@ViscaelBarca2007@BulaKG@blakkudium A Grzesiu Rasiak jaki byl kocur, te jego kocie ruchy i przyjecie niczym Ronaldinho, podania jak Messi mial, poezja dla oczu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ViscaelBarca2007 Oczywiste, zawsze tak bylo ze wiecej bylo gadania a i tak byli zarejestrowani i teraz jest to tylko dwoch zawodnikow a nie 4 jak wcześniej, więc izi rejestracja będzie.
0
@agaFCB O widzisz to zdrowka Aguś;-)
@mekston a juz wlaczam i pacze.
Ten to zawsze jak ma wygrany mecz to nie umie go skończyć ehh :/
0
@mekston Carlitos powinien juz go skończyć, kozak gra do konca pierwszego seta obejrzalem i cala 1 polowe LFC a teraz Villarreal patrze ;D
0
@mekston Dziena za info ;-)
1
@blakkudium No właśnie szkoda by było, ale jakbym mial wybierać to biore Donne na brame ;D
Dokładnie i tu sie zgadzamy ;-)
2
@ViscaelBarca2007 @BulaKG @blakkudium A Grzesiu Rasiak jaki byl kocur, te jego kocie ruchy i przyjecie niczym Ronaldinho, podania jak Messi mial, poezja dla oczu( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@blakkudium po co im Trafford? Jak Donnarruma 2 klasy lepszy bramkarz ;-)
Rodrygo fajnie jakby do City poszedl bo on tylko w Madrycie sie marnuje.
1
@blakkudium Czytalem ze Rodrygo i Donnarruma blisko City, ciekawe transfery Pep robi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Leo gotowy na Galaxy ;-)
Jutro najpierw Barcunia a później GOAT wlatuje na ekran ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
@NeroTFP1 Pięknie ;-))
0
@ViscaelBarca2007 No wiadomo że będą kombinować ale mi sie zdaje ze Joan jak i Rafi zagrają przeciwko Malorce ;-)
0
@Sysia11 Oo to ciekawe ;-)
A jaki skład masz w Aston? Kogo ciekawego kupiłaś i kogo sprzedałaś?
Mecze ogólnie wszystkie grasz czy symulujesz niektóre?
1
@Nightraider No tu sie zgodzę, że chłop zaraz by glosil swoje herezje w mediach.
2
@ViscaelBarca2007 Oczywiste, zawsze tak bylo ze wiecej bylo gadania a i tak byli zarejestrowani i teraz jest to tylko dwoch zawodnikow a nie 4 jak wcześniej, więc izi rejestracja będzie.
0
@Nightraider Ale to nie chodzi o znanie prawa ligowego tylko po prostu śmiesznie to wygląda że Peña z jedynką ;D
5
Joan jak i Rafi zostaną zarejestrowani, jak zwykle gownoburza a i tak zagraja normalnie z Mallorcą ;-)
0
@FiscaelBarca Nie zdziwienie tylko śmiesznie to wygląda;D
1
@JohnKennedy Fajny Misiu ;-)
5
@Sau_Ron gra z nami jak Zenek w pokera, raz daje raz zabiera ;DD
0
@tbas Ale śmiesznie to wygląda, Peña z jedynką;D
4
xDD
2
@Kapitan hawk jeden już Alien wylądował na Planecie Ziemia, aktualnie przebywa w Miami na Florydzie. ;-)
https://pbs.twimg.com/media/EA4HNqJU0AcMCy4.jpg:large
2
@Kapitan hawk @wpwelement ;-)
0
@DiSBlaDE Chyba Ty tak sie bawisz haha ;D
Mi nie przeszkadza 30+, tylko wole niższe temp tak do max 25 stopni, wtedy temp jest idealna ;D
0
@DiSBlaDE A to dobrze Łysy ;D
Na jakiej produkcji? ;D
A ogólnie to u mnie elegancko, czuje sie jak rybka w wodzie ;D
1
@Starrk Łysol ma ponad nawet 40stką śmierdzi;DD
1
@DiSBlaDE A Ty sie pocisz jak prosiak Łysolu haha ;D
Chociaż smalec będziesz mial za darmo na zimę;DD
4
Igulec masakruje w bialy dzień Kaline ;D
5:2, ostatni gem zostal pierwszego seta ;P
@mekston @NeroTFP1 @agaFCB @Sysia11
0
@Kapitan hawk No ja lato tez lubie ale nie wrzątek i nie ze duszno jest jak teraz przez pewien okres w Polszy ;D
2
@mekston Wydaje mi się że jakieś minuty dostanie ale to max polowa albo 30min w drugiej ;-)
Chyba że nie będzie chciał schodzić jak ostatnio co mial serię;D