1

@Adran360 Akurat 1 polowe sledzilem i myslalem ze postrzelaja nieco ale widze bieda z bramek ;P

2

@michaleu Łap ;-)

https://www.footballorgin.com/

@JimMorrisonFCB tutaj masz kozak stronkę;-)

0

@adamek20151 Słabe i powinien Leo coś ustrzelić, jak wejdzie w rytm meczowy to i hattrick może być;-)

155 miejsce mają w rankingu Fifa, żeby znowu Leo Manity nie wsadził jak przeciwko Estoni;D

@mekston To też racja a przeniesiony bo w Chicago jakieś protesty są z tego co wyczytałem i co Gastón Edul wrzucał na iksa ;-)

2

@blakkudium Wirtz mial strzelic a nie jakis Rumun ;D

Tak mam na kuponie przynajmniej;D

2

@LukaszFan Będzie gral z Puerto Rico z wtorku na środę.

8

Prawdopodobnie Leo Messi nie zagra dzisiaj w Reprezentacji Argentyny, ale jutro zagra w barwach Interu Miami. [@ESPNArgentina]



Kolejne źródełko potwierdza, z resztą nie bez powodu jest mecz przesunięty z Puerto Rico o dzień.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

1

@blakkudium Dla pracowników stacji spoko bo nie będzie tyle ruchu na święta itd.

1

@Sysia11 Wrzucę po meczu Argentyny skrót i oznacze Cie ;-)

1

@Sysia11 Scaloni dzisiaj go będzie testował Nico na LO bo chce zmiennika dla Tagliafico na MŚ znaleźć. ;-)

2

@FCBparasiempre Na youtube będzie skrót, wrzucę tutaj link bezpośrednio i Cie oznacze po meczu Argentyny;-)

12

Wczoraj Scaloni mówił o wyjątkowej więzi z Messim. Jak trudno było uwierzyć, że nie będzie tych podań do tyłu?

Jordi Alba: "Myślę, że to bardzo wyjątkowa piłkarska relacja, którą budowaliśmy przez długi czas, ale ostatecznie to osobista decyzja".

"Jestem bardzo szczęśliwy, że grałem z najlepszym piłkarzem w historii i tak dobrze go rozumiałem. Wykonałem wiele podań do niego, ale on dał mi prawie każdą bramkę, którą strzeliłem, więc jestem dumny, że tam byłem. Grałem przez wiele lat i delektowałem się każdą chwilą".



Piękne❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

2

@spiderman1899 Nie zagra dzisiaj Leo, prawdopodobnie zobaczymy go w barwach Interu Miami przeciwko Atlancie.

11

Przewidywany Skład Argentyny na Wenezuele.



Czyli sie wszystko zgadza co wcześniej wrzucalem, tylko nie wiadomo który z pary Lo Celso czy Enzo zagra w pomocy obok Paredesa i Maca.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

12

#Przypominajka

Argentyna z dzis na jutro o 02:00 gra z Wenezuelą.



A na obrazku; Mario Kempes, Diego Maradona i GOAT Leo Messi ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

0

@tomek8756 Tak bo mam fajnych ludzi ogólnie i dobra atmosfera jest ;-)

0

@ProMILs Działa, Wlosy są dobrze odrzywione i nie wypadają i fajnie mięciutkie się po tym szamponie robią;-)

1

Brazylia Manita z Koreą, brzydki z golem.

11

__G.O.A.T.❤️__


1

Brazilero 3:0 Messinho dublet.

Rodrygo 4:0 Brazyyl z Koreą.

@Sysia11 @mekston

1

@Safrani Nazwa zobowiązuje pisać o Messim ;D a tak serio to po prostu lubie pisać o Leo i moge bo regulaminu tym nie łamie;-)

Luzik kibicuj komu tam uważasz, kazdy kibicuje po swojemu jak juz pisalem wyzej ;-)

A co do nazwy "ambasada" to mi nie przeszkadza, bardziej mnie smieszy ona ;D

0

Rodrygo 2:0 Brazyyl z Koreą ;D

3

Messinho z golem i Brazole 1:0 z Koreą ;-)

3

@Safrani A ja mam wywalone kto komu kibicuje, mozesz i zimbabwe kibicować, wisi mi to, to samo ze nie kibicujesz Argentynie i Leo to tez mi wisi.

Kazdy niech kibicuje po swojemu ;-)

A @Sysia11 chodzilo o nazwe "ambasada" wymysliliscie jakas nazwe z pupy i sie podniecacie nia.

2

Komentarz usunięty

3

@RoberDzik Argentyna i Hiszpania❤️

2

Komentarz usunięty

2

@Kamil01 GOAT z dubletem i asystą;-)

1

@Bolton Tak, półtorej łyżeczki;-)

0

@Barcanajlepszyteam Ogólnie grą sie wyróżnia, bardzo inteligenty chlopak z dobrym dryblingiem i podaniem, w stylu gry podobny do Pedriego niz do Ojca może dlatego bo jest prawonożny ;-)

Tutaj masz filmik


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?