Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 będą mnie tu swatać teraz xd
3
@Medium Taka trudna kobieta ze mnie wybacz
3
@agaFCB no właśnie nie szukam i nie wierzę już w żadne internetowe znajomości choć poznani w realu wcale nie okazywali się lepsi;/ Może kiedyś ktoś się trafi ale trzeba chyba wychodzić z domu;)
8
@VegetaPolska lubelskie.... "Mam laskę do ogarnięcia" zabrzmiało dziwnie
4
@marcin62 Dajcie już mu spokój haha
2
@Jarema2000 Niby łatwiej ale chyba jesteśmy za mało odważne:( A jak już kogoś trafię to kompletnie nie pasujące do mnie typy
1
@Krzysztof1987 21 jeszcze:)
3
@tomek8756 siłkę próbowałam ale to nie dla mnie i ta społeczność też mi nie podeszła. Ostatnim czasem zrobiłam sie bardzo introwertyczna i nawet ćwiczyć wolę w domu. Kiedyś należałam do klubów sportowych ale teraz to już ciężko nawet o taką możliwość:/
2
@deszczyk89 Lubię góry ale taką wielką pasjonatką wędrówek nie jestem i no na co dzień na taki wypad nie jestem w stanie sobie pozwolić.
3
@Jarema2000szkoda, ze moja uczelnia nie ma nic takiego:( A imprezy u mnie ostatnio to tylko w damskich gronie;(
3
@MikusBarca No ciężko ciężko nawet zdefiniować
3
Gdzie w dzisiejszych czasach można poznać kogoś normalnego?
6
@Lionel_Messi10 Czekamy!!! Wkoncu muszę go zobaczyć grającego w tej jedynej właściwej koszulce na żywo!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@LS no i przyszedł niszczyciel marzeń
3
Wygrana i przełamanie napastników musi być!
1
@Lionel_Messi10 wrócisz prawda ? Powiedz, że tak!!!!!!
2
@KamQiX a tam tylko kilka kompromitacji Barcy minęło
3
@AdiKingu96 Ja to narazie po zmianie czasu czuję się jak emeryt:/ przesilenie wiosenne też nie jest fajne byle do maja:)
0
@_catalan No to prędko ich nie poznam
2
Wiecie co powiedzenie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie jest takie kuźwa prawdziwe:/
0
@Kengo Znajome gdy się ma rodzeństwo:) kocham friends!
0
@Transu96xdddd.
2
@Medium Za mało się starasz
2
@JimMorrisonFCBJuz miałam kibica Realu i więcej nie popełnię tego błędu:(
20
Serio nie róbmy nagonki na @VegetaPolska może to wydawać się śmieszne ale widocznie chłopak ma problemy i tutaj je chce odreagować. A Tobie @VegetaPolska radzę sobie zrobić przerwę od tej strony i wgl od social mediów, zerwać kontakt z toksycznymi ludźmi i najlepiej zasięgnąć pomocy specjalisty. Bez beki poproszę !
0
@Cule1234 jeju aż mi się słabo zrobiło. Przecież to młoda kobieta,matka.... żeby się wszystko dobrze skończył ,musi . Dużo zdrowia i siły!
5
@Emhyr to samo mam albo że się potkne
2
@Bulbazaur17 Lepszy od Benzemy i najlepszy jego mecz w roku. Liczę, że powoli wraca do swojej dyspozycji, bramki zaraz wrócą:)
5
@MrPGG Frenkie TOP! Całe szczęście, że go nie sprzedaliśmy. Genialnie się na niego patrzy oby tak dalej:))