0

@Bobo25 Pudło

2

Jutro pierwszy dzień w nowej pracy. Mam nadzieję, że nie będzie tam toxic atmosfery jak w poprzednim miejscu pracy i że dam radę przepracować chociaż przez całe wakacje. Ale troszkę się stresuję:/

7

No i znów ten Fabregas na 9 ;) Ah wspaniały piłkarz a w dodatku jaki przystojny :D Super kariera tylko trochę szkoda, że u nas nie pograł więcej ale i tak bardzo spełniony piłkarz. Oby okazał się równie dobrym trenerem:)

2

Witaj Gundo!! Oby grał na tym samym poziomie co w City i bez kontuzji a będzie super wzmocnienie:)

0

@tristan87 Koleś tragedia.... Co te laski w nim widzą masakra. Jeśli w dupie masz swoje dzieci i mówisz takie rzeczy o byłych partnerkach, przyznajesz się do zdrad to przecież powinieneś by się zapaść pod ziemię a nie jeszcze chodzić do kolejnego skompromitowanego spowiednika gwiazd..... Jeszcze gnojek brał ślub i bawił się w najlepsze po śmierci dziecka brak słów..... Szkoda pierwszej żony, ona jedyna miała z nich wszystkich klase. No i oczywiście córeczki szkoda, że kiedyś przeczyta o przepychankach swoich mamusi i "tatusia". Facet ten sam poziom dna co Królikowski....

2

@Sulimo Siema tu też Lublin

5

No i cyk jutro na wakacje odpocząć od kolejnej kompromitacji. Tez tak chcę;/

0

@negreanu 6 z 7 inżynierki:)

3

@sevs @negreanu Już po ! Napisałam wszystko i jestem w dobrym nastroju powinno być zdane i na dobrą ocenę mam nadzieję:) Chyba, że się przyczepi o coś ale oby nie :) Teraz jeszcze dwa egzaminy teoretycznie łatwiejsze ciekawe jak w praktyce:)

1

@sevs Dzięki:)).

1

1

@negreanu Już 6 sesja i zawsze wszystko w pierwszym zdawałam i sama sobie presję nakładam:/ Ale prowadząca też kosa kogoś z chęcią uwali

36

Jutro mam najgorszy egzamin w sesji, mimo innych problemów uczyłam się całymi dniami a i tak nie wiem czy to zdam :( Trzymajcie kciuk proszeee!

0

@Kuba_1 tak......

2

@Patrykl145 Ale chociaż przystojniejsza więc go proszę zostawić!

2

@clyde Największe osiągnięcie to znalezienie stówki na chodniku xd

0

@Ptasior Fajne czasy miało się 13 lat, żadnej sesji w czerwcu nie było tylko mundial i wakacje ah

0

@Rust_Cohle Czasem mam wrażenie, że więcej niż Polaków:)

0

@kampe Dokładnie jak byłam młodsza miałam to wielkie marzenie oglądanie meczu Barcy na żywo i Leo strzelający kilka brameczek eh .... Zazdroszczę wszystkim którzy widzieli GOATA w akcji!

1

@Deviler Lewy z żoną ciągle mówią jaak im dobrze się żyje w Barcelonie i chcą tu zostać . Jakoś nie widzę ich w Arabii czy USA. Jak będzie chciał tu zakończyć karierę to supeer ale trzeba się rozglądać za kimś młodym, dobrym i tanim:)

0

Boli zakończenie futbolu Leo,boli także, że nigdy nie zobaczę Cię na żywo w koszulce Barcelony ale poboli i przestanie trudno... Słabe ostatnie lata klubowe eh ale wygrał wszystko i chwala za to. Kocham Cię Leo ale jeszcze bardziej kocham Barce. Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się ktoś którym będziemy się tak samo jarać przez lata.

0

@Medium Wolę Rzym

2

@kryhaa Może rozpatrze jego kandydaturę:)

0

Czyli co pogodzić się z myślą, że Leo nuee wróci i zarząd da dupy oo raz kolejny :)

0

@Dominx Piękny pierwszy mecz i do tej pory boli ten rewanż:((

2

Leo wracaj i kończ u nas karierę bo jeszcze chce Cię zobaczyć na żywo w naszej koszulce:))

0

@Faro W dużej mierze dzięki Raphie jesteśmy mistrzami a co dał Fati?

1

Leo kasa w życiu nie jest najważniejsza:) Już i tak wnuki będą mieli za co żyć. Wracaj do nas:)

0

@marcin62 Nie o to mi chodziło ale uj nie będę się tłumaczyć

0

@Faro Ale się wszyscy spultaliście xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?