Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Haha szefa to nawet nie znam.
5
Dziś swoje urodziny spędzam w pracy i kompletnie nie świętując.Mam nadzieję, że za rok będą lepsze. No ale oczywiście jednym z życzeń jest tryplet Barcy i powrót na szczyt! Niech się wreszcie spełni:)
0
@Luciferrrro Phiiiii
0
@Joe_Pesci Może żałować, że o kilka lat za późno przyszedł:(
1
@Firestone może jak wejdzie i uratuje nam mecz jeszcze kilka razy to dostanie szansę od początku xd
2
Ferran zasługuje na pierwszą 11 ! Ale Xavi jak sobie ubzdura grę 4 pomocnikami to niestety trudno żeby zmienił zdanie. Oby dziś wygrana!
0
@bartekvisca w byciu irytującą chyba
0
Mamy mocniejszy skład niż Real teraz pozostaje to tylko udowodnić. Wierzę, że w tym roku możemy osiągnąć więcej!Vamos Barca!!
0
@KmN Oby do nas wrócił nowy lepszy Ansu!
1
@Ramaj77 Ah bardzo współczuję. Musisz to wyjaśnić i tak jak inni piszą zabezpieczyć swoje prawa do domu. Wszystkiego dobrego trzymaj się!
1
@FCB_dimiC Haha jak bardzo jest średni pokazał na mundialu:) Średnie to co najwyżej były jego ostatnie drużyny
1
@taxky Przesada, że znów posadzi Ferrana na ławce. To jest jak plucie w twarz zawodnikowi.
2
Leo jak ja żałuję, że nie grasz u nas :( Robiłby dziś takie akcje ah przykre. Szkoda, że gra w nocy i rzadko kiedy obejrzę już jego mecze. Chciałabym cofnąć czas i zobaczyć dawną Barcę w akcji.
1
@bartas97 Tak najlepiej, ja pływać niezbyt umiem a bawiłam się dobrze:)
0
@bartas97 byłam w niedzielę z grupką i mimo natłoku ludzi dobrze się bawiłyśmy. Bilety kupione online więc tylko chwila w kolejce, strefa relax bardzo fajna, druga ze zjeżdżalniami i dziećmi już była bardzo tłoczna ale się udało i tak skorzystać z większością. Bardzo przyjemne baseny z falą, witalne;) Spędziliśmy 6h i bardzo szybko nam zleciało. Na minus długie kolejki na jedzenie i cena spora.
0
@HighestInTheRoom Haha z pewnością;)
0
@Barca1922 były ale i tak zostałam olewana
1
@Tom0VeB oj tak mnie to już irytuje od długiego czasu. Chodziłam po lekarzach, robiłam badania dużo kasy wydałam oczywiście prywatnie a nikt mi nie pomógł w pełni bo przecież jestem młoda.....a niestety witaminki,ruch nie odpowiadają. Już nie wiem gdzie leży przyczyna i jak ją zwalczyć ale jakoś życia jest poniżej normy:(
1
@Barca1922 wszystko było robione, kroki lub trening też wlatuje
2
@Barca1922 Ja gdy śpię nawet 7/8 to się nie wysypiam xd próbowałam już wszystkiego:(
0
@Crakitic Czy osoba średnio umiąca pływać znajdzie coś dla siebie?
1
@bartas97 Ja pierwszy raz będę w ten weekend i już się boję xd
0
@betonito No i ja to rozumiem niestety
1
Uwielbiałam Neymara i boli to jak zniszczył sobie karierę. Świetny piłkarz, bajeczna technika,ten brazylijski luz i nie wycisnął z tej kariery tyle ile mógł na własne życzenie... Przykre że 30 latkowie odchodzą do Arabii no ale cóż kasa ważniejsza.... Neymar był dopiero świetnie zapowiadającym się 20 latkiem gdy do nas przychodził a teraz koniec kariery, szans na złotą piłkę. Smutne ale to on popełnił błąd, jakby kochał Barce tak jak zapowiadał to do tej pory by u nas grał i na pewno obie strony by na tym zyskały.
0
@macio_944A ciężko było Ci się przyzwyczaić?
0
Używa ktoś poduszke ortopedyczną i poleca? Codziennie budzę się z bólem karku, krzywo śpię:/
2
@TheNekro94 Chyba nie bo żaden kawaler do mnie nie pisze
1
@Medium Niestety nie wykorzystałeś swojej szansy
6
Nie wierzę, że oglądam skróty meczów Interu Miami :/ Pewnie gdyby nie grali w nocy to bym i oglądała ich często,byle popatrzeć na szczęśliwego Leo który zje tę ligę. W PSG może obejrzałam dosłownie kilka meczy z jego udziałem bo mnie odrzucał ten klub i dobrze, że od nich odszedł ale ciągle żałuję że nie wrócił do nas :( Ciekawe czy do spółki z Busim i Jordim ogarną tam mistrzostwo.
1
@VegetaPolska no właśnie @Luciano99