11

Jeszcze z Ferrana będzie kawał piłkarza! Niech tylko ogarnie głowę bo ma to coś!

2

@Sysia11 Musiał by strzelać bramki albo wygrać coś mistrzostwa z Hiszpanią i być kluczowym zawodnikiem. Może za kilka lat jak miejmy nadzieję Barca wróci na szczyt a Pedri nas będzie prowadził będą szansę

3

Zazdroszczę im tego Fede. Przydałaby się nam taki zawodnik :(

17

@Mns21 To jest właśnie przykład kiedy powinno zejść się ze sceny! Wielki piłkarz Wielki człowiek! Kochamy Cię Andres i obyś do nas wrócił. Aż żal, że odszedł po kompromitacji w LM ale chociaż jeszcze wtedy wygraliśmy inne puchary :)

2

@Xwowrak hahah w tym samym czasie co gol

5

@bartas97 To nie ta strona

0

Vamos Barca! Po manite!!!! Wierzymy!

1

Brawo za walkę..... Nie wiem czy zasnę a za 6 godizn wstaje.... Przemyślenia będą na chłodno

0

Chciałoby się dziś pięknej wygrany Barcelony w świetnym stylu ahh w sumie nie dziś tylko zawsze :) Czuję, że damy radę wygrać a ja z tych pesymistycznych także to dobry znak. Niech chłopaki zagrają dziś na maksa a kibice wzniosą się na wyżyny dopingu i wtedy żaden sędzia nam nie zaszkodzi. Oby Xavi wyciągnął wnioski i przygotował dobrze drużynę. Vamos Barca damy radę!!!!

0

Jakie książki polecacie o tematyce psychologicznej, rozwoju osobistym?

2

Skrzydła tragedia..... Dembele po kilku dobrych meczach i szale na niego znów wrócił do bezmyślnej gry. Ansu za wcześnie był wykreowany na nową 10 nie przypomina kompletnie siebie a Raphinha i Ferran niestey zapowiadają się na drogie niewypały. Narazie to więcej Griezmann dawał niż oni. Lewy też dostosuje się poziomem do drużyny i tylko Marx nam ratuje dupe...

0

Pedri will you marry me???

0

Marc jak dziś będzie na zero z tyłu to oznaka, że wróciłeś nam do formy! Po zwycięstwo Vamos

1

@Image Typowy zawodnik po przyjściu do Barcelony.... Zaraz jeszcze Lewy zapomnie jak się gra tfu tfu tfu

5

Mieliśmy mieć takie bogactwo na skrzydłach a wkońcu wychodzi, że Dembele nie umie grać w ważnych meczach, głowa mu nie dojeżdża, Raphinha miał dobry presezon i jak narazie nie odbiega poziomem od takiego Trincao a ja odrazu na niego sceptycznie byłam nastawiona. Za to Ansu nie jest taki sam jak po kontuzji, nie ma szybkości a nawet zatracił znajdowanie sytuacji bramkowych i boję się czy już mu tak zostanie a w Ferrana to już nawet ja zaczęłam wątpić :/ Słabo to wygląda i w ataku i w pomocy a obrona nam się przez kontuzje też posypała. Decydujący miesięc i trzeba wierzyć, że się podniesieniemy. Ufam Xaviemu, że znajdzie rozwiązanie a Lewemu że będzie strzelał dużo ważnych bramek. Vamos!

1

@Lionel_Messi10 Wiedziałam że tak będzie

1

Te jebane chuje zawsze znajdą sposób by przekręcić Barce. Jest VAR a i tak mogą robić co chcą. Kurwa tu powinnien być remis a teraz jesteśmy pod ścianą. Trzrba ich rozjebac za tydzień lewy Xavi musicie to ogarnąć. Ah już przypomniałam sobie jak nie cierpię Interu.

7

Nie widzę tutaj szans na wygraną. Dobrze by było chociaż wyciągnąć remis. Gra wolna, bez pomysłu a to podobno oni byli bez formy. Eh jakąś klątwa LM

0

@agaFCB Ja jestem chora i nie mam kompletnie apetytu, czuję tylko gorzki smak więc takiego sposobu to nie polecam :/

1

@MesQueUnClub_87 eh oby nie covid

1

@Lionel_Messi10 pomaga na ból mięśni i brak sił?

0

@MesQueUnClub_87 A ja mam jeszcze jutro podróż przed sobą

0

@wojopancer tak robiłam, Wit d całym rokiem dobry tryb życia a o tak złapie.... Wesele w sobotę i od poniedziałku studia ja to mam zawsze takie szczęście :(

1

@Bacek700 Pije i z miodem cytryną imbirem :/

0

Jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie? Pojutrze mam wesele w rodzinie a mnie rozłożyło. Biorę leki witaminy pije herbaty ale w dzień to chyba nie przejdzie :(((

3

@bartekvisca Polecam wybrać się do specialisty

0

@tbas Hahaha mistrz komedii

10

Araujo jesteś bestią poradzisz sobie! Wrócisz silniejszy i będziesz miał jeszcze wspaniałą karierę i dużo największych imprez. Wierzę w to :)

0

@Szreko 40 mln Polaków i nie ma pomocnika za Krychowiaka..

2

Krychowiak i znów odbijanie się od rywala, zastawianie się rękami, faule i zero kreatywności. Jak to możliwe, że gość który nie ma formy od 5 lat gra ciągle w reprezentacji która naprawdę powinna wyżej aspirować niż tylko zakwaliwowanie się do imprez. Kolejny atmosferovic i dobry ziomek, kiedy skończy się koleżenstwo i nie będą grać nazwiska? Znów na mundialu dostanie czerwoną i załatwi nam mecz..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?