1

@qbuteq tylko nie Julkuj mi tu

2

@DonCarletto no ja skoki oglądałam przez lata teraz już coraz mniej, tenis czasami ale za długi dla mnie:) a taki meczyk piłki nożnej plus dogrywka i karne to przecież coś cudownego!

1

@_barti Chyba tak nie powiedział ale ja miałam ku temu powody :)

1

@Lionel_Messi10 istnieją tacy niestety;)

1

@mrboom spoko nie nastawiałam się ale wspólna znajoma nalegała na zapoznanie xd

20

Poznałam chłopaka który stwierdził, że już kolarstwo jest ciekawsze od nożnej a siatka najciekawsza bo nie może być remisu xd Kto się zgadza z taką opinią?
Ps. Było miło więcej się nie spotkamy:)

8

@zodiak_10 W dodatku Leo nigdy nie wypowiedział się pogardliwie o CR, nigdy nie wyśmiewał jego nagród, nigdy nie pokazał ego z kosmosu. Lepszy piłkarz, lepszy człowiek debata zamknięta:)

0

@Messibestplayerintheworld tak jak nie jego wina, że Barca miała takie klęski w LM. Debata na temat Messiego dawno już skończona:)

22

Gratulacje dla Leo ! Jedyny, niepowtarzalny,geniusz futbolu. Ciągle ubolewam, że nie gra już dla nas, że odszedł z prawdziwej piłki i to już ostatnia jego taka nagroda. Złota piłka jak najbardziej zasłużona tak jak wszystkie 8. Mógł spokojnie dobić do 10 ;) A hejterzy , osoby nie znające piłki a wszystkowiedzące niech się wypchają. Goat jest tylko jeden! Całe życie będę żałować, że nue zobaczę Cię już na żywo Leo w koszulce Barcy:(

1

@SeWo77 XD nie warto z tobą dyskutować

1

@SeWo77 jasne bo ty to wiesz

0

@MateuszJrk Chan Chan man :((((( Oglądanie tego najlepszego serialu już nie będzie takie samo:(

1

@barcanawieki Chandler na zawsze w sercu :((( przykre był taki nieszczęśliwy

0

@panczo spoko to tylko spotkanie i granie w planszówki :) ale oby wynik i tak był korzystny

0

@rayqi hmm no nie tak daleko

0

@rayqi super jakie miasto?

0

@Tomo1989 też takichże mam xd dlatego są znajomymi a przyjaciół to na palcach jednej ręki policzę:(

0

@Tomo1989 łatwo się mówi ale ciężko zrobić

1

@rayqi nie mam znajomych kibiców:((

1

@FCB_dimiC taki jest zamiar

1

@MateuszGotowka99 jeszcze nie ale coś wybiorę:)

27

Mecz o 16 zaproszenie do znajomych na 17 no cóż są rzeczy ważne i ważniejsze wybór prosty;)

1

Gundo u nas jeszcze nie strzelił gola a w City to na zawołanie :(Oby mu zdrowie i forma dopisowała !

0

@Rust_Cohle Ty jak zwykle masz rację;)

0

@esem91 haha chociaż niech w tym wirtualnym świecie będą adoratorzy xd

0

@pioz123 no okej:)

0

@Bobo25 haha troszkę się różnią

1

Racuchy z jabłkami TOP! Bym wam fotke wysłała ale po co robić smaka;)

0

@Bulbazaur17 jeśli wygram złota piłkę to może;)

0

@Danny Gaucho Kurde że o tym nie pomyślałam:/ po ostatnich latach to tylko skakać ze szczęścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?