Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AFA90 jestem samotna nie bądź taki
2
@Kessie no i nie podał:(
2
@Lionel_Messi10 już nie musi he he ;)
0
Poczekamy jeszcze z 10 lat na wygraną LM .... może prędzej się doczekam dzieci niż tego zwycięstwa xd
0
@LukaszFan Leo jeszcze to unosił na swoich barkach
0
Oglądanie Barcy już od dobrych paru lat nie sprawia radości z kilkoma wyjątkami. Fajnie, że są młodzi ale jednak tak bardzo brakuje brakuje Leo,Busiego, Alby:(
3
@IronSanHybrid chłopie ale smaka żeś zrobił;) Akurat to widzę jak ograniczam słodycze:(
0
@sewciu50 chciałabym taki grosz mieć:) Ile to życia by się użyło
0
@Blantozaur ktoś ewidentnie musi im za to płacić;)
2
@Ojciec5tkidzieci Jezu co to są za pseudonimy xd jestem dumna, że tego nie oglądam ;)
0
@Emhyr Prawdę Luisito powiedział. Widać, że bolało ich jak przyjaciel odszedł w poszukiwaniu wyzwań dla kasy. Mogliśmy się jeszcze przez kilka lat cieszyć MSN i z pewnością jedną LM więcej:( Zły wybór plus kontuzję i zmarnowany potencjał na wybitną karierę.
0
@DonCarletto Ja już nigdy więcej nie będę się zadawać z fanem Realu xd
0
@tristan87 odmrozili Mariah Carey czy Wham?
1
@macio_944 No właśnie takie coś zabija ducha świat:( W grudniu już mi będzie niedobrze na to patrzeć xd
0
Ale świąteczne rzeczy w sklepach już teraz to chyba lekka przesada... W jednym nawet choinkę widziałam xD
0
@J4no tak.........
0
@esem91 znaczy no nie było tak źle ale odmienne zainteresowanie, odmienne charaktery jeśli się spotkamy to tylko w grupce bo mamy wspólną znajomą.
0
@Simone Z dystansem
0
@bartas97 Ja nie mam w ogóle bo nie przepadam za nimi
0
@Awtameok_Klana no ogólnie inteligenty aż za bardzo nie dla mnie;)
1
@bartas97 Oby zeszło i z prześcieradeł
1
@Commando zbyt duży wybór:)
0
@BorzyKrzys Też się nad tym zastanawiam:(
0
@Macio93 też bym tak ustawiła:D
0
@DonCarletto nie chce być aż taka zdesperowana:(
0
@VegetaPolska no naleśniki top :)
0
@tristan87 słuszna decyzja
1
@Commando nie był takim nawet kandydatem ale fakt jest taki, że ciężko mi trafić na kogoś odpowiednio
0
@fotohobby o widzicie jednak takie kobiety istnieją:)
2
@zodiak_10 widać, że bardzo męczący