Wczoraj Scaloni mówił o wyjątkowej więzi z Messim. Jak trudno było uwierzyć, że nie będzie tych podań do tyłu?
Jordi Alba: "Myślę, że to bardzo wyjątkowa piłkarska relacja, którą budowaliśmy przez długi czas, ale ostatecznie to osobista decyzja".
"Jestem bardzo szczęśliwy, że grałem z najlepszym piłkarzem w historii i tak dobrze go rozumiałem. Wykonałem wiele podań do niego, ale on dał mi prawie każdą bramkę, którą strzeliłem, więc jestem dumny, że tam byłem. Grałem przez wiele lat i delektowałem się każdą chwilą".
Yesterday, Scaloni spoke about the unique bond you have with Messi. Was it difficult to imagine missing those back passes ?
Jordi Alba: "I think it's a very special footballing relationship that we've built over the long term, but in the end, it's a personal decision."
@Barcanajlepszyteam Ogólnie grą sie wyróżnia, bardzo inteligenty chlopak z dobrym dryblingiem i podaniem, w stylu gry podobny do Pedriego niz do Ojca może dlatego bo jest prawonożny ;-)
1
@Adran360 Akurat 1 polowe sledzilem i myslalem ze postrzelaja nieco ale widze bieda z bramek ;P
2
@michaleu Łap ;-)
https://www.footballorgin.com/
@JimMorrisonFCB tutaj masz kozak stronkę;-)
0
@adamek20151 Słabe i powinien Leo coś ustrzelić, jak wejdzie w rytm meczowy to i hattrick może być;-)
155 miejsce mają w rankingu Fifa, żeby znowu Leo Manity nie wsadził jak przeciwko Estoni;D
@mekston To też racja a przeniesiony bo w Chicago jakieś protesty są z tego co wyczytałem i co Gastón Edul wrzucał na iksa ;-)
2
@blakkudium Wirtz mial strzelic a nie jakis Rumun ;D
Tak mam na kuponie przynajmniej;D
2
@LukaszFan Będzie gral z Puerto Rico z wtorku na środę.
8
Prawdopodobnie Leo Messi nie zagra dzisiaj w Reprezentacji Argentyny, ale jutro zagra w barwach Interu Miami. [@ESPNArgentina]
Kolejne źródełko potwierdza, z resztą nie bez powodu jest mecz przesunięty z Puerto Rico o dzień.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
1
@blakkudium Dla pracowników stacji spoko bo nie będzie tyle ruchu na święta itd.
1
@Sysia11 Wrzucę po meczu Argentyny skrót i oznacze Cie ;-)
1
@Sysia11 Scaloni dzisiaj go będzie testował Nico na LO bo chce zmiennika dla Tagliafico na MŚ znaleźć. ;-)
2
@FCBparasiempre Na youtube będzie skrót, wrzucę tutaj link bezpośrednio i Cie oznacze po meczu Argentyny;-)
12
Wczoraj Scaloni mówił o wyjątkowej więzi z Messim. Jak trudno było uwierzyć, że nie będzie tych podań do tyłu?
Jordi Alba: "Myślę, że to bardzo wyjątkowa piłkarska relacja, którą budowaliśmy przez długi czas, ale ostatecznie to osobista decyzja".
"Jestem bardzo szczęśliwy, że grałem z najlepszym piłkarzem w historii i tak dobrze go rozumiałem. Wykonałem wiele podań do niego, ale on dał mi prawie każdą bramkę, którą strzeliłem, więc jestem dumny, że tam byłem. Grałem przez wiele lat i delektowałem się każdą chwilą".
Piękne❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
2
@spiderman1899 Nie zagra dzisiaj Leo, prawdopodobnie zobaczymy go w barwach Interu Miami przeciwko Atlancie.
11
Przewidywany Skład Argentyny na Wenezuele.
Czyli sie wszystko zgadza co wcześniej wrzucalem, tylko nie wiadomo który z pary Lo Celso czy Enzo zagra w pomocy obok Paredesa i Maca.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
12
#Przypominajka
Argentyna z dzis na jutro o 02:00 gra z Wenezuelą.
A na obrazku; Mario Kempes, Diego Maradona i GOAT Leo Messi ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
0
@tomek8756 Tak bo mam fajnych ludzi ogólnie i dobra atmosfera jest ;-)
0
@ProMILs Działa, Wlosy są dobrze odrzywione i nie wypadają i fajnie mięciutkie się po tym szamponie robią;-)
1
Brazylia Manita z Koreą, brzydki z golem.
1
@ACMaldini3 O tego DX2
https://allegro.pl/oferta/dx2-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-150-ml-17098960800
11
__G.O.A.T.❤️__
1
Brazilero 3:0 Messinho dublet.
Rodrygo 4:0 Brazyyl z Koreą.
@Sysia11 @mekston
1
@Safrani Nazwa zobowiązuje pisać o Messim ;D a tak serio to po prostu lubie pisać o Leo i moge bo regulaminu tym nie łamie;-)
Luzik kibicuj komu tam uważasz, kazdy kibicuje po swojemu jak juz pisalem wyzej ;-)
A co do nazwy "ambasada" to mi nie przeszkadza, bardziej mnie smieszy ona ;D
0
Rodrygo 2:0 Brazyyl z Koreą ;D
3
Messinho z golem i Brazole 1:0 z Koreą ;-)
3
@Safrani A ja mam wywalone kto komu kibicuje, mozesz i zimbabwe kibicować, wisi mi to, to samo ze nie kibicujesz Argentynie i Leo to tez mi wisi.
Kazdy niech kibicuje po swojemu ;-)
A @Sysia11 chodzilo o nazwe "ambasada" wymysliliscie jakas nazwe z pupy i sie podniecacie nia.
2
Komentarz usunięty
3
@RoberDzik Argentyna i Hiszpania❤️
2
Komentarz usunięty
2
@Kamil01 GOAT z dubletem i asystą;-)
1
@Bolton Tak, półtorej łyżeczki;-)
0
@Barcanajlepszyteam Ogólnie grą sie wyróżnia, bardzo inteligenty chlopak z dobrym dryblingiem i podaniem, w stylu gry podobny do Pedriego niz do Ojca może dlatego bo jest prawonożny ;-)
Tutaj masz filmik