@Encore No ze dynamikę mial lepsza w United a to bzdura xD
Sam Ronaldo wybral ze ogólnie byl lepszy w Realu więc jak wybral tak to pod kazdym wzgledem byl lepszy.
@Hawajczyk mi chodzilo ze ogolnie nie odstaje pod tym wzgledem od Cristiano, bo tez jako tako bramki strzelal ;-) ale widze tylko to podlapales z tej dyskusji xD
@Encore Jak sam wybral ze w Realu gral lepiej to co ja se to wymyśliłem czy twoj bozek? ;D
Pamiętam te czasy, @Danny Gaucho na kamerce jak z nim gadalem powiedzial ze Leo nie zdobedzie nic z Repka, gdzie ja powiedzialem ze wygra wszystko i co teraz? ;-)
@Vegeta88 No ja pamiętam więcej bramek strzelonych główka ale nie o tym ten temat jest ;-)
Leo go zjada pod kazdym praktycznie względem, rozgrywanie po stronie Leo, drybling po stronie Leo, kontrola piłki po stronie Leo, rzuty wolne po stronie Leo.
Ze co hahaha
Jakim dryblerem byl Cristiano? Zobacz w statystyki, chlopa nie ma w top5. Idz spac bo sie pogrążyłes.
4
Gooool Carizo!!!
Pięknie Argentyna!!
@mekston @Sysia11 @Adran360 @Lanosss @FCBparasiempre
0
@mekston Indywidualnie to go Messi wydymał krotko mówiąc xD
@Encore po prostu nikt mi nie wmowi ze byli na równi, bo Messi go zjadl.
0
@mekston No jest top a gdzie ja napisalem ze gra slabo? ;D
6
Argentyna u20 lecicie teraz w rytm Muchachos ;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
0
@Encore Nie, normalny, Leo >>> Cristiano.
0
@Encore No ze dynamikę mial lepsza w United a to bzdura xD
Sam Ronaldo wybral ze ogólnie byl lepszy w Realu więc jak wybral tak to pod kazdym wzgledem byl lepszy.
@Hawajczyk mi chodzilo ze ogolnie nie odstaje pod tym wzgledem od Cristiano, bo tez jako tako bramki strzelal ;-) ale widze tylko to podlapales z tej dyskusji xD
Zeby gowno burze robic.
0
@Encore No sam Ronaldo wybral ze lepiej gral w Realu niz w United a Ty odwrotnie pisales xD
To sam sie orasz.
0
@Encore Jak sam wybral ze w Realu gral lepiej to co ja se to wymyśliłem czy twoj bozek? ;D
Pamiętam te czasy, @Danny Gaucho na kamerce jak z nim gadalem powiedzial ze Leo nie zdobedzie nic z Repka, gdzie ja powiedzialem ze wygra wszystko i co teraz? ;-)
Sorry Danny ze Cie grilluje ale muszem ;D
0
@Encore Leo wygral MS, 2 CA i Finalissime. Jak juz używasz takich argumentow xD
@Karol145 ma zwyrodnienie kolan xD
Co wy jeszcze wymyslicie ;D
To niech kariere skończy i sie nie pogrąża.
@mekston czytasz to? xD
0
@Tabaluga37 A i tak Cristiano zamiast pucharu LM wybral Puchar MŚ więc...
Ile ma bramek w strefie pucharowej MŚ Cris?
@Encore No i tak to mu nic nie dalo bo to Leo zdobył wszystko a nie on.
6
Leo & Luisito ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre
0
@Encore Ale bylo mowione ze gra z "kontuzjom" przez jego fanow, z jaka kontuzja? chyba lba co w wywiadach nie dojezdzal..
8
Leo kapitanem ;-))
Dobrze ze gra, licze po cichutku na Hattriczka ;P
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre
0
@Vegeta88 Obronie bo tez z glowki strzelał.
0
@Vegeta88 Chusteczki dac czy sam je znajdziesz?
0
Komentarz usunięty
0
@mekston Lipa ://
2
@Karol145 z kontuzjom...
1
@escarabajo Oki ;-)
1
@Vegeta88 Co Ty porównałeś teraz xDD
No i co ze mial mniej bramek Leo ale strzelał, gdyby w ogóle nie strzelil to mozecie brac to za argument a tak to lipa.
@mekston Czekalem na jeden argument który miażdży Cristiano.
O to on:
1279 G/A Messi 162 mecze mniej rozegrane od Crisa.
1204 G/A Ronaldo
@Danny Gaucho Winner is? ;D
Dziekuje dobranoc.
1
@escarabajo Ja oglądał będę a pozniej Miami, oznacze Cie bo mam miejsce wolne, chlopy na banicji ;D
0
@Tabaluga37 lepszych trofeów? Na koniec to Leo ma Puchar MŚ a on nie.
2
@escarabajo to co Byku lecimy z Argentyną tera ;D
2
Koniec Hiszpania odpada w polfinale z Kolumbia.
@FcPortoFan1999 miales racje xD
0
@Vegeta88 No bo Messi nie byl gorszy tez zdobywal bramki głową i ten argument mnie smieszy.
@mekston true.
1
@Vegeta88 No ja pamiętam więcej bramek strzelonych główka ale nie o tym ten temat jest ;-)
Leo go zjada pod kazdym praktycznie względem, rozgrywanie po stronie Leo, drybling po stronie Leo, kontrola piłki po stronie Leo, rzuty wolne po stronie Leo.
Ze co hahaha
Jakim dryblerem byl Cristiano? Zobacz w statystyki, chlopa nie ma w top5. Idz spac bo sie pogrążyłes.
7
Leo Messi i Luisito przybyli na stadion;-)
Luisito chyba sie autem nie chcialo jechac ze zabral sie z Leo;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
1
Kolumbia u20 ladnie licznik krecony xD
Wygladaja jakby mieli po 28-30 lat ;D
1
@FcPortoFan1999 o nic xD o przekonanie jedynie ;D
2
@FcPortoFan1999 u20 na taki tez sie zapowiada bo Espana cisnie ostro.