Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@qbuteq tylko nie Julkuj mi tu
2
@DonCarletto no ja skoki oglądałam przez lata teraz już coraz mniej, tenis czasami ale za długi dla mnie:) a taki meczyk piłki nożnej plus dogrywka i karne to przecież coś cudownego!
1
@_barti Chyba tak nie powiedział ale ja miałam ku temu powody :)
1
@Lionel_Messi10 istnieją tacy niestety;)
1
@mrboom spoko nie nastawiałam się ale wspólna znajoma nalegała na zapoznanie xd
20
Poznałam chłopaka który stwierdził, że już kolarstwo jest ciekawsze od nożnej a siatka najciekawsza bo nie może być remisu xd Kto się zgadza z taką opinią?
Ps. Było miło więcej się nie spotkamy:)
8
@zodiak_10 W dodatku Leo nigdy nie wypowiedział się pogardliwie o CR, nigdy nie wyśmiewał jego nagród, nigdy nie pokazał ego z kosmosu. Lepszy piłkarz, lepszy człowiek debata zamknięta:)
0
@Messibestplayerintheworld tak jak nie jego wina, że Barca miała takie klęski w LM. Debata na temat Messiego dawno już skończona:)
22
Gratulacje dla Leo ! Jedyny, niepowtarzalny,geniusz futbolu. Ciągle ubolewam, że nie gra już dla nas, że odszedł z prawdziwej piłki i to już ostatnia jego taka nagroda. Złota piłka jak najbardziej zasłużona tak jak wszystkie 8. Mógł spokojnie dobić do 10 ;) A hejterzy , osoby nie znające piłki a wszystkowiedzące niech się wypchają. Goat jest tylko jeden! Całe życie będę żałować, że nue zobaczę Cię już na żywo Leo w koszulce Barcy:(
1
@SeWo77 XD nie warto z tobą dyskutować
1
@SeWo77 jasne bo ty to wiesz
0
@MateuszJrk Chan Chan man :((((( Oglądanie tego najlepszego serialu już nie będzie takie samo:(
1
@barcanawieki Chandler na zawsze w sercu :((( przykre był taki nieszczęśliwy
0
@panczo spoko to tylko spotkanie i granie w planszówki :) ale oby wynik i tak był korzystny
0
@rayqi hmm no nie tak daleko
0
@rayqi super jakie miasto?
0
@Tomo1989 też takichże mam xd dlatego są znajomymi a przyjaciół to na palcach jednej ręki policzę:(
0
@Tomo1989 łatwo się mówi ale ciężko zrobić
1
@rayqi nie mam znajomych kibiców:((
1
@FCB_dimiC taki jest zamiar
1
@MateuszGotowka99 jeszcze nie ale coś wybiorę:)
27
Mecz o 16 zaproszenie do znajomych na 17 no cóż są rzeczy ważne i ważniejsze wybór prosty;)
1
Gundo u nas jeszcze nie strzelił gola a w City to na zawołanie :(Oby mu zdrowie i forma dopisowała !
0
@Rust_Cohle Ty jak zwykle masz rację;)
0
@esem91 haha chociaż niech w tym wirtualnym świecie będą adoratorzy xd
0
@pioz123 no okej:)
0
@Bobo25 haha troszkę się różnią
1
Racuchy z jabłkami TOP! Bym wam fotke wysłała ale po co robić smaka;)
0
@Bulbazaur17 jeśli wygram złota piłkę to może;)
0
@Danny Gaucho Kurde że o tym nie pomyślałam:/ po ostatnich latach to tylko skakać ze szczęścia