8

Lionel Scaloni:

"W nadchodzących meczach spróbujemy sprawdzić nowych graczy, aby przekonać się, czy nadają się do naszej drużyny. Uważamy, że każdy mecz w tej koszulce, niezależnie od tego, czy jest to oficjalne spotkanie, czy mecz towarzyski, jest czymś wyjątkowym."

"Dla nas nie ma meczów towarzyskich, dla zawodników też nie, i oni doskonale o tym wiedzą. Znajdują się w ważnym momencie przed nadchodzącymi wydarzeniami i wiedzą, że stawka jest wysoka”.

"Nie będziemy ryzykować zdrowiem żadnego z nich.”



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@Piotrek1993 Leo po Mistrzostwach Świata albo do 40tki pociągnie czyli dwa lata jeszcze grania ma.

4

@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale Leo jeszcze nie kończy dopiero po Mistrzostwach Świata albo do 40tki pociągnie czyli dwa lata jeszcze;-)

26

Pewna era w futbolu się kończy.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360

1

@blakkudium No dokładnie;-)

2

@blakkudium Wiem wiem bo juz z USA Kobieta wrzucila post na x co jest zwiazana mocno z Interem Miami ;-)

0

@Muhitos falszywa 9 to dalej jest 9tka.

Wiem jak gra 9tka i wiem co to oznacza tłumaczyć mi nie musisz.

Julian to 9tka tylko ze mobilna, poczytaj co to znaczy a dopiero pisz.

9tka może sie cofac do rozegrania, nigdzie nie ma takiego czegoś zapisanego ze nie moze i nie wymyślaj bzdur.

1

@mekston @LambiPL Paredes, Lo Celso i Otamendi podobno mają dołączyć do Miami.

Ile w tym prawdy to sam nie wiem, ale ekipa kozacka by byla.

11

Inter Miami za pośrednictwem X:

"Dziękujemy Ci Jordi, za pozostawienie swojego śladu w naszym klubie i w futbolu."



Za dwa miesiące podobno karierę będzie kończył też Luis Suarez.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

7

Flaco López ma duże szanse na debiut w Reprezentacji Argentyny w najbliższym meczu.[@gastonedul]



Ciekawy jestem debiutu Flaco ;-)

Po tym, jak Jordi Alba ogłosił swoje niespodziewane przejście na emeryturę, Inter Miami prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie podpisania kontraktu z 28-letnim Sergio Reguilonem, byłym zawodnikiem Realu Madryt i Tottenhamu. [@MiamiHerald @HeraldSports]



No i spoko zawsze to jakieś zastępstwo Jordiego;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adran360 @mekston @Tollusiek @Lanosss

1

Gracias Jordi!❤️

Bardzo szkoda że kończy, myślałem że jeszcze sezon pogra z Leo w Miami ;-)

Ale cóż jak nie czuje sie juz na siłach to moze to i lepiej że kończy karierę;-))

0

@FCBparasiempre Dumfries to moze mu buty nosić i czyścić, Hakimi to najlepszy PO na świecie.

1

Drzwi do sensacyjnego powrotu Achrafa Hakimiego do Realu Madryt "nigdy nie zostały zamknięte", ale potrzeba by było ogromnej sumy, aby wyciągnąć obrońcę Paris Saint-Germain z kontraktu obowiązującego do 2029 roku. @Marca



500mln i moze sie PSG zgodzi w co wątpię, chłop jest najlepszym PO na świecie więc PSG go nie puści.

@blakkudium

0

@Culer9002 To konto to jest do podawania wszystkich informacji o transferach, ktora jest zweryfikowana żółta ikonka czyli potwierdzoną organizacją jest, tej ikonki sobie nie kupili tylko jest to zatwierdzone ze jest to oficjalne źródło ogolne o transferach.

2

Harry Kane skutecznie wykluczył powrót do Premier League latem przyszłego roku.

Kapitan Anglii powiedział, że jest gotowy podpisać nowy kontrakt z Bayernem Monachium, ponieważ jest "całym sercem" za pozostaniem w Niemczech na dłużej. @MirrorFootball



Takze @Comentateiro mozesz czuć sie spokojnie, Harry przedłuża kontrakt z Baya. ;-)

0

@tbas No wlasnie nie wiadomo, zadne powazne źródło nie podaje, trzeba czekać do kolejnego roku wtedy może będzie więcej informacji na ten temat.

0

@ToWinaSedziego Ale ja nie napisałem tutaj nigdzie że jest to 9tka typu Kane, Erling czy Lewy, tylko po prostu mi chodzilo ogolnie ze jest to 9tka z tym że mobilna, o to tylko mi chodziło a tutaj polowa sie zesrala jakbym im rodzine obraził.

0

@qchulainn Powinien 30min dostać z Gironą a z Olympiacosem z 50-60 max, a na El Clásico to do końca;-)

0

@ToWinaSedziego Pomylił mi sie mecz bo dwa razy mieli Manite, z Frankfurtem gral na 9tce a przed nim Griezz.

