem Yamala na kupon xD
28 września 2025, 19:51
2
Goool Lewuuuus, Yamal asysta!!
28 września 2025, 19:49
Wchodzi Lamine Messi Yamal ;-) @Sysia11
28 września 2025, 19:37
@IronMan43 Lublin.
28 września 2025, 19:17
Żuuul @Bocheno1 z golem i to jakim ;DKlasa!
28 września 2025, 19:09
@Cules69 Nie no ale sparowac mógł.
28 września 2025, 19:06
@Encore mogl duzo. @Xxxbarca4ever Mogl to sparowac na bok.
28 września 2025, 19:05
Szczęsny tez sie slabo zachował, bylo to do wyjecia.
28 września 2025, 18:55
AraUcho szkoda ze nie wpadlo ://
28 września 2025, 18:52
Szczęsny moze dziś sobie papieroski palic, bezrobotny jest niczym @Kessie ^^
28 września 2025, 18:19
@PatrychoO A to dzięki za info, obadam temat ;-)
28 września 2025, 17:24
3
Rozrysowany sklad Barcy na Sociedad niczym Jacek Gmoch ;D
I was expecting Roony because you dont want Rashford on wrong side.but Dro was surprising for me #BarcaRealSociedad #FCBlive #LALIGAEASPORTS https://t.co/gsVyK1KBml">pic.twitter.com/gsVyK1KBml https://t.co/rs71tWNkie">https://t.co/rs71tWNkie— ABBY (@AbhishekNe95994) September 28, 2025
I was expecting Roony because you dont want Rashford on wrong side.but Dro was surprising for me #BarcaRealSociedad #FCBlive #LALIGAEASPORTS https://t.co/gsVyK1KBml">pic.twitter.com/gsVyK1KBml https://t.co/rs71tWNkie">https://t.co/rs71tWNkie
28 września 2025, 17:19
@Messibestplayerintheworld 4:1/4:2 dla nas ;-)
28 września 2025, 17:06
@mekston Carlitos jest rozpędzony i w mega formie oby to trzymal ;-))
28 września 2025, 16:58
@Andi18 Dokładnie Byku, dlatego lubie ich słuchać, w dodatku mają kozak głos, a druga sprawa to idealnie się uzupełniają;-)
28 września 2025, 16:52
@Andi18 Moj tak samo, najlepsze duo, oni mogliby komentować każdy mecz, uwielbiam ich słuchać;-))
28 września 2025, 16:45
16
Oo dzis mecz Barcuni kochanej z Sociedad skomentują Mati Świecicki i Seba Chabiniak ;-))
🇵🇱 Wojciech Szczęsny wkracza do akcji! Polak ma dziś zastąpić kontuzjowanego Joana Garcíę! 🔥 Z jakiej strony się zaprezentuje? 🤔Na studio od 17:30 zapraszają @matimajak, @UrbanPiotrek i @maciej_kruk, a mecz o 18:30 skomentują @matswiecicki i @sebchabiniak1. 🎙️ #lazabawa 🇪🇸 https://t.co/YR70ZnLOXT">pic.twitter.com/YR70ZnLOXT— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) September 28, 2025
🇵🇱 Wojciech Szczęsny wkracza do akcji! Polak ma dziś zastąpić kontuzjowanego Joana Garcíę! 🔥 Z jakiej strony się zaprezentuje? 🤔Na studio od 17:30 zapraszają @matimajak, @UrbanPiotrek i @maciej_kruk, a mecz o 18:30 skomentują @matswiecicki i @sebchabiniak1. 🎙️ #lazabawa 🇪🇸 https://t.co/YR70ZnLOXT">pic.twitter.com/YR70ZnLOXT
28 września 2025, 15:30
19
Joan wracaj chlopie❤️
28 września 2025, 15:06
Wczorajsze fotazo z meczu derbow madryckich xDDhttps://ibb.co/TqFhHx1v@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
28 września 2025, 14:45
@FCBparasiempre Dokładnie;-)
28 września 2025, 14:38
@FCBparasiempre Jest w kadrze na meczos ;D
@tomek8756 pytaj eksperta @Transu96 ;-)
28 września 2025, 14:08
Oby dziś z bramką ;-))
Lamine. Ha. Tornat. 👊 https://t.co/lztmr6uOPS">pic.twitter.com/lztmr6uOPS— FC Barcelona (@FCBarcelona_cat) September 28, 2025
Lamine. Ha. Tornat. 👊 https://t.co/lztmr6uOPS">pic.twitter.com/lztmr6uOPS
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Stinger_ @Barcanajlepszyteam nie bylo spalonego. Tyle.
0
@MsBarca nie bylo.
0
@Stinger_ Nie bylo.
@partymaker raczej wy.
0
But na spalonym xDD
0
@CurryTheGoat30 Na wznak.
0
@Kgorecki2500 Nie bylo. Sedzia slepy w uj.
1
Nie bylo spalonego. Tyle.
0
Nie bylo spalonego xD
Ale coz dalem Yamala na kupon xD
2
Goool Lewuuuus, Yamal asysta!!
1
Wchodzi Lamine Messi Yamal ;-)
@Sysia11
0
@IronMan43 Lublin.
1
Żuuul @Bocheno1 z golem i to jakim ;D
Klasa!
0
@Cules69 Nie no ale sparowac mógł.
0
@Encore mogl duzo.
@Xxxbarca4ever Mogl to sparowac na bok.
0
Szczęsny tez sie slabo zachował, bylo to do wyjecia.
1
AraUcho szkoda ze nie wpadlo ://
1
Szczęsny moze dziś sobie papieroski palic, bezrobotny jest niczym @Kessie ^^
1
@PatrychoO A to dzięki za info, obadam temat ;-)
3
Rozrysowany sklad Barcy na Sociedad niczym Jacek Gmoch ;D
1
@Messibestplayerintheworld 4:1/4:2 dla nas ;-)
1
@mekston Carlitos jest rozpędzony i w mega formie oby to trzymal ;-))
1
@Andi18 Dokładnie Byku, dlatego lubie ich słuchać, w dodatku mają kozak głos, a druga sprawa to idealnie się uzupełniają;-)
2
@Andi18 Moj tak samo, najlepsze duo, oni mogliby komentować każdy mecz, uwielbiam ich słuchać;-))
16
Oo dzis mecz Barcuni kochanej z Sociedad skomentują Mati Świecicki i Seba Chabiniak ;-))
Dawać juz ten meczyk ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
19
Joan wracaj chlopie❤️
16
Wczorajsze fotazo z meczu derbow madryckich xDD
https://ibb.co/TqFhHx1v
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
1
@FCBparasiempre Dokładnie;-)
1
@FCBparasiempre Jest w kadrze na meczos ;D
1
@tomek8756 pytaj eksperta @Transu96 ;-)
3
Oby dziś z bramką ;-))