0

@Luciano99 Nawet podobna jestem :)

0

@Jakub1513 Jestem spokojna już nic mnie nie zdziwi :)

1

My z taką grą nawet ligę przepierdzielimy :( Były fajne momenty ale musimy coś zmienić w swojej grze bo kolejny sezon pójdzie się........

1

Wygrana obowiązkowa

0

@JimMorrisonFCB Wykrakałam haha szkoda nerwów na oglądanie Realu :)

0

@Kidd Nie mam nawet domu

0

@JimMorrisonFCB Sorry :(((( Jak zwykle co złego to ja...

3

Jeszcze i tak to odrobią i awansują mówię wam urodzona pesymistka xd

2

@Lionel_Messi10 Wracaj Królu!

3

No i super Lewy! Jeszcze bramka Ferrana musi być!

0

Nasi nasi są. Mam nadzieję, że kiedyś będę na Camp Nou :/

0

@capoN Tak samo jak ja :( Większość zaczyna od 27 a my musimy już od wtorku

5

Oj czuję, że to będzie ciężki mecz. Tak bardzo bym chciała żeby zmiennicy się pokazali z dobrej strony, mile widziane bramki Lewego, Ansu i Ferrana.

1

@Comentateiro Kto o tym mówił w radiu? Jedna z moich prowadzących na uczelni się tym zajmowała i pisała doktorat na ten temat, może to ona :)

0

@Emhyr Jest w pełni bezpieczne?

3

Cholerna bezsenność. Dzień spędzony aktywnie, zmęczona a i tak się nie da zasnąć :(

1

Pięknie Marcos dla taty dedykacja!

0

@WiernyKibic2012 O to ja lubelskie pozdrawiam :)

0

@WiernyKibic2012 Skąd jesteś?

1

@WiernyKibic2012 To w takim razie współczuję. Też narazie się przejechałam na facetach :/ Życzę nam byśmy trafili na odpowiednie osoby :)

1

@WiernyKibic2012 Niestety ale nie ma co się użalać nad sobą, jak ma się ktoś znaleźć to się znajdzie :)

1

@WiernyKibic2012 Ja w tym roku 22 :) Także młodszy jesteś nie smutaj się :) Ale to fakt czas leci odkąd jestem sama i samotność trochę jest przytłaczająca

0

@WiernyKibic2012 Ile masz lat tak z ciekawości?

4

@WiernyKibic2012 Troszkę tak ale co zrobić trzeba iść do przodu!

0

@Medium Same babeczki wtedy uczyły to nie

1

A ja nadal nie wiem kto dał mi walentynkę w podstawówce :((

3

Araujo chłopie jesteś genialny! Oby było zdrowie, ciesz nas taką grą przez wiele lat. Mamy świetną obronę na lata oby się nic nie zmieniło :)

0

@Kaamilos87 Obiecał, że będzie więcej strzelał i dotrzymuje słowa :)

1

@Wossi61FCB Oczywiście za pierwszym :)

1

Zatopić żółtą łódź podwodną!! Liczę na piękną wygraną i bramki Lewego zeby wrócił do świetnej dyspozycji :) Vamooos! Cieszę się, że wreszcie na spokojnie mogę sobie meczyk obejrzeć w domku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?