"Dawno tu nie byłem i szczerze mówiąc, miłość, jaką zawsze okazywano mi w każdym miejscu, do którego przyjeżdżałem, nadal mnie wzrusza. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyszli dzisiaj, było też wielu Argentyńczyków!!! Zawsze miło jest was znów zobaczyć!!"
📲❤️🇪🇸 Leo Messi on IG: "It had been a while since I came around here and honestly, the affection you’ve always shown me everywhere I’ve gone still moves me.
"Thank you very much to everyone who came today, there were so many Argentinians too!!! It’s always a pleasure to see… https://t.co/SAz0LdHpDr">pic.twitter.com/SAz0LdHpDr
Argentyna może zmierzyć się z Francją podczas marcowej przerwy międzynarodowej.
Francuska Federacja Piłki Nożnej planuje podobno serię meczów przygotowawczych przed Mistrzostwami Świata w 2026 roku, a Argentyna wydaje się być idealnym przeciwnikiem. @fczyz
🚨 BREAKING: Argentina could face France during the March international break.
The French Football Federation is reportedly planning a series of preparation matches ahead of the 2026 World Cup and Argentina appears as the ideal opponent. @fczyz 🇦🇷🇫🇷 https://t.co/uGr2fpJSX7">pic.twitter.com/uGr2fpJSX7
4
@Popitek12 ogladasz swoich?
Christopher gotowy na szczelanie albo nie szczelanie potężnej Irlandii ;D
@mekston @Adran360 @Lanosss @blakkudium @Kessie
5
Irlandia walczcie chopy o wygraną;-)
Tak patrze to Irlandia musi dwa mecze wygrac by awansowac.
@mekston @blakkudium @Adran360 @Lanosss @Kessie
2
@JimMorrisonFCB Eusebio z Benfici mial pomnik juz za życia bo powstal w 92 roku a zmarl dopiero w 2014 roku ;-)
Ciekawe czy ktos jeszcze mial, bo malo bylo zawodnikow jak mowisz co mialo pomnik za zycia.
Leo na niego zasluguje bo to co zrobil dla Barcy jest i bylo epickie❤️
2
@Kapitan9 Ja zakupie trzeci bo najbardziej siada w moje gusta ;-)
3
@July_6_BcN malo bylas na stadionach widocznie Julio ;-)
Pierwszy z brzegu; Thierry Henry ma na Fly Emirates ;-)
3
@NeroTFP1 Sztos była;-)
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/4f/8f/5f61b7128358a_o_medium.jpg
8
Trzeci najlepszy ;-)
3
@ViscaelBarca2007 ale od @Kessie to niech sie odwali, bramka w ostatnich minutach z prześcieradłami to bylo piękne KO na madryciokach ;-))
1
@blakkudium Elegancko;-)
4
Estonia gool 4:1
https://x.com/FutDball/status/1989036682969035004
@blakkudium
6
Erling Haaland z dubletem 4:0 Norway!!
4
@blakkudium ponizej jest ;D
Wrzucam wszystkie Norwegow ;D
Tylko @FCBparasiempre zaslonil ;P
5
Gooool Erling!!!
3:0 Norwegia!!
@mekston @Kessie @blakkudium @Lanosss @Adran360
1
@Kgorecki2500 No wlasnie ;D
Ja mam 3.5 over moze zrobia, dwie bramy jeszcze ;D
7
Sorloth dwaaa!! 2:0 Norwegia!!
Dublet Sorlotha ;D
4
Gooool Sorloth i Norwegia 1:0 Estoniaaa!!
Bo obydwaj skakali, myslalem ze to Erling wrzucil do siaty ;D
https://x.com/FutDball/status/1989032928777539767
3
@Kessie Juz wykupione wszystko przez Popsona ;D
4
@Luciano99 Krąży plotka ze @Popitek12 vel Popitos wykupił już wszystkie rozmiary ;DD
0
@Eklerek @Kgorecki2500 ja mam ich na dwoch kuponach ;D
Bramki i hattrick Erlinga na drugim, w drugiej polowie licze na strzelanie ;-)
0
@Kgorecki2500 Spokojnie.. Jak mawia klasyk: "Zaraz się rozkręci" ;D
1
@Kgorecki2500 Spokojnie Byczku ;-)
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS_lvPpM5Cbic-kKvhkKu0vbawgq6ZAIJhBUrVSTtteBA&s
15
Bo to G.O.A.T. ludzie wiedzą jak powitać Króla❤️
25 koła na trybunach na zwyklym treningu, robi wrażenie, tak działa obecność G.O.A.T.a☺️
2
@Lanosss A jaak ;D
8
Wiking zaraz rozpoczyna strzelanie ;-)
Transmisja meczu w Polsat Sport 2
Oby dziś załadował Hattricka ;-))
@Adran360 @Lanosss @mekston @Sysia11
28
Leo Messi przez IG:
"Dawno tu nie byłem i szczerze mówiąc, miłość, jaką zawsze okazywano mi w każdym miejscu, do którego przyjeżdżałem, nadal mnie wzrusza. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyszli dzisiaj, było też wielu Argentyńczyków!!! Zawsze miło jest was znów zobaczyć!!"
Szatnia Elche w kolorach Albicelestes;-))
Pewne rzeczy się nie zmieniają;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
22
W otwartej sesji treningowej Reprezentacji Argentyny wzięło udział około 25 000 ludzi.
Leo Messi otrzymał od Elche koszulkę z swoim nazwiskiem i numerem 10.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
1
@blakkudium Sorloth bo zbierają na Lautaro. ;-)
3
@July_6_BcN to napisz ze @Kessie moze jej pomóc zrobić chłopca tylko ze będzie innej karnacji ;DD
2
@Antimadridista~ Julian bo młodszy chociaż Harrego lubie ;-)
8
Argentyna może zmierzyć się z Francją podczas marcowej przerwy międzynarodowej.
Francuska Federacja Piłki Nożnej planuje podobno serię meczów przygotowawczych przed Mistrzostwami Świata w 2026 roku, a Argentyna wydaje się być idealnym przeciwnikiem. @fczyz
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre