0

@agaFCB O widzisz to zdrowka Aguś;-)

@mekston a juz wlaczam i pacze.

Ten to zawsze jak ma wygrany mecz to nie umie go skończyć ehh :/

0

@mekston Carlitos powinien juz go skończyć, kozak gra do konca pierwszego seta obejrzalem i cala 1 polowe LFC a teraz Villarreal patrze ;D

0

@mekston Dziena za info ;-)

1

@blakkudium No właśnie szkoda by było, ale jakbym mial wybierać to biore Donne na brame ;D

Dokładnie i tu sie zgadzamy ;-)

2

@ViscaelBarca2007 @BulaKG @blakkudium A Grzesiu Rasiak jaki byl kocur, te jego kocie ruchy i przyjecie niczym Ronaldinho, podania jak Messi mial, poezja dla oczu( ͡° ͜ʖ ͡°)


1

@blakkudium po co im Trafford? Jak Donnarruma 2 klasy lepszy bramkarz ;-)

Rodrygo fajnie jakby do City poszedl bo on tylko w Madrycie sie marnuje.

1

@blakkudium Czytalem ze Rodrygo i Donnarruma blisko City, ciekawe transfery Pep robi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Leo gotowy na Galaxy ;-)





Jutro najpierw Barcunia a później GOAT wlatuje na ekran ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@NeroTFP1 Pięknie ;-))

0

@ViscaelBarca2007 No wiadomo że będą kombinować ale mi sie zdaje ze Joan jak i Rafi zagrają przeciwko Malorce ;-)

0

@Sysia11 Oo to ciekawe ;-)

A jaki skład masz w Aston? Kogo ciekawego kupiłaś i kogo sprzedałaś?

Mecze ogólnie wszystkie grasz czy symulujesz niektóre?

1

@Nightraider No tu sie zgodzę, że chłop zaraz by glosil swoje herezje w mediach.

2

@ViscaelBarca2007 Oczywiste, zawsze tak bylo ze wiecej bylo gadania a i tak byli zarejestrowani i teraz jest to tylko dwoch zawodnikow a nie 4 jak wcześniej, więc izi rejestracja będzie.

0

@Nightraider Ale to nie chodzi o znanie prawa ligowego tylko po prostu śmiesznie to wygląda że Peña z jedynką ;D

5

Joan jak i Rafi zostaną zarejestrowani, jak zwykle gownoburza a i tak zagraja normalnie z Mallorcą ;-)

0

@FiscaelBarca Nie zdziwienie tylko śmiesznie to wygląda;D

1

@JohnKennedy Fajny Misiu ;-)

5

@Sau_Ron gra z nami jak Zenek w pokera, raz daje raz zabiera ;DD

0

@tbas Ale śmiesznie to wygląda, Peña z jedynką;D

4

xDD


2

@Kapitan hawk jeden już Alien wylądował na Planecie Ziemia, aktualnie przebywa w Miami na Florydzie. ;-)

https://pbs.twimg.com/media/EA4HNqJU0AcMCy4.jpg:large

2

0

@DiSBlaDE Chyba Ty tak sie bawisz haha ;D

Mi nie przeszkadza 30+, tylko wole niższe temp tak do max 25 stopni, wtedy temp jest idealna ;D

0

@DiSBlaDE A to dobrze Łysy ;D

Na jakiej produkcji? ;D

A ogólnie to u mnie elegancko, czuje sie jak rybka w wodzie ;D

1

@Starrk Łysol ma ponad nawet 40stką śmierdzi;DD

1

@DiSBlaDE A Ty sie pocisz jak prosiak Łysolu haha ;D

Chociaż smalec będziesz mial za darmo na zimę;DD

4

Igulec masakruje w bialy dzień Kaline ;D

5:2, ostatni gem zostal pierwszego seta ;P

@mekston @NeroTFP1 @agaFCB @Sysia11

0

@Kapitan hawk No ja lato tez lubie ale nie wrzątek i nie ze duszno jest jak teraz przez pewien okres w Polszy ;D

2

@mekston Wydaje mi się że jakieś minuty dostanie ale to max polowa albo 30min w drugiej ;-)

Chyba że nie będzie chciał schodzić jak ostatnio co mial serię;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?