0

@ParlesCuyol5 dokąd mnie zapraszasz?

1

@MesQueUnClub96 spoko 15 lat skończył

1

@tomek8756 22 już pykło

4

A jaki ładny chłopaczek no szkoda, że za stara dla niego jestem:(

3

@Popitek12 wreszcie ktoś powiedział coś sensownego! Dziękuję:)

5

Mhm @panczo jaki przystojniak,czy to obrączka na palcu?

0

@koksik2700 Czego ty się czepiasz? Tak mam swoje problemy i codziennie jakieś będą ale jestem wrażliwa też na los innych ludzi a przede wszystkim dzieci które uwielbiam choć jeszcze swoich nie mam.

3

Aż mi się płakać chcę po tym co się stało w Poznaniu. Jak można być takim zwyrolem , co mu było winne dziecko... Mam nadzieję, że się nim ładnie zajmą w więzieniu. Co muszą czuć Ci biedni rodzice, jesteś w pracy zostawiasz dziecko w przedszkolu a tu taki dramat. Ten pojeb zniszczył im życie, te biedne nauczycielki i reszta dzieci też pewnie będą mieć traumę do końca życia. Przykre w jakim świecie żyjemy :(

0

@PaPo dokładnie niestety po kilku latach to nie był dobry pomysł.

1

@tbas git bez urazy:)

3

@tbas nie każda osoba przebywająca w szpitalu psychiatrycznym to wariat, trochę empatii by się przydało

1

@DragonxNF dokładnie! Czerepach by wszystko naprawił :)

0

@koziar zależy gdzie xd

0

@Barcasub noo tak

0

Poleci ktoś jakąś dobrą golarkę do ubrań tak do 100 zl jeśli da radę?

6

@Roobo uffffff.

1

@zadafcb fajniee

0

@zadafcb Co ty tam robisz?

0

@mekston NfL i F1 nie moja bajka;)

1

@zadafcb Najbardziej romantyczna rzecz jaką usłyszałam xd Jeśli ciągle mieszkasz niedaleko mnie to wiesz wpadaj;)

5

Ja pierdziele ale mamy szczęście xdd Nie ma szans na równą rywalizacje bez podstawowych zawodników.... Oby Gaviemu nic poważnego się nie stało

1

Włączyłam to na chwilę i masakra ci dwaj są tacy żenujący.... szkoda nerwów

4

Boże chroń piłkarzy Barcy przed wirusem FIFA! Już i tak tragicznie okrojony skład mamy:(

4

@VegetaPolska spadaj na notatnik albo real madryt tv

0

@FcPortoFan1999 Barca do bojuu!!!!

0

@Medium o jak zawsze pod postem niezawodny medium

0

@LionelM95 no wiadomo poczytać poczytam o tym i tak z La Rambli będę wszystko wiedzieć

12

Ah jak dobrze, że ja w nastoletnim wieku oglądałam piłkę nożną a nie tą patologie.Nawet połowy tych znanych youtuberów nie znam i bardzo się z tego cieszę xd a tu widzę czekanie na film jakby to miało zmienić każdego życie a ten gościu tylko się wybić na aferze chce...

0

@Azi Smuci słaba ławka

1

@Hrzan dziś na dwa ekrany trzeba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?