Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar Wystarczy mi już poznawania nieodpowiednich facetów
0
@NaFazieHitman Głupia odpowiedź na Rambli? Nowe, nie znałam
0
Gdy chcesz spać a nie możesz zasnąć
:(((((
0
@panczo Na szczęście nie
0
@Deviler Ah sama nie wiem już
0
@panczo Nic z tych rzeczy
1
@Fizzy Womack Psychicznie to nie wiem czy jestem zdrowa, trochę trudne czasy ale przeziebiona narazie nie jestem. Mam tak gdzieś już od 2 miesięcy może
1
@Lionel_Messi10 A no wiadomo ale czasem lepiej się tu można dowiedzieć niż u lekarza xD Ale pójdę zmieniłam i mam teraz babeczke co zna się na rzeczy
1
@Sulimo Chyba, że się to bierze z głowy :/ Inhalacje acc też było brane ale chyba wybiorę się do rodzinnej gdy wreszcie jak mam chwilę wolnego
1
@Lionel_Messi10 Ah... Jak byłam przeziebiona to wiadomo ale teraz od jakiegoś czasu mam tak ciagle i wreszcie coś z tym muszę zrobić :/
5
@Fizzy Womack Refleks mam dobry kiedyś grałam na bramce :) A jeśli chodzi Ci pewnie o refluks to sprawdzałam to ale innych objawów świadczących o tym nie mam.
1
Miał może ktoś problem z uczuciem wydzieliny, tak jakby nadmiaru śliny w gardle? Wieczorami to się nasila i muszę ciagle przełykac, utrudnia to zasypianie. Dodam, że nie mam kataru, alergii raczej też nie, pół roku temu miałam prostowaną przegrode i z zatkanym nosem już nie mam problemu więc nie wiem z czego taka dolegliwość :( Lekarz rodzinny czy odrazu do laryngologa?
3
@TheNekro94 Ojj tak jak nie lubię dubbingu tak tutaj jest genialny i mogę oglądać tą część tysiąc razy :) Genialne
3
@NeKenI Nie ma tak że dobrze czy nie dobrze
0
@sonek Asterix.
0
@gumaz Sami domownicy czyli 10
2
Ah te święta jakoś straciły urok, kompletnie ich nie wyczekuje. Ma ktoś podobnie?
1
@BulaKG Dzięki dzięki :)
12
@hayek Wara od Beresia
1
@Przemek2323 I to bez mojego lajka bo nie mam insta :(( Ale dałam na fejsie Leo nie miej mi tego za złe :))
0
A może by tak Messiego, Enzo, Alvareza i Kevina do Barcy :)
0
Ja nie płacze to ty płaczesz
0
Leoooooo Messsssi!!!!!!!!!!!!!!!! Come back home plisss! Brawooooo
4
Diego czuwał!!!!! Ale emocje serce aż boli! Brawo
1
@Bocheno1 Haha a co to za konkurs?
8
Leo jest GOAT i żaden wynik dzisiejszego finału tego nie zmieni. Tak bardzo pragnę by zdobył on to wymarzone trofeum, zasłużył na to jak mało kto. Oby cała drużyna zagrała najlepiej jak potrafi, ta Francja jest do pokonania. Vamos Leo!!! Nie mogę się doczekać na widok szczęśliwego Leo wznoszącego puchar do góry :) A potem powrót do Barcy :)
13
Goat po złoto, MVP i piłeczkę!!!!
1
@Lionel_Messi10 Nic i nikt tego nie zmieni :))
6
Vamos Leo!!!!!!!!!
0
@agaFCB Grał oczywiście