Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 dokładnie
0
@wawrzyn1 oczywiście;) szkoda, że teraz nie mam dla niego za dużo czasu i siły..
0
Co bierzecie na odporność oprócz wit d? Jakieś sprawdzone naturalne sposoby?
0
@damiano996 Teraz debil a za chwilę Gavi ty wojowniku jak Cię kocham....
1
Do boju Barcelono! Trzeba powrócić do najlepszych w Europie, nie można bać się Porto. Powinniśmy ich łatwo pyknąc.
2
@TheNekro94 ale za to jako solejukowa rozwaliła system
0
@Jakchcesz spoko już tyle wytrzymałam a ostatnia prosta została
0
@MesQueUnClub_87 nie humanistyczne
0
Eh i znów studia łączone z pracą.... oddajcie mi życie
5
Fermin świetny oby tak dalej a zasługuje na więcej minut. Dziś razem z Gavim najlepsi plus Kounde, Felix, Cancelo też super.
0
@VegetaPolska oj no po prostu nie jest zainteresowana, trzeba to przełknąć i iść dalej;)
0
@VegetaPolska Ja nie olewam ale rzadko ktoś o to mnie pyta xd
0
@HighestInTheRoom nie lubię wykonywać pierwszego kroku
3
@HighestInTheRoom słabo się starasz o tą randkę a ja sama na weselu byłam ostatnio:)
2
@Androchem szkoda słów
3
@Bartas7VeB xddddddddddddddddd
3
@MarcepanowyKsiaze xdddddddd
4
Barca wygrywa LM i widzimy się na narodowym na superpucharze;) Ah za marzenia nie karzą...
0
@ranger3120 lubelski xd
0
@FCB_dimiC Nie znalazł się odpowiedni kandydat więc idę sama wyrywać:)
0
@Ojciec5tkidzieci masz dzieci zajmij się nimi!
0
Idę dziś na wesele jak wrócę mam widzieć wygraną Barcelony!
1
Tak Gavi o to chodzi musisz dokładać liczby;) Ta pasja i całowanie herbu cudo :) Taką Barcelonę poproszę przez cały sezon !
0
@VeB 1899 odpocznie spokojnie
1
@VeB 1899 Dopiero się sezon zaczął xd
0
@Theodore_Bagwell a kto lubi takich psychopatów? haha ale to tylko serial;)
0
@Theodore_Bagwell Jak ja Cię nie cierpię T-Bag xd
1
@Medium To już nie te czasy gdy kupony były zmartwieniem xd
3
Dziś mam beznadziejny dzień a więc Barcelono proszę o poprawę humoru o piękny meczyk;)
2
@Waniliowy a ja tam lubię na niego popatrzeć przystojny facet:)