Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałabym naprawdę się zaskoczyć i żeby okazało się, że będzie to dobry transfer. Ale jednak historia lubi się powtarzać i pewnie za rok będą go chcieli wypchać z klubu, on nie będzie chciał skończy się wypożyczeniem i opłacaniem kasy. Szkoda, że przez te problemy finansowe popadliśmy w taką przeciętność. Od lat przecież było wiadomo, że trzeba szukać następcy Busiego a sytuacja na rynku jest trudna. Nie pochwalam tego ruchu, pozostaje tylko życzyć powodzenia łysemu, niech strzela bramkę z bańki i gra dobrze w defensywie. Może zmiennikiem okaże się dobrym cóż nam pozostaje...
2
@HighestInTheRoom haha chętni ustawiają się w kolejce
2
@Luciano99 Hahahah ale nie podobna jestem. Troszkę za surowa byłam sorry @Mario96w xd
0
@tomek8756 Ja nie wykonuje pierwszego kroku
0
@malicinho A co z nim nie tak? Od dziecięcych lat go używam fakt xd
3
@Pawel13sz Genialny był ten grubasek. Wkurzał czasem ale i tak najlepsza 9 w historii klubu. Szkoda, że nie pozostał dłużej na szczycie albo, że nie trafił do nas wcześniej. Legenda! Oby Roque był w połowie tak dobry.
0
@Artysta9 cześć, ja się zastanawiam gdzie poznawać fajnych chłopaków bo przez internet narazie mi nie wychodzi...
1
@Herato Gdyby nie tatuś i pieniądze osiągnąłby o wiele więcej a i Barca miałaby tą przynajmniej 1LM w ostatnich latach. Szkoda bo to był największy talent w czasach CR i Leo, gdyby miał taką samodyscyplinę jak wymieniona dwójka..... Z pewnością już wie, że transfer do PSG był błędem.
0
@HighestInTheRoom Się spierają a żaden nie odważył się już napisać:(
0
@BARCA1899Messi ja ogólnie miałam inną metodą robione,nie miałam praktycznie żadnych opatrunków tylko rozpuszczalne szwy .
1
@JimMorrisonFCB Warto, na NFZ dość długo czekałam ale prywatnie pewnie idzie to lepiej załatwić
1
@JimMorrisonFCB Na pewno lepiej mi się śpi, lepsza też wydolności czasem jeszcze mam problemy ze śluzówka ale to przez alergie i regularnie odwiedzam laryngologa .
0
@BARCA1899Messi Możliwe ze od słońca takie upały były, znów musiałam do szpitala na dwa dni ale potem było coraz lepiej.
0
@Luciano99 Kiedy ta złota piłka znów będzie?
0
@JimMorrisonFCB pamiętasz mnie?
1
@BARCA1899Messi około 2 tygodni ale dostałam krwotoku i sprawa się skomplikowana i jeszcze trochę się z tym i innymi dolegliwość męczyłam. Ale ja to jak zwykle specjalny przypadek
1
@JohnA Też lubię tylko wydatek spory:)
3
@MesQueUnClub96 No chyba ty .... dajcie jej spokój nie odrazu będzie wygrywać wszystko. Ma jeszcze czas.
0
@HighestInTheRoom Wrzesień lubelskie. Więcej na priv:)
2
@HighestInTheRoom haaha akurat mam wolne miejsca dla towarzysza na wesele, chętny?
1
@Luciano99 szefie ja przez tą robotę nie mam kiedy jeść, wstawać o 4 bo sobie wymyślił zmianę od 6 i tyrać na nierobów co sobie kawkę w biurze spijają
2
@Essos Kobiet się o to nie pyta...
0
@Rust_Cohle a nie mogę się doczekać jakk wróci do gry
5
Poniedziałek 10 lipca -nadal tęsknię za prawdziwą 10 Barcelony:(
0
@HighestInTheRoom Duży zakład spożywczy, narazie pracuje w magazynie pakowanie, składanie, palety i tym podobne
4
@Luciano99 Dzięki szefie!
3
@Kapitan hawk znaleźć pracę na wakacje jest obecnie ciężko więc tak łatwo się nie poddam
0
Dajcie jakieś protipy na zmęczonie i ból wszystkiego po pracy fizycznej na nogach ciągle:(( nogi to mi w tyłek wchodzą a dopiero 2 dni za mną xd
0
@LionelM95 fizyczna niestety w zakładzie ale będąc studentem dobre i to xd
0
@Compadre Co by nie mówić to jednak na Rambli 8h nie siedzę:)