1

@BARCA1899Messi no właśnie a Messi kilka takich podań na mecz ...

0

@RomanHoffer niestety mam podobnie:(

1

@ArterkHD 40 minut bylo dobre

3

Kurde z takimi brakami to już niestety daliśmy rady.... brakuję ich strasznie szkoda, że oddaliliśmy im ten puchar a pewnie wygrają też LM jak zwykle koniec sezonu ich xd

0

@JimMorrisonFCB Wróg zawsze powoduję bojowy nastrój;)

0

Pokonać znów tych hipokrytów!!! Szkoda, że to już ostatni mecz z nimi w tym sezonie dke trzeba udowodnić po raz kolejny swoją wyższość i wygrać krajowe puchary by biedny Real czuł się pokrzywdzony przez sędziów....

1

@Flyingbetoniarka Jest poprawa liczą,ze w najbliższych tygodniach wróci do domu :) Świetny sportowiec a przede wszystkim mąż i ojciec z tego Dawida!

0

@Luciano99 Haha fejk ja jestem ładniejsza:)

1

@siuuu mądrze powiedziane :) Ja też mam swoje odpały wiadomo a jak hormony wezmą górę to sama mi ze sobą ciężko wytrzymać:)

18

Brawoo! Oby udało się go pozbyć. Trzeba walczyć o Barce z całych sił!

1

@Wossi61FCB Ja byłam na juwenaliach będąc w liceum a na studiach jeszcze za mnie ich nie było.... Właśnie w tamtym roku na to kulu ma szczęście się nie wybrałam. Liczę, że teraz będzie fajnie;)

0

@kamilos1214 Wszystkiego dobrego i powodzenia!

1

@quest93 Marzeenie:D

1

@thorin hah rocznik 01 ale za dużo to nie mam co zdradzać:)

0

@HighestInTheRoom Podeślij mi zgłoszenie a napewno rzucę okiem ;) Swoją drogą to sporą dyskusje wywołałam

2

@Wossi61FCB W tifosi wkoncu jest Camp Nou to wielki plus:) O to może się spotkamy na juwenaliach gdzieś!

2

@Wossi61FCB A w którym barze puszczają Barce jak nie gramy w Europie? Teraz w sumie wychodziłam mniej może jak będzie cieplej się rozkręce no i wreszcie będą juwenalia to obecność obowiązkowa;)

1

@koziar A ja nie cierpię Władcy Pierścieni:(

0

@Alvarinho Korzystać z życia hmmm czyli jak ? ;)

0

@MrCental Haaha no jednak ciężko to określić

0

@Jarema2000 Narazie na tinderze nie szukam ;) Ogólnie moje wcześniejsze relacje to takie dziecięce były o prawdziwym związku nie mam za dużo do powiedzenia...

0

@osa91 mądre i dojrzałe podejście:) szanuje !

2

@osa91 Albo lecimy na łobuzów:/ No cóż dziwna ta nasza natura.

0

@Jarema2000 To ta najgorsza uczelnia z wymienionych;/ Ale to prawda już większość facetów którzy mi się podobają nawet z widzenia to odrazu widać, że zajęci. A na studiach mam ubóstwo w mężczyznach a jaak są to tacy nie dla mnie

1

@osa91 Oj prawda co ja w tych dzieciakach widziałam masakra:/ Teraz potrzebuję już prawdziwej miłości, ułożonego faceta i no dodatkowy plus za wiernego kibica Barcy;)
Ps. Żadna Pani haha może i młoda peselem ale czuję się fizycznie na więcej ...

0

@Jarema2000 Pudło!Masz jeszcze kilka strzałów;)

0

@Jarema2000 Hahah no obecnie Lublin studia 3 rok :) Fajni koledzy?

0

@MikusBarca Spoko podejście;) Jeszcze do 30 mam trochę czasu może gdzieś po drodze się ktoś odpowiedni trafi!

0

@agaFCB O kurcze:/ Sama faktycznie patrząc z perspektywy czasu nigdy nie byłam chyba tak naprawdę zakochana tylko zauroczona w nieodpowiednich chłopakach. Czasem też wspominam zauroczenie takie podstawowe a z tego co wiem to też jest on w szczęśliwym związku od kilku lat :) Tak wgl to dzięki! też mam trudny charakter ale w głębi duszy to dobra chyba ze mnie duszyczka;)

0

@Jarema2000 Może zacznę chodzić po pubach na mecze Barcy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?