Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BARCA1899Messi no właśnie a Messi kilka takich podań na mecz ...
0
@RomanHoffer niestety mam podobnie:(
1
@ArterkHD 40 minut bylo dobre
3
Kurde z takimi brakami to już niestety daliśmy rady.... brakuję ich strasznie szkoda, że oddaliliśmy im ten puchar a pewnie wygrają też LM jak zwykle koniec sezonu ich xd
0
@JimMorrisonFCB Wróg zawsze powoduję bojowy nastrój;)
0
Pokonać znów tych hipokrytów!!! Szkoda, że to już ostatni mecz z nimi w tym sezonie dke trzeba udowodnić po raz kolejny swoją wyższość i wygrać krajowe puchary by biedny Real czuł się pokrzywdzony przez sędziów....
1
@Flyingbetoniarka Jest poprawa liczą,ze w najbliższych tygodniach wróci do domu :) Świetny sportowiec a przede wszystkim mąż i ojciec z tego Dawida!
0
@Luciano99 Haha fejk ja jestem ładniejsza:)
1
@siuuu mądrze powiedziane :) Ja też mam swoje odpały wiadomo a jak hormony wezmą górę to sama mi ze sobą ciężko wytrzymać:)
18
Brawoo! Oby udało się go pozbyć. Trzeba walczyć o Barce z całych sił!
1
@Wossi61FCB Ja byłam na juwenaliach będąc w liceum a na studiach jeszcze za mnie ich nie było.... Właśnie w tamtym roku na to kulu ma szczęście się nie wybrałam. Liczę, że teraz będzie fajnie;)
0
@kamilos1214 Wszystkiego dobrego i powodzenia!
1
@quest93 Marzeenie:D
1
@thorin hah rocznik 01 ale za dużo to nie mam co zdradzać:)
0
@HighestInTheRoom Podeślij mi zgłoszenie a napewno rzucę okiem ;) Swoją drogą to sporą dyskusje wywołałam
2
@Wossi61FCB W tifosi wkoncu jest Camp Nou to wielki plus:) O to może się spotkamy na juwenaliach gdzieś!
2
@Wossi61FCB A w którym barze puszczają Barce jak nie gramy w Europie? Teraz w sumie wychodziłam mniej może jak będzie cieplej się rozkręce no i wreszcie będą juwenalia to obecność obowiązkowa;)
1
@koziar A ja nie cierpię Władcy Pierścieni:(
0
@Alvarinho Korzystać z życia hmmm czyli jak ? ;)
0
@MrCental Haaha no jednak ciężko to określić
0
@Jarema2000 Narazie na tinderze nie szukam ;) Ogólnie moje wcześniejsze relacje to takie dziecięce były o prawdziwym związku nie mam za dużo do powiedzenia...
0
@osa91 mądre i dojrzałe podejście:) szanuje !
2
@osa91 Albo lecimy na łobuzów:/ No cóż dziwna ta nasza natura.
0
@Jarema2000 To ta najgorsza uczelnia z wymienionych;/ Ale to prawda już większość facetów którzy mi się podobają nawet z widzenia to odrazu widać, że zajęci. A na studiach mam ubóstwo w mężczyznach a jaak są to tacy nie dla mnie
1
@osa91 Oj prawda co ja w tych dzieciakach widziałam masakra:/ Teraz potrzebuję już prawdziwej miłości, ułożonego faceta i no dodatkowy plus za wiernego kibica Barcy;)
Ps. Żadna Pani haha może i młoda peselem ale czuję się fizycznie na więcej ...
0
@Jarema2000 Pudło!Masz jeszcze kilka strzałów;)
0
@Jarema2000 Hahah no obecnie Lublin studia 3 rok :) Fajni koledzy?
0
@MikusBarca Spoko podejście;) Jeszcze do 30 mam trochę czasu może gdzieś po drodze się ktoś odpowiedni trafi!
0
@agaFCB O kurcze:/ Sama faktycznie patrząc z perspektywy czasu nigdy nie byłam chyba tak naprawdę zakochana tylko zauroczona w nieodpowiednich chłopakach. Czasem też wspominam zauroczenie takie podstawowe a z tego co wiem to też jest on w szczęśliwym związku od kilku lat :) Tak wgl to dzięki! też mam trudny charakter ale w głębi duszy to dobra chyba ze mnie duszyczka;)
0
@Jarema2000 Może zacznę chodzić po pubach na mecze Barcy;)