0

Chciałabym naprawdę się zaskoczyć i żeby okazało się, że będzie to dobry transfer. Ale jednak historia lubi się powtarzać i pewnie za rok będą go chcieli wypchać z klubu, on nie będzie chciał skończy się wypożyczeniem i opłacaniem kasy. Szkoda, że przez te problemy finansowe popadliśmy w taką przeciętność. Od lat przecież było wiadomo, że trzeba szukać następcy Busiego a sytuacja na rynku jest trudna. Nie pochwalam tego ruchu, pozostaje tylko życzyć powodzenia łysemu, niech strzela bramkę z bańki i gra dobrze w defensywie. Może zmiennikiem okaże się dobrym cóż nam pozostaje...

2

@HighestInTheRoom haha chętni ustawiają się w kolejce

2

@Luciano99 Hahahah ale nie podobna jestem. Troszkę za surowa byłam sorry @Mario96w xd

0

@tomek8756 Ja nie wykonuje pierwszego kroku

0

@malicinho A co z nim nie tak? Od dziecięcych lat go używam fakt xd

3

@Pawel13sz Genialny był ten grubasek. Wkurzał czasem ale i tak najlepsza 9 w historii klubu. Szkoda, że nie pozostał dłużej na szczycie albo, że nie trafił do nas wcześniej. Legenda! Oby Roque był w połowie tak dobry.

0

@Artysta9 cześć, ja się zastanawiam gdzie poznawać fajnych chłopaków bo przez internet narazie mi nie wychodzi...

1

@Herato Gdyby nie tatuś i pieniądze osiągnąłby o wiele więcej a i Barca miałaby tą przynajmniej 1LM w ostatnich latach. Szkoda bo to był największy talent w czasach CR i Leo, gdyby miał taką samodyscyplinę jak wymieniona dwójka..... Z pewnością już wie, że transfer do PSG był błędem.

0

@HighestInTheRoom Się spierają a żaden nie odważył się już napisać:(

0

@BARCA1899Messi ja ogólnie miałam inną metodą robione,nie miałam praktycznie żadnych opatrunków tylko rozpuszczalne szwy .

1

@JimMorrisonFCB Warto, na NFZ dość długo czekałam ale prywatnie pewnie idzie to lepiej załatwić

1

@JimMorrisonFCB Na pewno lepiej mi się śpi, lepsza też wydolności czasem jeszcze mam problemy ze śluzówka ale to przez alergie i regularnie odwiedzam laryngologa .

0

@BARCA1899Messi Możliwe ze od słońca takie upały były, znów musiałam do szpitala na dwa dni ale potem było coraz lepiej.

0

@Luciano99 Kiedy ta złota piłka znów będzie?

0

@JimMorrisonFCB pamiętasz mnie?

1

@BARCA1899Messi około 2 tygodni ale dostałam krwotoku i sprawa się skomplikowana i jeszcze trochę się z tym i innymi dolegliwość męczyłam. Ale ja to jak zwykle specjalny przypadek

1

@JohnA Też lubię tylko wydatek spory:)

3

@MesQueUnClub96 No chyba ty .... dajcie jej spokój nie odrazu będzie wygrywać wszystko. Ma jeszcze czas.

0

@HighestInTheRoom Wrzesień lubelskie. Więcej na priv:)

2

@HighestInTheRoom haaha akurat mam wolne miejsca dla towarzysza na wesele, chętny?

1

@Luciano99 szefie ja przez tą robotę nie mam kiedy jeść, wstawać o 4 bo sobie wymyślił zmianę od 6 i tyrać na nierobów co sobie kawkę w biurze spijają

2

@Essos Kobiet się o to nie pyta...

0

@Rust_Cohle a nie mogę się doczekać jakk wróci do gry

5

Poniedziałek 10 lipca -nadal tęsknię za prawdziwą 10 Barcelony:(

0

@HighestInTheRoom Duży zakład spożywczy, narazie pracuje w magazynie pakowanie, składanie, palety i tym podobne

4

@Luciano99 Dzięki szefie!

3

@Kapitan hawk znaleźć pracę na wakacje jest obecnie ciężko więc tak łatwo się nie poddam

0

Dajcie jakieś protipy na zmęczonie i ból wszystkiego po pracy fizycznej na nogach ciągle:(( nogi to mi w tyłek wchodzą a dopiero 2 dni za mną xd

0

@LionelM95 fizyczna niestety w zakładzie ale będąc studentem dobre i to xd

0

@Compadre Co by nie mówić to jednak na Rambli 8h nie siedzę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?