2

@AFA90 jestem samotna nie bądź taki

2

@Kessie no i nie podał:(

2

@Lionel_Messi10 już nie musi he he ;)

0

Poczekamy jeszcze z 10 lat na wygraną LM .... może prędzej się doczekam dzieci niż tego zwycięstwa xd

0

@LukaszFan Leo jeszcze to unosił na swoich barkach

0

Oglądanie Barcy już od dobrych paru lat nie sprawia radości z kilkoma wyjątkami. Fajnie, że są młodzi ale jednak tak bardzo brakuje brakuje Leo,Busiego, Alby:(

3

@IronSanHybrid chłopie ale smaka żeś zrobił;) Akurat to widzę jak ograniczam słodycze:(

0

@sewciu50 chciałabym taki grosz mieć:) Ile to życia by się użyło

0

@Blantozaur ktoś ewidentnie musi im za to płacić;)

2

@Ojciec5tkidzieci Jezu co to są za pseudonimy xd jestem dumna, że tego nie oglądam ;)

0

@Emhyr Prawdę Luisito powiedział. Widać, że bolało ich jak przyjaciel odszedł w poszukiwaniu wyzwań dla kasy. Mogliśmy się jeszcze przez kilka lat cieszyć MSN i z pewnością jedną LM więcej:( Zły wybór plus kontuzję i zmarnowany potencjał na wybitną karierę.

0

@DonCarletto Ja już nigdy więcej nie będę się zadawać z fanem Realu xd

0

@tristan87 odmrozili Mariah Carey czy Wham?

1

@macio_944 No właśnie takie coś zabija ducha świat:( W grudniu już mi będzie niedobrze na to patrzeć xd

0

Ale świąteczne rzeczy w sklepach już teraz to chyba lekka przesada... W jednym nawet choinkę widziałam xD

0

@J4no tak.........

0

@esem91 znaczy no nie było tak źle ale odmienne zainteresowanie, odmienne charaktery jeśli się spotkamy to tylko w grupce bo mamy wspólną znajomą.

0

@Simone Z dystansem

0

@bartas97 Ja nie mam w ogóle bo nie przepadam za nimi

0

@Awtameok_Klana no ogólnie inteligenty aż za bardzo nie dla mnie;)

1

@bartas97 Oby zeszło i z prześcieradeł

1

@Commando zbyt duży wybór:)

0

@BorzyKrzys Też się nad tym zastanawiam:(

0

@Macio93 też bym tak ustawiła:D

0

@DonCarletto nie chce być aż taka zdesperowana:(

0

@VegetaPolska no naleśniki top :)

0

@tristan87 słuszna decyzja

1

@Commando nie był takim nawet kandydatem ale fakt jest taki, że ciężko mi trafić na kogoś odpowiednio

0

@fotohobby o widzicie jednak takie kobiety istnieją:)

2

@zodiak_10 widać, że bardzo męczący

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?