Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle no tak szkoda słów xD
2
@MichalZZZ chciałabym mieć twoje podejście ale jak to zrobić jak ciągle życie wystawia mnie na próbę?
3
Eh trudne to życie wam powiem...
1
@fart jedyna matematyka którą lubię:)
4
@fart zawsze z rodzeństwem wszystko kalkulowaliśmy :)
0
@KRISU77 no można tak powiedzieć na upartego;)
1
@mrboom po prostu jeszcze nie dawno był to dla mnie dzień wolny:)
3
Nie cierpię poniedziałku :(
0
@FcPortoFan1999 pewnie Kraft zdobędzie 4 kryształową kulę ;) przydałaby się jakaś fajna odmiana i lepszy sezon naszych skoczków. Wydaję mi się, że ostatni Kamila:(
1
Poleci ktoś jakiś dobry telefon tak do 2tys? Nie zależy mi ns jakiś super funkcjach, musi tylko chodzić sprawnie mieć dobry aparat i w miarę spoko pamięć i baterie:)
0
@malicinho polipy, krzywa przegroda badales w tym kierunku? Ja sobie do dziś wyrzucam, że zaczęłam z tymi kroplami... pomagało ale uzależniało i długotrwałe rozwaliło drożność. Przegrodę naprawiłam i jest duża poprawa ale nadal często mam ten problem z suchością śluzówki:(
1
@FCB_dimiC rozumiem i życzę powodzenia:) narazie spróbuj nawilżać nos i pić dużo wody.
1
@FCB_dimiC jak pracowałam na produkcji miałam podobnie... Dlatego miedzy innymi już tam nie pracuje xd
6
@FCB_dimiC tylko nie kropelki! Ja sobie nimi rozwaliłam drożność nosa i od kilku lat z tym walczę.... Spróbuj wodę morską albo maść nawilżającą do nosa no i przydałby się nawilżacz powietrza. Też tak mam gdy jest suche powietrze:(
0
@ElTomas oby im się udało to może wreszcie się wybiorę na motor ;)
0
@tristan87 fakt wyprowadzanie piłki do poprawy
9
Widać co znaczy mieć świetnego bramkarza i pewną obronę. Od kilku meczy dobrze to funkcjonuje więc i odrazu wyniki lepsze. Cieszy także zwyżka formy Lewego, przydałaby się jeszcze lepsza gra pomocników i ich powrót po kontuzjach a może szczęście nam dopisze i przejdziemy PSG ;) Szkoda, że liga nam odjechała głupimi stratami, Real już tego nie wypuści ale liczę, że jeszcze powalczymy!
0
@Arden Takkkkkk
3
Forcaaaa Barcaaaaa!!!!!!!! Poprawcie mi humor wreszcie awansem:)
0
Coś my się nacieszyli meczem z Getafe to nasze ;) Mallorca już poziom wyżej xd
1
@tomek8756 dzięki:)
1
@Lionel_Messi10 życie;)
0
@Emhyr fakt te karne były trochę na wyrost:) teraz aż nieprawdopodobne by ktoś nam tam pomógł:)
14
7 lat od jednego z najlepszych dni w moim kibicowskim życiu:) Remontada, emocje, coś niewiarygodnego za co kochamy piłkę nożną:) Jeden z niewielu lepszych momentów w ostatnich latach. Szkoda, że potem nie poszli za ciosem i dostali od juve. Mogliśmy wtedy wygrać więcej :( Kurde byłam wtedy w gimnazjum, życie było piękniejsze ;)
1
@Lionel_Messi10 dzięki będę dziś świętować tylko w swoim towarzystwie;(
0
@Nazio_87 Zazdro!!
1
@LionelM95 pewnie rukoli nie lubisz? Jest zajebista
0
My Napoli nie przejdziemy z taką pomocą i atakiem bezzębnym. Obrona zyskała na powrocie Marca i obecności Cubarsiego ale to za mało... Brakuje temu klubowi wszystkiego. Ciekawe czy za sezon się coś zmieni, oby przede wszystkim przyszedł lepszy sztab medyczny i trenerski.
1
@gumaz zmęczenie i gadanie od rzeczy:)
5
Wnioskuję o Fermina w podstawowym składzie! On przypomina Gaviego;) Szkoda, że nie daje mu więcej szans, powinnien zagrać z Napoli...