Alvarez to 9tka tylko ze mobilna ale wy dalej tego pojąć nie możecie.

Tak samo jak Mbappe to tez 9tka ale mobilna.

Tupiwe 9tki to Kane, Erling czy Lewus.

Zdania mi nie zmienicie bo wszędzie na necie pisze tez ze Julian to 9tka bo nią jest, tylko ze to 9tka mobilna ktora porusza sie po calej strefie w napadzie.

0

@ViscaelBarca2007 Ja zwolennikiem transferu Griezza czy Cou do nas nie byłem, więc do mnie o nich nie bij, z resztą nawet w glupie google wpiszesz to glupie AI powie Ci że Julian to 9tka, przypadek? Nie sądzę;-)

Także kłóćcie sie dalej, ja z tego wagonu wysiadam bo i tak wiem swoje i Julian to 9tka tylko że mobilna porusza sie w calej ofensywie nie stoi i nie czeka na piłkę tylko woli w rozegraniu i pressingu pomóc drużynie.

0

@Muhitos Gra na 9tce, z Realem jak gral to na 9tce a Griezmann za nim.

@MichuZ44 Chyba u Ciebie w Fifie był lepszym pilkarzem.

1

Jeśli nie wystąpią żadne komplikacje w powrocie do zdrowia Lamine Yamala, może on zagrać kilka minut przeciwko Gironie przed Clásico. @marca


1

@ViscaelBarca2007 A druga sprawa jest taka deprecjonujesz gościa który na Argentynie zjadł zęby, gdzie robi dobrą robotę i ma bardzo dużą wiedzę jeśli chodzi o Argentynczykow. To w takim razie kim Ty jesteś? Zwyklym no namem nic nie znaczącym z rambli, ktorego zdanie jest tak ważne jak śnieg zeszłoroczny.

0

@clyde Julian to nie Griezmann.

2

@Safrani Zes Byku teraz smaka narobił, zjadłbym takiego bigosiku ;-)

6

@blakkudium Wygrali pierwszy raz od 10 lat z nami i się podniecają, przyjadą do nas przyjmą manite to inaczej będą śpiewać;-)

1

@ViscaelBarca2007 No ten akurat Pan robi dobrą robote jeśli chodzi o Argentyńczyków więc nie porównuj go do jakis krecidlow i innych leszczy co moga mu buty czyścić, chlop jeśli chodzi o Argentyńczyków to ma dużą wiedzę więc dlatego go obserwuje na iks i czytam od niego posty.

Więcej tlumaczyl nie bede bo nie ma to sensu, na tym zakańczam temat.

1

@ViscaelBarca2007 Jak ten Roy Nemer to ekspert od Argentyńczyków jest właśnie i lepiej sie zna od was, siedzi w tym cale zycie swoje także sam sie teraz zaorales, prowadzi nawet swoje porgramy o Argentynie itd.

Wiec twoje zdanie to mnie malo interesuje i dlatego nie biore go pod uwage bo to sa zwykle bzdury i tyle w temacie.

Hahaha znowu sie zaoral typa ktory prowadzi swoje programy o Argentynie, jeździ nawet z Argentyną i robi o nich newsy plus ciekawostki porownuje do barcainfo xD

Idz juz spac chlopie i sie nie osmieszaj.

1

@ViscaelBarca2007 To nie jest taki sam pilkarz jak Griezmann i nie pisz juz tych swoich bzdur.

Julian to kompletny napastnik, nie wazne gdzie zagra w ofensywie to zagra sztos.

Więcej nie dyskutuje, deprecjonujesz gościa co na Alvarezie zjadl zęby i jeszcze chcesz zebym bral Cie na powaznie, zdania i tak mi nie zmienisz bo czytalem mnóstwo ekspertow i maja to zdanie co ja, wiec w twoje bzdury wbijam jajca.

@APTAPT Oni właśnie tak myślą gdzie chlop z City jest związany do 2035 roku. Przyjdzie jak w fifie sobie go kupią albo w fm.

Dobrze ze Laporty ulubieniec to Julian i oby go sprowadzil bo to napadzior pod nasz styl.

1

@ViscaelBarca2007 No ja Ci wrzucilem gościa który śledzi Argentyńczyków więc wie kim jest i gdzie gra, jak jeszcze jego będziesz deprecyzowal to juz calkiem odklejony jesteś.

Dalem Ci wiarygodnego gościa co śledzi Argentyńczyków.

Julian jest napastnikiem kompletnym, gdzie nie zagra w ofensywie to zagra sztos. Tyle w temacie.

Nawet masz w jego Bio kim jest i co robi.

Mnie nie przegadasz juz to pisalem więc pisz co chcesz ja to juz zlewam.

To moja ostatnia odpowiedź w tym poście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?