1

Żadnego CR7 nie wyobrażam nawet sobie tego xD

0

@Toretto Spoko dzięki :) Tutaj też podane tylko że 1 rusza sprzedaż. Chcę wreszcie z rodzenstwem się wybrać i będziemy się czaic na bilety. Tylko oby zagrał najmocniejszy skład :) Barca może z mecz dać odpoczynku Lewego byle zagrał dla reprezentacji

0

@Dzieniu chyba tak najlepiej. Tylko niech Lewy zagra!

0

Planuję ktoś zakup biletów na mecz Polska - Holandia? Jak to wygląda na łączy nas piłka? Czy można już próbować zakupić po północy 1 czy o jakieś konkretnej godzinie bo nie wiesz informacji. Nie ukrywam, że jaram się bo chce być pierwszy raz na meczu naszej Reprezentacji i zobaczyć pewnego zawodnika Barcelony w akcji :)
PS. Frankie i Memphis też tak przy okazji :)

0

Ale cieszy widok Robercik strzelającego dla nas brameczke! Oby było ich wiele :) Cóż za szczęście po Luisie mieć prawdziwą 9

0

@clyde A jakieś objawy, jak to wyszło? Da się wyjść z tego, będzie dobrze! Dużo siły dla przyjaciółki udka Ciebie też :)

0

@clyde Jaki to nowotwór? Ah masakra rak to największe gówno tego świata :(

0

A dopiero sprzedawali Asnu :)

1

@Coutinho007 Już lecę

2

Wyszłam do łazienki... Nie dziękujcie :)

0

@jaras121 Oby :)

0

@Barwindg Nie je się tak późno :)

1

@Pawel13sz Znowu Fabregas na 9...

0

@Koorsik Nie znam tej marki za bardzo także nic o niej nie mogę powiedzieć :)

2

@Koorsik Jak pierścionek to tylko zaręczynowy haha moim zdaniem lepsza bransoletka. Jesteś pewny, że aż tyle chcesz wydać? Ja drogą biżuterie bym się trochę bała nosić. A jeśli chodzi o strony to szukaj z Yes, Kruk, Apart.

3

Wszystkiego najlepszego Lewy! Zrób sobie prezent i strzel kilka brameczek i zgarnij dla nas 3 punkty! Szkoda tylko, że tak późno ten mecz no ale trudno. Vamos Barca! Narazie nie ważne jak ważne żehy wygrywać :)

0

@FCB24 Dzięki wam! Wybiorę się niebawem :)

0

Gra tu ktoś w squasha? Chciałabym spróbować swoich sił, wydaje się to całkiem ciekawe. Jakieś rady i czy ogólnie polecacie? Niedaleko mnie 1h gry 45 zł czy to normalna cena?

0

Spokojnie lepiej mieć formę w decydującym momencie sezonu :) A tak na serio to za tydzień na wyjeździe z Sociedad nie będzie łatwiej ale liczę, że będziemy potrafić wygrywać nawet te mecze w których nic nie wychodzi. Szkoda, że nie potrafimy jak Real strzelić z pół sytuacji dwie bramki ale mam nadzieję, że wreszcie szczęście nam będzie sprzyjać. Lewy zacznie strzelać tego jestem więcej niż pewna, bardziej obawiam się o pozostałych atakujących i o pomoc, która wyglądała nie za dobrze.

1

Vamos Barca! Vamos Lewy! Po manite :)

2

@FCBparasiempre Chodzi o upokorzenie Nevilla, który teraz ciągle nieprzychylnie wypowiada się o nas :)

2

@Pawel13sz Perfekcyjny mecz Leo i Luisa :) To był świetny sezon i tak szkoda, że pary zabrakło na wygranie LM :(

4

@Hubsao no i nie ma grama tłuszczu!!!

4

Dobrze, że już CR nie dogoni Leo w złotych piłkach. Małe szanse, że jeszcze zdobędą chociaż jakby Leo wygrał mundial i miał dobry sezon to jest to możliwe.

1

@agaFCB ja mam takich w rodzinie to brzmi znajomo xd a jak czegoś nie mówią w telewizji (czytaj tvp) to jest nie prawda!

2

@Pilka_jest_okragla Nadal mnie razi ta koszulka... Nie pasuje mu :/

0

@Rust_Cohle Lucho miał Barce w sercu po są tym kiedyś to co innego.

0

@TheNekro94 Ale herb Realu całował a po za tym ma 37 lat i nie jest w tej formie co kiedyś. Rok ostatniej szansy dla Marca i szukać jakiegoś młodego zastępcy.

1

@Pawel13sz Szacunek! Ogrywaj się Oscar, może jeszcze do nas wrócisz :)

0

@Anonymus0608 Nie dla zawodników z przeszłością u największego rywala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?