@FcPortoFan1999 No dokładnie, a taki mecz na przelamanie dobrze by im zrobił, w dodatku przed nimi jest jeszcze Sporting to jutrzejszego meczu na pewno nie odpuszczą, będzie sie dzialo grubo ;-)
@FcPortoFan1999 Benfica tez nie odpusci bo wie o co graja, będzie meczycho na noże i na pewno posypią się czerwone kartki, ideolo mecz jak dla mnie Ameryka Południowa pozdrawia gdzie sie nogi nie odstawia ;D
@directedbyfcb Tu się zgodzę, zgrywać sie musza ale Lysy to jest beton on by chcial najlepiej nikogo z boiska nie sciagac i grac kazdy mecz po 90min jednym i tym samym skladem, dlatego pozniej zawodnicy musza na lekach jechać bo innej opcji nie ma.
@directedbyfcb Ja nie mowie zeby Hiszpanie grali rezerwami tylko mi chodzilo ze drugim skladem i tak by pocisneli Gruzje czy Turcje bo Hiszpania drugi sklad ma i tak mocny, ja jedynie chce zeby Pedri ktory jest tez zajechany zagral max z 50-60min albo w ogole wszedl dopiero w drugiej połowie.
@Lanosss Nie wiadomo czy w ogóle zagra w Argentynie moze ogólnie jedzie jako Kapitan wesprzeć zespół albo zagra tylko max 50min czy wejdzie na drugą polowe i z Atlanta normalnie zagra, drugiego meczu z Argentyną wydaje mi sie ze nie zagra bo wie o co sie bije w MLS ;-)
Z reszta jutro gra z zespolem co strzelił im hattricka więc oby jutro sobie postrzelal i zrobil przewagę;-)
@mekston@Lanosss z Wenezuelą nie będzie grał, wraca normalnie do Miami grać przeciwko Atlancie ;-)
@Stinger_ Weź skoncz juz pisac bo nie chce mi sie z Toba dyskutować, jesteś daremny, skad mam wiedziec co tam bylo w szatni? Bylem z nimi? No wlasnie nie, to tego nie wiem, widzialem jak gral to bylo cos nie tak. Ostatni raz Ci odpisalem i koncze temat z Tobą.
@Barcanajlepszyteam Bo dlatego zebys mial zagadke to go nie zmienil, skad mam to wiedziec co ja jestem w sztabie Flicka? Daj mi spokoj Chlopie.
Ja napisalem jak to widzę i tyle.
@directedbyfcb Nie na korzyść De la fuente on juz Yamala szprycowal na ostatnim zgrupowaniu lekami i Lamine gral z kontuzja wiec dobrze ze nie jedzie na zgrupowanie teraz bo szkoda jego zdrowia.
@Stinger_@directedbyfcb Wy sie osmieszacie, porównując Almade do Yamala, gdzie Almada w Atleti gra max 50min a teraz w ogole nie gral a Yamal po 90min gra.
@Stinger_ No bo powroci mu uraz i dlatego mialby nie jechac i dlatego nie jedzie, Barca dobrze wykminila ze wpisała mu kontuzje od razu po ogloszeniu listy i tyle.
@directedbyfcb Ale nie gral w ostatnich meczach więc jest świeży, nie jak Yamal. Inna sytuacja.
@mekston@Lanosss Zagra z Atlantą, on jeden mecz tylko w kadrze będzie grać a drugi juz nie ;-)
@Stinger_@directedbyfcb Ale Scaloni nie ma nikogo kontuzjowanego w skladzie, Lysy powolal Yamala swiezo po kontuzji i jeszcze sie okazalo ze ma kontuzje więc nie gadac durnot.
A co do mlodych to Scaloni wziął duzo mlodych; Rivero, Mastantuono, Almada czy chociazby Nico Paz.
0
@FcPortoFan1999 No dokładnie, a taki mecz na przelamanie dobrze by im zrobił, w dodatku przed nimi jest jeszcze Sporting to jutrzejszego meczu na pewno nie odpuszczą, będzie sie dzialo grubo ;-)
1
@FcPortoFan1999 Benfica tez nie odpusci bo wie o co graja, będzie meczycho na noże i na pewno posypią się czerwone kartki, ideolo mecz jak dla mnie Ameryka Południowa pozdrawia gdzie sie nogi nie odstawia ;D
0
@FcPortoFan1999 Dobrze ze jest pozniej akurat Atletico zakonczy mecz i będzie mozna oglądać derby w Portugalii;D
0
@FcPortoFan1999 Będę oglądał Porto z Benficą, będzie meczycho oj będzie;-)
3
Piłkarska Sobota w Eleven, rozpiska meczów:
https://ibb.co/CswdZRJy
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1974417063868260470
Święty komentuje mecz prześcieradeł z Villarreal, akurat po meczu Interu, to sobie włączę i popatrzę;-)
7
Joan García ciężko pracuje, aby być gotowym na El Clásico.
- @diarioas
@blakkudium
1
@Sysia11 Jedynie kogo brakuje to paru mlodych co jest na Mistrzostwach Świata u20 ;-)
Ale powolania teraźniejsze i tak są git ;-)
Soule na spokojnie dostanie szanse po nowym roku tez beda mecze Repki;-)
0
@directedbyfcb Tu się zgodzę, zgrywać sie musza ale Lysy to jest beton on by chcial najlepiej nikogo z boiska nie sciagac i grac kazdy mecz po 90min jednym i tym samym skladem, dlatego pozniej zawodnicy musza na lekach jechać bo innej opcji nie ma.
0
@directedbyfcb Ja nie mowie zeby Hiszpanie grali rezerwami tylko mi chodzilo ze drugim skladem i tak by pocisneli Gruzje czy Turcje bo Hiszpania drugi sklad ma i tak mocny, ja jedynie chce zeby Pedri ktory jest tez zajechany zagral max z 50-60min albo w ogole wszedl dopiero w drugiej połowie.
@Lanosss Nie wiadomo czy w ogóle zagra w Argentynie moze ogólnie jedzie jako Kapitan wesprzeć zespół albo zagra tylko max 50min czy wejdzie na drugą polowe i z Atlanta normalnie zagra, drugiego meczu z Argentyną wydaje mi sie ze nie zagra bo wie o co sie bije w MLS ;-)
Z reszta jutro gra z zespolem co strzelił im hattricka więc oby jutro sobie postrzelal i zrobil przewagę;-)
0
Komentarz usunięty
0
@mekston @Lanosss z Wenezuelą nie będzie grał, wraca normalnie do Miami grać przeciwko Atlancie ;-)
@Stinger_ Weź skoncz juz pisac bo nie chce mi sie z Toba dyskutować, jesteś daremny, skad mam wiedziec co tam bylo w szatni? Bylem z nimi? No wlasnie nie, to tego nie wiem, widzialem jak gral to bylo cos nie tak. Ostatni raz Ci odpisalem i koncze temat z Tobą.
0
@Barcanajlepszyteam Bo dlatego zebys mial zagadke to go nie zmienil, skad mam to wiedziec co ja jestem w sztabie Flicka? Daj mi spokoj Chlopie.
Ja napisalem jak to widzę i tyle.
@directedbyfcb Nie na korzyść De la fuente on juz Yamala szprycowal na ostatnim zgrupowaniu lekami i Lamine gral z kontuzja wiec dobrze ze nie jedzie na zgrupowanie teraz bo szkoda jego zdrowia.
0
@directedbyfcb No bo to jest inna sytuacja u Almady a u Yamala, tyle w temacie.
@Barcanajlepszyteam No raptem po liście wjechal temat kontuzji, nie jest to podejrzane, wcale..
0
@Stinger_ @directedbyfcb Wy sie osmieszacie, porównując Almade do Yamala, gdzie Almada w Atleti gra max 50min a teraz w ogole nie gral a Yamal po 90min gra.
Wyjasnilem was Króciutko.
No napinasz sie i to strasznie.
@directedbyfcb twoj na pewno to 10.
@Barcanajlepszyteam Bo wyglądał źle juz po 45min z PSG czyli cos musiałobyc nie tak.
0
@directedbyfcb Inna sytuacja co cieszysz miche? Gral w jakims meczu ostatnio? Nie i nawet nie zagra minuty na zgrupowaniu. Jedzie bo jedzie.
Takie są fakty a Yamal w kazdym meczu po 90min gra, wiec jak porównujesz sytuacje Yamala do Almady to jestes odklejony.
0
@Stinger_ No bo powroci mu uraz i dlatego mialby nie jechac i dlatego nie jedzie, Barca dobrze wykminila ze wpisała mu kontuzje od razu po ogloszeniu listy i tyle.
@directedbyfcb Ale nie gral w ostatnich meczach więc jest świeży, nie jak Yamal. Inna sytuacja.
Masz odopowiedz Stingerze napinaczu.
0
@mekston @Lanosss Zagra z Atlantą, on jeden mecz tylko w kadrze będzie grać a drugi juz nie ;-)
@Stinger_ @directedbyfcb Ale Scaloni nie ma nikogo kontuzjowanego w skladzie, Lysy powolal Yamala swiezo po kontuzji i jeszcze sie okazalo ze ma kontuzje więc nie gadac durnot.
A co do mlodych to Scaloni wziął duzo mlodych; Rivero, Mastantuono, Almada czy chociazby Nico Paz.
2
@directedbyfcb @Stinger_ Leo bylo wiadome ze będzie powołany, nawet to pisalem, a mlodych macie duzo szczegolnie w obronie.
Scaloni chce obrone kozacką skleić przed MŚ bo reszta wszystko sie zgadzają.
14
Lista powołanych Argentyny.
Leo Messi✅️
Dużo widzę młodych nabrał Scalus i dobrze ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @mekston
1
@kubix05 Nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów, Euro, Mistrzostw Świata, Złotej Piłki czy nagrody Fifa The Best.
Także rysa na karierze jego jest i to wielka.
@Danny Gaucho Ibra mial Zlotego Buta w Ligach TOP5? ;-)
5
@Safrani u mnie Rosołek wjechal na przeziębienie. ;-)
https://ibb.co/gphKsM2
A zaraz Gyrosik będzie smażony do frytek i kapustki kiszonej ;P
0
Yamala widze na treningu nawet nie bylo, idealnie Laporta to rozgrywa ;D
0
@ranger3120 Na jednej nodze ;D
1
@Lanosss Powinien ;-)
3
Lamine Yamal odczuwa dyskomfort w okolicy kości łonowej, donosi @martinezferran, w oczekiwaniu na dalsze potwierdzenie.
Bardzo dobrze, dawac Barca oficjalne info i Yamal zostaje w klubie.
4
Za około 6h będzie lista powołanych Reprezentacji Argentyny.
Ciekawe kogo tam Skalus powoła ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
0
@krefi10 Zero bo nie lubie kawy.
0
Komentarz usunięty
1
@JanneAhonen Nie jest, drugim składem lekko składają Turcje jak i Gruzje.
A druga sprawa to zawodnika świeżo po kontuzji sie nie powołuje.
@FcPortoFan1999 Mozliwe.
1
@A4ron Ludzie są nieistoni w takich meczach jak juz maja pewny awans.
@FcPortoFan1999 Takich groźnych ze drugim skladem by ich złożył.
@JanneAhonen Takich ma rywali ze mlodzikami by te mecze skosil lekko.