0

@Kapitan hawk No ja lato tez lubie ale nie wrzątek i nie ze duszno jest jak teraz przez pewien okres w Polszy ;D

2

@mekston Wydaje mi się że jakieś minuty dostanie ale to max polowa albo 30min w drugiej ;-)

Chyba że nie będzie chciał schodzić jak ostatnio co mial serię;D

8

GOAT na dzisiejszym treningu ;-)



RDP to świr;D



Szefito po treningu: "Leo trenuje od środy na pełnych obrotach, jeśli nic się nie wydarzy, będzie w kadrze na mecz."



Elegancko że z Leo jest juz wszystko git, także na Tigersow powinien być gotowy ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Kapitan hawk Tam bym wszystkich wysłał biletem w jedną strone co tak kochają "wrzątek na dworzu". ;D

4

Pare min i Igulec zaczyna grać z Kaliną ;-)

@mekston @NeroTFP1 @Sysia11 @agaFCB

3

@gumaz ja spijam piwko, po pizzy sie należy;D

0

@clyde Pizze zamawialem ;-)

1

Mistrz i TOP4;
1. FC Barcelona
2. Atletico
3. Real Madryt
4. Betis
MVP sezonu; Lamine Yamal
Pichichi; Julian Alvarez
Najlepszy asystent; Lamine Yamal
Niespodzianka sezonu; Thiago Almada
Rozczarowanie sezonu; Espanyol
Spadkowicze: Espanyol, Getafe, Alaves

0

@mekston Elegancko sie składa bo dzis wolne to będę oglądał ;-)

0

@MirusAmisz Ronaldo to sie nadaje do tarcia chrzanu. Nigdy nie byl i nie będzie GOATem, baa nawet nigdy się nie zbliżył do niego.

Jedynie coś posmakował i to wszystko.

Nigdy nie było i nie będzie drugiego takiego jak Leo Messi.

1

@Tollusiek Współczuję haha, ja mam teraz fajny grafik więc mi pasuje nawet na weekend jak będą grać ;D

8

GOAT wrócił do treningów;-)



Elegancko, czekam juz na meczycho ;-)


"WYRAŹNA PROŚBA LEO MESSIEGO."
Gonzalo Piovi bliski dołączenia do Interu Miami z Cruz Azul. @FOXDeportes



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@mekston Popito juz spi, zostaw go bo się jeszcze ze sika w gacie przez sen ;DD

7

Franco Mastantuono: "Kto jest najlepszym piłkarzem na świecie? Dla mnie Leo Messi jest najlepszy na świecie. Jestem Argentyńczykiem i uważam, że najlepszy jest on i nie mam nic więcej do powiedzenia". @marca



Króciutko z madryciokami.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@mekston Zobaczymy, karniaki ;D

1

@Filipem True haha ;D

1

Karniaczki czyli loteria ;-)

1

@Filipem Ja bym w Pesika starego pogral, mogliby remaster zrobic na wszystkie platformy;P

Ale tak zgadza sie to jest słuszna opcja ;P

1

@Filipem to ladnie tam w fife grasz, ja zawsze z dogrywka a pozniej karne ;-)

2

@A4ron Szanujmy sie jak Raphinha nie wygra to będzie skandal i żenada.

0

@adi7adi8 A jaak ;D

3

PSG bez sekstetu czyli.

Mialem racje ze go nie zdobędą ;D

A Dembele ZP powinien zobaczyć jak Raphinha odbiera, tyle w temacie.

0

@Czajka90 W tym meczu tak ;D

5

Pięknie Totki jeszcze pare bramek ;-))

Cuti prowadz Kapitanie!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

6

Cuti Romero nie bierze jeńców i prowadzi po zwycięstwo;-)

Totki musicie to wziąć;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

15

Ale to byla Bestia w 2009 roku ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk

3

@Popitek12 bo GOAT jest z Argentyny, szach mat Popito ;D

@mekston Opinia? ;D

0

@ToWinaSedziego Nie od strony zaplecza, tylko z drugiej strony nie bylo taśmy, on byl za budynkiem z kosa caly we krwi, a ja se poszedlem z przodu tylko z innej strony, tasmy obszedlem.

A ta ciekawostke dalem w kites.

No ja z kosa chodze plus z teleskopem wole byc bezpieczny.

0

@Ojciec5tkidzieci @ToWinaSedziego zabawni jestecie ze az wcale..

@Kapitan hawk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?