@Encore Jak zawsze bylo tak jak pisze @norbi77 i nawet w tamtym sezonie byla podobna sytuacja to byl faul i zolta, wiec nie pisz mi o przepisach ktore interpretuja jak chcą.
@VegetaPolska Nie wroci do was i pogódź sie z tym, zainteresowane jest nim City i Tottki ktore złożyły już druga oferte za niego, jak złożą trzecią opiewajaca na 70mln to do nich pójdzie.
@Sysia11 Jeszcze jest Almada ktory tez kotem jest jesli chodzi o rzuty wolne. ;-)
0
@Ghostface u mnie TOP3 zamyka Brosnan bo go uwielbiam, super zagrał Bonda ;-)
0
@Lanosss Po nocce jestem więc trzeba ;D
1
@MesQueUnClub_87 Moj ulubiony Bond, ostatnio wlasnie po raz któryś raz w życiu oglądałem z nim wszystkie części;-)
Najlepszym byl Bondem a po nim Roger Moore ;-)
1
@Lanosss Łap najlepszą asyste w Historii Piłki o tej co pisałeś z Polskim Komentarzem ;-)
Zaorał ich tam Leo grubo, z dubletem kończył mecz ;-)
0
@Benz No to tak jak napisał @Drozdu7 , jak w formie to wzmocnienie, a na razie jest bez formy więc ciężko powiedzieć.
0
@Benz Jak on zostaje w Interze.
2
@Lanosss Jeszcze Leo do Iniesty w półfinale z Chelsea na Stamford Bridge co Andres w okno strzelił brame ;-)
0
@Szczygiel06 Zawsze możesz Goticzka jedynke i dwojke z dodatkiem jeszcze raz ograć, ja tak robie co roku bo to juz tradycja u mnie ;-)
0
@Szczygiel06 jak na PC to Goticzek klasyczek, Skyrim czy Oblivion Remaster polecam ;-)
1
@Encore Tak, tylko jak chodzi o madryciokow to zawsze na ich korzysc wszystko gwiżdżą.
1
@norbi77 No dokładnie.
@Encore Jak zawsze bylo tak jak pisze @norbi77 i nawet w tamtym sezonie byla podobna sytuacja to byl faul i zolta, wiec nie pisz mi o przepisach ktore interpretuja jak chcą.
2
@Encore No zmienily a myslenie sędziów pozostalo po staremu, czyli pomoc madrylom.
2
W takiej sytuacji nie wazne jest kto dotknął pierwszy piłkę, wyciął chlopa równo z trawa powinno byc zoltko i faul dla Oviedo.
2
@norbi77 Dla Tułmana powinna byc zolta i faul dla Oviedo.
0
@kuz mamy też lepsze zgranie a to zazwyczaj jest kluczowe.
4
Byl Casemiro bozek sędziów a teraz Tuchmeni jest bozkiem sędziów.
3
@Popitek12 Chyba zes z dywanu na podloge spadl, Pedri 3 klasy lepszy zawodnik, nie pij juz popito xD
1
Cóż trzeba będzie dwa klasyki wygrać, najlepiej dwoma manitami.
@norbi77 @Kapitan hawk Liga zajebiscie sprawiedliwa ;D
19
I niech madryciaki nie pieprza ze sedziowie im nie pomagaja bo widac to wyraznie jak na dloni ze pomagaja.
0
@mekston Dali i na drugiej widac ze wjechal w nogi, powinna byc zolta dla francuza i wolny dla oviedo.
2
Przeciez to faul.
Ja pierdole i on to uznal xDD
1
@VegetaPolska Nie musi sie nic real zgadzać, wystarczy zgoda zawodnika i Como ma więcej do gadania niz wy.
@Sysia11 Wczoraj piły sztosy gral;-)
Bralbym to Nico na SPO za Olmo ;-)
1
@Sysia11 Jest dużo zdolnych mlodych i w dodatku bardzo dobrych i to mnie cieszy przed Mistrzostwami Świata;-)
2
@VegetaPolska Nie wroci do was i pogódź sie z tym, zainteresowane jest nim City i Tottki ktore złożyły już druga oferte za niego, jak złożą trzecią opiewajaca na 70mln to do nich pójdzie.
@Sysia11 Jeszcze jest Almada ktory tez kotem jest jesli chodzi o rzuty wolne. ;-)
2
@Laminedependencia i dobrze ze oddali bo u nich by sie zmarnował. ;-)
@VegetaPolska Na piwno do was wróci jak żeście się na niego wypieli, prędzej pójdzie do PL.
18
Nico Paz z golem z rzutu wolnego im. Leo Messiego ;-)
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1959678124645294333
Nico Paz dzis z asystą i bramką, Pan Pilkarz❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@Encore Ale jest kotem w bramce i o to chodzi ;-)
A druga sprawa to jak pisze @Lanosss u Pepa rezerwowy bramkarz tez duzo gra, więc Trafford i tak sobie pogra ;-)
0
@Encore A skąd wiedzieli ze Donnarruma będzie taką wielką okazją, jak jest okazja to sie bierze proste.
@Lanosss w punkt.
0
@Encore Na ławkę a 30mln to drobniaki dla klubow z PL.
0
@Encore Czyli po prostu biorą okazyjnie Donnarrume i dobrze robią w sumie.