Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 haha pamiętam jak nie mogłam uwierzyć gdy brat mi powiedział, że jest to reżyserowane:)
2
@tomek8756 Oby bo lata lecą młodsza i piękniejsza nie będę;)
2
@tomek8756 I dlatego od dłuższego czasu jestem sama :( Ale dzięki za miłe słowa!
2
@tomek8756 jedną osobę ale nie wyszło haha
0
@P33ck Już nie jestem w temacie wwe więc mi przeszło:) Co tam się wgl dzieje kto jest mistrzem?
1
@P33ck mój crush z młodości xd serio oglądało się WWE piłkę zamiast bawić się lalkami:)
1
@Lionel_Messi10 przydałoby się warzywko ale smacznego:)
1
@NeroTFP1 Super gratulacje! Podeślij starej koleżance info jak będzie dostępna
1
@tomek8756 kiedy jak nie teraz wygrywać:)
6
Boję się, że przewalimy ten mecz. Do czego doszło żeby być kibicem Barcelony a bać się Porto. Przecież to wstyd ale niestety takie są realia ostatnich lat. @FcPortoFan1999 sorry nic do was nie mam ale w fifie zawsze wybierałam Benfice:)
2
@AFA90 bo weź miałam wtedy 7 lat..
21
Gavi byku wracaj do zdrowia, dużo siły kto jak nie ty da radę! Jeszcze zagrasz wiele meczy dla Barcy i założysz opaskę kapitana! Widzimy się w następnym sezonie przykre:(
7
Ja pierdole miałam słaby dzień i jeszcze kontuzja Gaviego ..... Młody walczak wydawał się niezniszczalny a tu najgorsza kontuzja:(( Jak my sobie bez Ciebie poradzimy? Ciągle pech ah ciężko będzie coś ugrać w tym sezonie ..Zdrowiej i wracaj do nas Gavi przyszły kapitanie!
1
@Sulimo ja mentalnie jeszcze w sierpniu jestem xd
7
@Mixtape Przykro trzymaj się!
1
@Sulimo a to tam rzadko bywam xd
0
@Sulimo ja właśnie siedzę na zajęciach i patrzę w okno xd ale już wolę śnieg niż deszcz. Która dzielnica?
1
@TR3YWAY oby nie
1
@MesQueUnClub_87 dokładnie ciemno, zimno tylko spać się chcę, zero motywacji do czegokolwiek
0
@tadzik447 to dobrze lepiej zmienić;) Ja za to dorabiam na produkcji i tragedia tam xd
0
Gdzie wy pracujecie, że siedzicie na rambli w biały dzień?
1
@Arkon Friendsy top ! Z komedii za nimi fajnie też są Modern Family i HIMYM chociaż w nich poziom sezonów już nie jest taki równy a niektóre postacie wręcz irytują ;) Z tych słynnych próbowałam jeszcze Biuro ale mi nie podeszło i mam zamiar wkońcu obejrzeć Teorie.
1
@MichalZZZ Haha jak wygram złotą piłkę to się pokaże:)
0
@MichalZZZ Na gorsze się zmieniłam:(
1
@Arkon Niestety znam takich co nie oglądali albo im się nie spodobało. Genialny serial też ciągle oglądam i znam na pamięć. Najlepiej jak z siostrą również fanką przyjaciół często w życiu codziennym używamy z serialu różnych tekstów:)
2
@MichalZZZ haha dawno i nie prawda;); Jedno zdjęcie może być mylące:) Pozdrawiam Michał :D
1
@Barcasub narazie nie
3
@Lionel_Messi10 Ale mi schlebiacie haha
1
@Lionel_Messi10 haha to nasza tajemnica kolego ciii ;)
1
@AFA90 oo miło dziękuję;)