4

@Popitek12 ogladasz swoich?

Christopher gotowy na szczelanie albo nie szczelanie potężnej Irlandii ;D

@mekston @Adran360 @Lanosss @blakkudium @Kessie

5

Irlandia walczcie chopy o wygraną;-)

Tak patrze to Irlandia musi dwa mecze wygrac by awansowac.

@mekston @blakkudium @Adran360 @Lanosss @Kessie

2

@JimMorrisonFCB Eusebio z Benfici mial pomnik juz za życia bo powstal w 92 roku a zmarl dopiero w 2014 roku ;-)

Ciekawe czy ktos jeszcze mial, bo malo bylo zawodnikow jak mowisz co mialo pomnik za zycia.

Leo na niego zasluguje bo to co zrobil dla Barcy jest i bylo epickie❤️

2

@Kapitan9 Ja zakupie trzeci bo najbardziej siada w moje gusta ;-)

3

@July_6_BcN malo bylas na stadionach widocznie Julio ;-)

Pierwszy z brzegu; Thierry Henry ma na Fly Emirates ;-)

8

Trzeci najlepszy ;-)


3

@ViscaelBarca2007 ale od @Kessie to niech sie odwali, bramka w ostatnich minutach z prześcieradłami to bylo piękne KO na madryciokach ;-))

1

@blakkudium Elegancko;-)

4

6

Erling Haaland z dubletem 4:0 Norway!!


4

@blakkudium ponizej jest ;D

Wrzucam wszystkie Norwegow ;D

Tylko @FCBparasiempre zaslonil ;P

5

Gooool Erling!!!



3:0 Norwegia!!

@mekston @Kessie @blakkudium @Lanosss @Adran360

1

@Kgorecki2500 No wlasnie ;D

Ja mam 3.5 over moze zrobia, dwie bramy jeszcze ;D

7

Sorloth dwaaa!! 2:0 Norwegia!!



Dublet Sorlotha ;D

4

Gooool Sorloth i Norwegia 1:0 Estoniaaa!!

Bo obydwaj skakali, myslalem ze to Erling wrzucil do siaty ;D

https://x.com/FutDball/status/1989032928777539767

3

@Kessie Juz wykupione wszystko przez Popsona ;D

4

@Luciano99 Krąży plotka ze @Popitek12 vel Popitos wykupił już wszystkie rozmiary ;DD

0

@Eklerek @Kgorecki2500 ja mam ich na dwoch kuponach ;D

Bramki i hattrick Erlinga na drugim, w drugiej polowie licze na strzelanie ;-)

0

@Kgorecki2500 Spokojnie.. Jak mawia klasyk: "Zaraz się rozkręci" ;D

15

Bo to G.O.A.T. ludzie wiedzą jak powitać Króla❤️

25 koła na trybunach na zwyklym treningu, robi wrażenie, tak działa obecność G.O.A.T.a☺️

2

@Lanosss A jaak ;D

8

Wiking zaraz rozpoczyna strzelanie ;-)

Transmisja meczu w Polsat Sport 2



Oby dziś załadował Hattricka ;-))

@Adran360 @Lanosss @mekston @Sysia11

28

Leo Messi przez IG:

"Dawno tu nie byłem i szczerze mówiąc, miłość, jaką zawsze okazywano mi w każdym miejscu, do którego przyjeżdżałem, nadal mnie wzrusza. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyszli dzisiaj, było też wielu Argentyńczyków!!! Zawsze miło jest was znów zobaczyć!!"



Szatnia Elche w kolorach Albicelestes;-))



Pewne rzeczy się nie zmieniają;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

22

W otwartej sesji treningowej Reprezentacji Argentyny wzięło udział około 25 000 ludzi.



Leo Messi otrzymał od Elche koszulkę z swoim nazwiskiem i numerem 10.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

1

@blakkudium Sorloth bo zbierają na Lautaro. ;-)

3

@July_6_BcN to napisz ze @Kessie moze jej pomóc zrobić chłopca tylko ze będzie innej karnacji ;DD

2

@Antimadridista~ Julian bo młodszy chociaż Harrego lubie ;-)

8

Argentyna może zmierzyć się z Francją podczas marcowej przerwy międzynarodowej.

Francuska Federacja Piłki Nożnej planuje podobno serię meczów przygotowawczych przed Mistrzostwami Świata w 2026 roku, a Argentyna wydaje się być idealnym przeciwnikiem. @fczyz



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?