0

@ranger3120 będą mnie tu swatać teraz xd

3

@Medium Taka trudna kobieta ze mnie wybacz

3

@agaFCB no właśnie nie szukam i nie wierzę już w żadne internetowe znajomości choć poznani w realu wcale nie okazywali się lepsi;/ Może kiedyś ktoś się trafi ale trzeba chyba wychodzić z domu;)

8

@VegetaPolska lubelskie.... "Mam laskę do ogarnięcia" zabrzmiało dziwnie

4

@marcin62 Dajcie już mu spokój haha

2

@Jarema2000 Niby łatwiej ale chyba jesteśmy za mało odważne:( A jak już kogoś trafię to kompletnie nie pasujące do mnie typy

1

@Krzysztof1987 21 jeszcze:)

3

@tomek8756 siłkę próbowałam ale to nie dla mnie i ta społeczność też mi nie podeszła. Ostatnim czasem zrobiłam sie bardzo introwertyczna i nawet ćwiczyć wolę w domu. Kiedyś należałam do klubów sportowych ale teraz to już ciężko nawet o taką możliwość:/

2

@deszczyk89 Lubię góry ale taką wielką pasjonatką wędrówek nie jestem i no na co dzień na taki wypad nie jestem w stanie sobie pozwolić.

3

@Jarema2000szkoda, ze moja uczelnia nie ma nic takiego:( A imprezy u mnie ostatnio to tylko w damskich gronie;(

3

@MikusBarca No ciężko ciężko nawet zdefiniować

3

Gdzie w dzisiejszych czasach można poznać kogoś normalnego?

6

@Lionel_Messi10 Czekamy!!! Wkoncu muszę go zobaczyć grającego w tej jedynej właściwej koszulce na żywo!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@LS no i przyszedł niszczyciel marzeń

3

Wygrana i przełamanie napastników musi być!

1

@Lionel_Messi10 wrócisz prawda ? Powiedz, że tak!!!!!!

2

@KamQiX a tam tylko kilka kompromitacji Barcy minęło

3

@AdiKingu96 Ja to narazie po zmianie czasu czuję się jak emeryt:/ przesilenie wiosenne też nie jest fajne byle do maja:)

0

@_catalan No to prędko ich nie poznam

2

Wiecie co powiedzenie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie jest takie kuźwa prawdziwe:/

0

@Kengo Znajome gdy się ma rodzeństwo:) kocham friends!

0

@Transu96xdddd.

2

@Medium Za mało się starasz

2

@JimMorrisonFCBJuz miałam kibica Realu i więcej nie popełnię tego błędu:(

20

Serio nie róbmy nagonki na @VegetaPolska może to wydawać się śmieszne ale widocznie chłopak ma problemy i tutaj je chce odreagować. A Tobie @VegetaPolska radzę sobie zrobić przerwę od tej strony i wgl od social mediów, zerwać kontakt z toksycznymi ludźmi i najlepiej zasięgnąć pomocy specjalisty. Bez beki poproszę !

0

@Cule1234 jeju aż mi się słabo zrobiło. Przecież to młoda kobieta,matka.... żeby się wszystko dobrze skończył ,musi . Dużo zdrowia i siły!

5

@Emhyr to samo mam albo że się potkne

2

@Bulbazaur17 Lepszy od Benzemy i najlepszy jego mecz w roku. Liczę, że powoli wraca do swojej dyspozycji, bramki zaraz wrócą:)

5

@MrPGG Frenkie TOP! Całe szczęście, że go nie sprzedaliśmy. Genialnie się na niego patrzy oby tak dalej:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?