Szefito po treningu: "Leo trenuje od środy na pełnych obrotach, jeśli nic się nie wydarzy, będzie w kadrze na mecz."
ماسكيرانو: "ليو بخير، ومنذ يوم الأربعاء بدأ التدريب مع الفريق، وإذا لم يحدث أي شيء، سيكون مدرجًا في قائمة اللاعبين." https://t.co/0jahLeUIfb">pic.twitter.com/0jahLeUIfb
"WYRAŹNA PROŚBA LEO MESSIEGO." Gonzalo Piovi bliski dołączenia do Interu Miami z Cruz Azul. @FOXDeportes
"PEDIDO EXPRESO DE MESSI". 👀 Gonzalo Piovi, cerca de llegar al Inter Miami procedente de Cruz Azul. #PuntoFinalhttps://t.co/Gl4z1otNHS">pic.twitter.com/Gl4z1otNHS
Franco Mastantuono: "Kto jest najlepszym piłkarzem na świecie? Dla mnie Leo Messi jest najlepszy na świecie. Jestem Argentyńczykiem i uważam, że najlepszy jest on i nie mam nic więcej do powiedzenia". @marca
🚨 Franco Mastantuono: "Who is the best player in the world? For me, Leo Messi is the best in the world. I’m Argentine and I think the best is him and I have nothing more to say." @marca 🐐🇦🇷 https://t.co/IZBDDmtfdT">pic.twitter.com/IZBDDmtfdT
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) August 14, 2025
@ToWinaSedziego Nie od strony zaplecza, tylko z drugiej strony nie bylo taśmy, on byl za budynkiem z kosa caly we krwi, a ja se poszedlem z przodu tylko z innej strony, tasmy obszedlem.
A ta ciekawostke dalem w kites.
No ja z kosa chodze plus z teleskopem wole byc bezpieczny.
0
@Kapitan hawk No ja lato tez lubie ale nie wrzątek i nie ze duszno jest jak teraz przez pewien okres w Polszy ;D
2
@mekston Wydaje mi się że jakieś minuty dostanie ale to max polowa albo 30min w drugiej ;-)
Chyba że nie będzie chciał schodzić jak ostatnio co mial serię;D
8
GOAT na dzisiejszym treningu ;-)
RDP to świr;D
Szefito po treningu: "Leo trenuje od środy na pełnych obrotach, jeśli nic się nie wydarzy, będzie w kadrze na mecz."
Elegancko że z Leo jest juz wszystko git, także na Tigersow powinien być gotowy ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@Kapitan hawk Tam bym wszystkich wysłał biletem w jedną strone co tak kochają "wrzątek na dworzu". ;D
4
Pare min i Igulec zaczyna grać z Kaliną ;-)
@mekston @NeroTFP1 @Sysia11 @agaFCB
3
@gumaz ja spijam piwko, po pizzy sie należy;D
0
@clyde Pizze zamawialem ;-)
1
Mistrz i TOP4;
1. FC Barcelona
2. Atletico
3. Real Madryt
4. Betis
MVP sezonu; Lamine Yamal
Pichichi; Julian Alvarez
Najlepszy asystent; Lamine Yamal
Niespodzianka sezonu; Thiago Almada
Rozczarowanie sezonu; Espanyol
Spadkowicze: Espanyol, Getafe, Alaves
0
@mekston Elegancko sie składa bo dzis wolne to będę oglądał ;-)
0
@MirusAmisz Ronaldo to sie nadaje do tarcia chrzanu. Nigdy nie byl i nie będzie GOATem, baa nawet nigdy się nie zbliżył do niego.
Jedynie coś posmakował i to wszystko.
Nigdy nie było i nie będzie drugiego takiego jak Leo Messi.
1
@Tollusiek Współczuję haha, ja mam teraz fajny grafik więc mi pasuje nawet na weekend jak będą grać ;D
8
GOAT wrócił do treningów;-)
Elegancko, czekam juz na meczycho ;-)
"WYRAŹNA PROŚBA LEO MESSIEGO."
Gonzalo Piovi bliski dołączenia do Interu Miami z Cruz Azul. @FOXDeportes
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@mekston Popito juz spi, zostaw go bo się jeszcze ze sika w gacie przez sen ;DD
7
Franco Mastantuono: "Kto jest najlepszym piłkarzem na świecie? Dla mnie Leo Messi jest najlepszy na świecie. Jestem Argentyńczykiem i uważam, że najlepszy jest on i nie mam nic więcej do powiedzenia". @marca
Króciutko z madryciokami.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@mekston Zobaczymy, karniaki ;D
1
@Filipem True haha ;D
1
Karniaczki czyli loteria ;-)
1
@Filipem Ja bym w Pesika starego pogral, mogliby remaster zrobic na wszystkie platformy;P
Ale tak zgadza sie to jest słuszna opcja ;P
1
@Filipem to ladnie tam w fife grasz, ja zawsze z dogrywka a pozniej karne ;-)
2
@A4ron Szanujmy sie jak Raphinha nie wygra to będzie skandal i żenada.
0
@adi7adi8 A jaak ;D
3
PSG bez sekstetu czyli.
Mialem racje ze go nie zdobędą ;D
A Dembele ZP powinien zobaczyć jak Raphinha odbiera, tyle w temacie.
0
@Czajka90 W tym meczu tak ;D
5
Pięknie Totki jeszcze pare bramek ;-))
Cuti prowadz Kapitanie!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
6
Cuti Romero nie bierze jeńców i prowadzi po zwycięstwo;-)
Totki musicie to wziąć;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
@mekston o ta ;D
https://i.pinimg.com/736x/bc/8c/6c/bc8c6cd15800191ffc5d6162c07b5557.jpg
15
Ale to byla Bestia w 2009 roku ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk
3
@Popitek12 bo GOAT jest z Argentyny, szach mat Popito ;D
@mekston Opinia? ;D
0
@ToWinaSedziego Nie od strony zaplecza, tylko z drugiej strony nie bylo taśmy, on byl za budynkiem z kosa caly we krwi, a ja se poszedlem z przodu tylko z innej strony, tasmy obszedlem.
A ta ciekawostke dalem w kites.
No ja z kosa chodze plus z teleskopem wole byc bezpieczny.
0
@Ojciec5tkidzieci @ToWinaSedziego zabawni jestecie ze az wcale..
@Kapitan hawk