0

@Ghostface u mnie TOP3 zamyka Brosnan bo go uwielbiam, super zagrał Bonda ;-)

0

@Lanosss Po nocce jestem więc trzeba ;D

1

@MesQueUnClub_87 Moj ulubiony Bond, ostatnio wlasnie po raz któryś raz w życiu oglądałem z nim wszystkie części;-)

Najlepszym byl Bondem a po nim Roger Moore ;-)

1

@Lanosss Łap najlepszą asyste w Historii Piłki o tej co pisałeś z Polskim Komentarzem ;-)



Zaorał ich tam Leo grubo, z dubletem kończył mecz ;-)

0

@Benz No to tak jak napisał @Drozdu7 , jak w formie to wzmocnienie, a na razie jest bez formy więc ciężko powiedzieć.

0

@Benz Jak on zostaje w Interze.

2

@Lanosss Jeszcze Leo do Iniesty w półfinale z Chelsea na Stamford Bridge co Andres w okno strzelił brame ;-)


0

@Szczygiel06 Zawsze możesz Goticzka jedynke i dwojke z dodatkiem jeszcze raz ograć, ja tak robie co roku bo to juz tradycja u mnie ;-)

0

@Szczygiel06 jak na PC to Goticzek klasyczek, Skyrim czy Oblivion Remaster polecam ;-)

1

@Encore Tak, tylko jak chodzi o madryciokow to zawsze na ich korzysc wszystko gwiżdżą.

1

@norbi77 No dokładnie.

@Encore Jak zawsze bylo tak jak pisze @norbi77 i nawet w tamtym sezonie byla podobna sytuacja to byl faul i zolta, wiec nie pisz mi o przepisach ktore interpretuja jak chcą.

2

@Encore No zmienily a myslenie sędziów pozostalo po staremu, czyli pomoc madrylom.

2

W takiej sytuacji nie wazne jest kto dotknął pierwszy piłkę, wyciął chlopa równo z trawa powinno byc zoltko i faul dla Oviedo.

2

@norbi77 Dla Tułmana powinna byc zolta i faul dla Oviedo.

0

@kuz mamy też lepsze zgranie a to zazwyczaj jest kluczowe.

4

Byl Casemiro bozek sędziów a teraz Tuchmeni jest bozkiem sędziów.

3

@Popitek12 Chyba zes z dywanu na podloge spadl, Pedri 3 klasy lepszy zawodnik, nie pij juz popito xD

1

Cóż trzeba będzie dwa klasyki wygrać, najlepiej dwoma manitami.

@norbi77 @Kapitan hawk Liga zajebiscie sprawiedliwa ;D

19

I niech madryciaki nie pieprza ze sedziowie im nie pomagaja bo widac to wyraznie jak na dloni ze pomagaja.

0

@mekston Dali i na drugiej widac ze wjechal w nogi, powinna byc zolta dla francuza i wolny dla oviedo.

2

Przeciez to faul.

Ja pierdole i on to uznal xDD

1

@VegetaPolska Nie musi sie nic real zgadzać, wystarczy zgoda zawodnika i Como ma więcej do gadania niz wy.

@Sysia11 Wczoraj piły sztosy gral;-)

Bralbym to Nico na SPO za Olmo ;-)

1

@Sysia11 Jest dużo zdolnych mlodych i w dodatku bardzo dobrych i to mnie cieszy przed Mistrzostwami Świata;-)

2

@VegetaPolska Nie wroci do was i pogódź sie z tym, zainteresowane jest nim City i Tottki ktore złożyły już druga oferte za niego, jak złożą trzecią opiewajaca na 70mln to do nich pójdzie.

@Sysia11 Jeszcze jest Almada ktory tez kotem jest jesli chodzi o rzuty wolne. ;-)

2

@Laminedependencia i dobrze ze oddali bo u nich by sie zmarnował. ;-)

@VegetaPolska Na piwno do was wróci jak żeście się na niego wypieli, prędzej pójdzie do PL.

18

Nico Paz z golem z rzutu wolnego im. Leo Messiego ;-)

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1959678124645294333

Nico Paz dzis z asystą i bramką, Pan Pilkarz❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Encore Ale jest kotem w bramce i o to chodzi ;-)

A druga sprawa to jak pisze @Lanosss u Pepa rezerwowy bramkarz tez duzo gra, więc Trafford i tak sobie pogra ;-)

0

@Encore A skąd wiedzieli ze Donnarruma będzie taką wielką okazją, jak jest okazja to sie bierze proste.

@Lanosss w punkt.

0

@Encore Na ławkę a 30mln to drobniaki dla klubow z PL.

0

@Encore Czyli po prostu biorą okazyjnie Donnarrume i dobrze robią w sumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?