Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ParlesCuyol5 dokąd mnie zapraszasz?
1
@MesQueUnClub96 spoko 15 lat skończył
1
@tomek8756 22 już pykło
4
A jaki ładny chłopaczek no szkoda, że za stara dla niego jestem:(
3
@Popitek12 wreszcie ktoś powiedział coś sensownego! Dziękuję:)
5
Mhm @panczo jaki przystojniak,czy to obrączka na palcu?
0
@koksik2700 Czego ty się czepiasz? Tak mam swoje problemy i codziennie jakieś będą ale jestem wrażliwa też na los innych ludzi a przede wszystkim dzieci które uwielbiam choć jeszcze swoich nie mam.
3
Aż mi się płakać chcę po tym co się stało w Poznaniu. Jak można być takim zwyrolem , co mu było winne dziecko... Mam nadzieję, że się nim ładnie zajmą w więzieniu. Co muszą czuć Ci biedni rodzice, jesteś w pracy zostawiasz dziecko w przedszkolu a tu taki dramat. Ten pojeb zniszczył im życie, te biedne nauczycielki i reszta dzieci też pewnie będą mieć traumę do końca życia. Przykre w jakim świecie żyjemy :(
0
@PaPo dokładnie niestety po kilku latach to nie był dobry pomysł.
1
@tbas git bez urazy:)
3
@tbas nie każda osoba przebywająca w szpitalu psychiatrycznym to wariat, trochę empatii by się przydało
1
@DragonxNF dokładnie! Czerepach by wszystko naprawił :)
0
@koziar zależy gdzie xd
0
@Barcasub noo tak
0
Poleci ktoś jakąś dobrą golarkę do ubrań tak do 100 zl jeśli da radę?
6
@Roobo uffffff.
1
@zadafcb fajniee
0
@zadafcb Co ty tam robisz?
0
@mekston NfL i F1 nie moja bajka;)
1
@zadafcb Najbardziej romantyczna rzecz jaką usłyszałam xd Jeśli ciągle mieszkasz niedaleko mnie to wiesz wpadaj;)
5
Ja pierdziele ale mamy szczęście xdd Nie ma szans na równą rywalizacje bez podstawowych zawodników.... Oby Gaviemu nic poważnego się nie stało
1
Włączyłam to na chwilę i masakra ci dwaj są tacy żenujący.... szkoda nerwów
4
Boże chroń piłkarzy Barcy przed wirusem FIFA! Już i tak tragicznie okrojony skład mamy:(
4
@VegetaPolska spadaj na notatnik albo real madryt tv
0
@FcPortoFan1999 Barca do bojuu!!!!
0
@Medium o jak zawsze pod postem niezawodny medium
0
@LionelM95 no wiadomo poczytać poczytam o tym i tak z La Rambli będę wszystko wiedzieć
12
Ah jak dobrze, że ja w nastoletnim wieku oglądałam piłkę nożną a nie tą patologie.Nawet połowy tych znanych youtuberów nie znam i bardzo się z tego cieszę xd a tu widzę czekanie na film jakby to miało zmienić każdego życie a ten gościu tylko się wybić na aferze chce...
0
@Azi Smuci słaba ławka
1
@Hrzan dziś na dwa ekrany trzeba