Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Nawet podobna jestem :)
0
@Jakub1513 Jestem spokojna już nic mnie nie zdziwi :)
1
My z taką grą nawet ligę przepierdzielimy :( Były fajne momenty ale musimy coś zmienić w swojej grze bo kolejny sezon pójdzie się........
1
Wygrana obowiązkowa
0
@JimMorrisonFCB Wykrakałam haha szkoda nerwów na oglądanie Realu :)
0
@Kidd Nie mam nawet domu
0
@JimMorrisonFCB Sorry :(((( Jak zwykle co złego to ja...
3
Jeszcze i tak to odrobią i awansują mówię wam urodzona pesymistka xd
2
@Lionel_Messi10 Wracaj Królu!
3
No i super Lewy! Jeszcze bramka Ferrana musi być!
0
Nasi nasi są. Mam nadzieję, że kiedyś będę na Camp Nou :/
0
@capoN Tak samo jak ja :( Większość zaczyna od 27 a my musimy już od wtorku
5
Oj czuję, że to będzie ciężki mecz. Tak bardzo bym chciała żeby zmiennicy się pokazali z dobrej strony, mile widziane bramki Lewego, Ansu i Ferrana.
1
@Comentateiro Kto o tym mówił w radiu? Jedna z moich prowadzących na uczelni się tym zajmowała i pisała doktorat na ten temat, może to ona :)
0
@Emhyr Jest w pełni bezpieczne?
3
Cholerna bezsenność. Dzień spędzony aktywnie, zmęczona a i tak się nie da zasnąć :(
1
Pięknie Marcos dla taty dedykacja!
0
@WiernyKibic2012 O to ja lubelskie pozdrawiam :)
0
@WiernyKibic2012 Skąd jesteś?
1
@WiernyKibic2012 To w takim razie współczuję. Też narazie się przejechałam na facetach :/ Życzę nam byśmy trafili na odpowiednie osoby :)
1
@WiernyKibic2012 Niestety ale nie ma co się użalać nad sobą, jak ma się ktoś znaleźć to się znajdzie :)
1
@WiernyKibic2012 Ja w tym roku 22 :) Także młodszy jesteś nie smutaj się :) Ale to fakt czas leci odkąd jestem sama i samotność trochę jest przytłaczająca
0
@WiernyKibic2012 Ile masz lat tak z ciekawości?
4
@WiernyKibic2012 Troszkę tak ale co zrobić trzeba iść do przodu!
0
@Medium Same babeczki wtedy uczyły to nie
1
A ja nadal nie wiem kto dał mi walentynkę w podstawówce :((
3
Araujo chłopie jesteś genialny! Oby było zdrowie, ciesz nas taką grą przez wiele lat. Mamy świetną obronę na lata oby się nic nie zmieniło :)
0
@Kaamilos87 Obiecał, że będzie więcej strzelał i dotrzymuje słowa :)
1
@Wossi61FCB Oczywiście za pierwszym :)
1
Zatopić żółtą łódź podwodną!! Liczę na piękną wygraną i bramki Lewego zeby wrócił do świetnej dyspozycji :) Vamooos! Cieszę się, że wreszcie na spokojnie mogę sobie meczyk obejrzeć w domku :)