0

@Stinger_ @Barcanajlepszyteam nie bylo spalonego. Tyle.

0

@MsBarca nie bylo.

0

@Stinger_ Nie bylo.

@partymaker raczej wy.

0

But na spalonym xDD

0

@CurryTheGoat30 Na wznak.

0

@Kgorecki2500 Nie bylo. Sedzia slepy w uj.

1

Nie bylo spalonego. Tyle.

0

Nie bylo spalonego xD

Ale coz dalem Yamala na kupon xD

2

Goool Lewuuuus, Yamal asysta!!

1

Wchodzi Lamine Messi Yamal ;-)

@Sysia11

0

@IronMan43 Lublin.

1

Żuuul @Bocheno1 z golem i to jakim ;D

Klasa!

0

@Cules69 Nie no ale sparowac mógł.

0

@Encore mogl duzo.

@Xxxbarca4ever Mogl to sparowac na bok.

0

Szczęsny tez sie slabo zachował, bylo to do wyjecia.

1

AraUcho szkoda ze nie wpadlo ://

1

Szczęsny moze dziś sobie papieroski palic, bezrobotny jest niczym @Kessie ^^

1

@PatrychoO A to dzięki za info, obadam temat ;-)

3

Rozrysowany sklad Barcy na Sociedad niczym Jacek Gmoch ;D


1

@Messibestplayerintheworld 4:1/4:2 dla nas ;-)

1

@mekston Carlitos jest rozpędzony i w mega formie oby to trzymal ;-))

1

@Andi18 Dokładnie Byku, dlatego lubie ich słuchać, w dodatku mają kozak głos, a druga sprawa to idealnie się uzupełniają;-)

2

@Andi18 Moj tak samo, najlepsze duo, oni mogliby komentować każdy mecz, uwielbiam ich słuchać;-))

16

Oo dzis mecz Barcuni kochanej z Sociedad skomentują Mati Świecicki i Seba Chabiniak ;-))



Dawać juz ten meczyk ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

19

Joan wracaj chlopie❤️

1

@FCBparasiempre Dokładnie;-)

1

@FCBparasiempre Jest w kadrze na meczos ;D

1

@tomek8756 pytaj eksperta @Transu96 ;-)

3

Oby dziś z bramką ;-))


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?