1

@Rust_Cohle no tak szkoda słów xD

2

@MichalZZZ chciałabym mieć twoje podejście ale jak to zrobić jak ciągle życie wystawia mnie na próbę?

3

Eh trudne to życie wam powiem...

1

@fart jedyna matematyka którą lubię:)

4

@fart zawsze z rodzeństwem wszystko kalkulowaliśmy :)

0

@KRISU77 no można tak powiedzieć na upartego;)

1

@mrboom po prostu jeszcze nie dawno był to dla mnie dzień wolny:)

3

Nie cierpię poniedziałku :(

0

@FcPortoFan1999 pewnie Kraft zdobędzie 4 kryształową kulę ;) przydałaby się jakaś fajna odmiana i lepszy sezon naszych skoczków. Wydaję mi się, że ostatni Kamila:(

1

Poleci ktoś jakiś dobry telefon tak do 2tys? Nie zależy mi ns jakiś super funkcjach, musi tylko chodzić sprawnie mieć dobry aparat i w miarę spoko pamięć i baterie:)

0

@malicinho polipy, krzywa przegroda badales w tym kierunku? Ja sobie do dziś wyrzucam, że zaczęłam z tymi kroplami... pomagało ale uzależniało i długotrwałe rozwaliło drożność. Przegrodę naprawiłam i jest duża poprawa ale nadal często mam ten problem z suchością śluzówki:(

1

@FCB_dimiC rozumiem i życzę powodzenia:) narazie spróbuj nawilżać nos i pić dużo wody.

1

@FCB_dimiC jak pracowałam na produkcji miałam podobnie... Dlatego miedzy innymi już tam nie pracuje xd

6

@FCB_dimiC tylko nie kropelki! Ja sobie nimi rozwaliłam drożność nosa i od kilku lat z tym walczę.... Spróbuj wodę morską albo maść nawilżającą do nosa no i przydałby się nawilżacz powietrza. Też tak mam gdy jest suche powietrze:(

0

@ElTomas oby im się udało to może wreszcie się wybiorę na motor ;)

0

@tristan87 fakt wyprowadzanie piłki do poprawy

9

Widać co znaczy mieć świetnego bramkarza i pewną obronę. Od kilku meczy dobrze to funkcjonuje więc i odrazu wyniki lepsze. Cieszy także zwyżka formy Lewego, przydałaby się jeszcze lepsza gra pomocników i ich powrót po kontuzjach a może szczęście nam dopisze i przejdziemy PSG ;) Szkoda, że liga nam odjechała głupimi stratami, Real już tego nie wypuści ale liczę, że jeszcze powalczymy!

0

@Arden Takkkkkk

3

Forcaaaa Barcaaaaa!!!!!!!! Poprawcie mi humor wreszcie awansem:)

0

Coś my się nacieszyli meczem z Getafe to nasze ;) Mallorca już poziom wyżej xd

1

@tomek8756 dzięki:)

1

@Lionel_Messi10 życie;)

0

@Emhyr fakt te karne były trochę na wyrost:) teraz aż nieprawdopodobne by ktoś nam tam pomógł:)

14

7 lat od jednego z najlepszych dni w moim kibicowskim życiu:) Remontada, emocje, coś niewiarygodnego za co kochamy piłkę nożną:) Jeden z niewielu lepszych momentów w ostatnich latach. Szkoda, że potem nie poszli za ciosem i dostali od juve. Mogliśmy wtedy wygrać więcej :( Kurde byłam wtedy w gimnazjum, życie było piękniejsze ;)

1

@Lionel_Messi10 dzięki będę dziś świętować tylko w swoim towarzystwie;(

0

@Nazio_87 Zazdro!!

1

@LionelM95 pewnie rukoli nie lubisz? Jest zajebista

0

My Napoli nie przejdziemy z taką pomocą i atakiem bezzębnym. Obrona zyskała na powrocie Marca i obecności Cubarsiego ale to za mało... Brakuje temu klubowi wszystkiego. Ciekawe czy za sezon się coś zmieni, oby przede wszystkim przyszedł lepszy sztab medyczny i trenerski.

1

@gumaz zmęczenie i gadanie od rzeczy:)

5

Wnioskuję o Fermina w podstawowym składzie! On przypomina Gaviego;) Szkoda, że nie daje mu więcej szans, powinnien zagrać z Napoli...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?