5

Teraz odpaść tylko z jakimiś amatorami w PK, z Napoli w LM i wakacje już chłopaki mogą planować:) Ja też sobie robię wakacje od nich..
Ps. Kurwa to jest Las Palmas, z nami już każdy może wygrać nawet klub z ekstraklasy...

2

@VegetaPolska haha dziękuję

0

@Krzysztof1987 w życiu mi ciężko

4

Co za okropna pogoda.... deszczowo, ciemno, brak motywacji. Oddajcie mi słońce!

1

@BulaKG haha ja stare dachówki sąsiadom zbijalam z budynku gospodarczego xd za dużo siły w strzałach ;)

2

@BulaKG zazdroszczę gry na orlikach. Ja z rodzeństwem grałam na podwórku, za bramkę służyły jakieś kawałki drewna, czy inne rzeczy ale miało to swój klimat ;) Podanych nazw przez Ciebie nie znam, pamiętam warszawke, pingwinka, króla , kwadraty i pewnie znalazłoby się więcej. To były czasy, oddałbym wiele by sobie znów "poharatać w gałe" z rodzeństwem lub w szkole.

0

@pt9 takie resetowanie głowy na rowerze by mi się przydało. Szkoda, że zimą nie można wypożyczyć miejskich bo swojego nie mam :/ Ale zachęciłeś mnie serio

1

@NeroTFP1 bardzo liczę na last dance Anity

0

@HighestInTheRoom próbowałam i polska piłka nie dla mnie:) tak podróże są super gdybym miała możliwości jeździłabym częściej. Moje marzenie to wreszcie Barcelona i Włochy:)

0

@FeriFcb a jak się jeździ w taką pogodę? Nigdy chyba w takim okresie nie jeździłam.

0

@matijas oglądam oczywiście w tv,na żywo byłam tylko kilka razy.

1

@mrboom o puzzle kiedyś lubiłam może warto wrócić:)

0

@cules100pro Gotuję tyle co muszę już wolę piec chociaż ciągle mi to średnio wychodzi. Wycieczki uwielbiam tylko na studiach narazie nie ma na to szans . Piwowarstwo i winiarstwo fajne ale nie na warunki wynajmowanego mieszkania :( Kurde ale ze mną to ciężko xd

0

@agaFCB to musiałabym mieć przystojnego Hiszpana:( Ale może poszukam czegoś w mieście.

1

@tristan87 na samo słowo sklejanie czegoś już mnie bierze nerwica:)

0

Jak zdobyć nowe zainteresowania? Jakie macie oprócz piłki? Chciałabym znaleźć jakąś fajną nową odskocznie, zajawkę tylko nie wiem co :( siłka mi nie podeszła, ćwiczę w domu, wiadomo oglądam sport choć coraz mniej, czytam książki, lubię muzykę, oglądam seriale ale czuję, że chciałabym jeszcze jakaś inną pasje ..

0

@Krzysztof1987 trochę tak ale też nie mam szczęścia do ludzi a w szczególności do mężczyzn:(

1

@LionelM95 wiem to tak działa:)

1

Ale by się Barce Xaviego obejrzało.

0

@HighestInTheRoom już 3 lata od studniówki minęły i wtedy miałam partnera:/

0

@arekfanBarcy A ja chcę takiego faceta co wbrew pozorom nie jest łatwe;(Małopolska gdzie dokładnie?

1

@Mlodypro101 kiedyś też dużo grałam teraz niestety nawet fify nie mam :(

0

@arekfanBarcy lubelskie

0

@Mlodypro101 też nie mam :)

3

@FCB_dimiC znam ich to dobre chłopaki:)

2

@Lionel_Messi10 rozumiem wszystkiego dobrego pozdrawiam:)

1

@marcin62 zostało nam imprezowanie na la rambli:)

2

@VegetaPolska czyli rocznik 01 tak jak ja pozdrawiam:)

3

@gumaz lubię się bawić ale muszę mieć dobre towarzystwo. W sumie znajomi się wykruszyli albo porozjeżdżali i ciężko by więcej imprezować. Na studiach mam beznadziejnie towarzystwo i tak trochę czuję, że tracę jednak tą młodość.

12

@gumaz 22 i więcej się siedzę w domu niż wychodzę xd Tylko jak tu kogoś poznać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?