0

@Transu96 haha pamiętam jak nie mogłam uwierzyć gdy brat mi powiedział, że jest to reżyserowane:)

2

@tomek8756 Oby bo lata lecą młodsza i piękniejsza nie będę;)

2

@tomek8756 I dlatego od dłuższego czasu jestem sama :( Ale dzięki za miłe słowa!

2

@tomek8756 jedną osobę ale nie wyszło haha

0

@P33ck Już nie jestem w temacie wwe więc mi przeszło:) Co tam się wgl dzieje kto jest mistrzem?

1

@P33ck mój crush z młodości xd serio oglądało się WWE piłkę zamiast bawić się lalkami:)

1

@Lionel_Messi10 przydałoby się warzywko ale smacznego:)

1

@NeroTFP1 Super gratulacje! Podeślij starej koleżance info jak będzie dostępna

1

@tomek8756 kiedy jak nie teraz wygrywać:)

6

Boję się, że przewalimy ten mecz. Do czego doszło żeby być kibicem Barcelony a bać się Porto. Przecież to wstyd ale niestety takie są realia ostatnich lat. @FcPortoFan1999 sorry nic do was nie mam ale w fifie zawsze wybierałam Benfice:)

2

@AFA90 bo weź miałam wtedy 7 lat..

21

Gavi byku wracaj do zdrowia, dużo siły kto jak nie ty da radę! Jeszcze zagrasz wiele meczy dla Barcy i założysz opaskę kapitana! Widzimy się w następnym sezonie przykre:(

7

Ja pierdole miałam słaby dzień i jeszcze kontuzja Gaviego ..... Młody walczak wydawał się niezniszczalny a tu najgorsza kontuzja:(( Jak my sobie bez Ciebie poradzimy? Ciągle pech ah ciężko będzie coś ugrać w tym sezonie ..Zdrowiej i wracaj do nas Gavi przyszły kapitanie!

1

@Sulimo ja mentalnie jeszcze w sierpniu jestem xd

7

@Mixtape Przykro trzymaj się!

1

@Sulimo a to tam rzadko bywam xd

0

@Sulimo ja właśnie siedzę na zajęciach i patrzę w okno xd ale już wolę śnieg niż deszcz. Która dzielnica?

1

@TR3YWAY oby nie

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie ciemno, zimno tylko spać się chcę, zero motywacji do czegokolwiek

0

@tadzik447 to dobrze lepiej zmienić;) Ja za to dorabiam na produkcji i tragedia tam xd

0

Gdzie wy pracujecie, że siedzicie na rambli w biały dzień?

1

@Arkon Friendsy top ! Z komedii za nimi fajnie też są Modern Family i HIMYM chociaż w nich poziom sezonów już nie jest taki równy a niektóre postacie wręcz irytują ;) Z tych słynnych próbowałam jeszcze Biuro ale mi nie podeszło i mam zamiar wkońcu obejrzeć Teorie.

1

@MichalZZZ Haha jak wygram złotą piłkę to się pokaże:)

0

@MichalZZZ Na gorsze się zmieniłam:(

1

@Arkon Niestety znam takich co nie oglądali albo im się nie spodobało. Genialny serial też ciągle oglądam i znam na pamięć. Najlepiej jak z siostrą również fanką przyjaciół często w życiu codziennym używamy z serialu różnych tekstów:)

2

@MichalZZZ haha dawno i nie prawda;); Jedno zdjęcie może być mylące:) Pozdrawiam Michał :D

1

@Barcasub narazie nie

3

@Lionel_Messi10 Ale mi schlebiacie haha

1

@Lionel_Messi10 haha to nasza tajemnica kolego ciii ;)

1

@AFA90 oo miło dziękuję;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?