Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz Powinien ciagle grać u nas.... Miał szansę na jeszcze lepszą karierę i złotą piłkę :(
0
@VegetaPolska Już? Szybko poszło..
2
@ranger3120 Jeszcze za wcześnie na taki krok
11
3 godzinny spacer po lesie coś pięknego :)
2
@Luciano99 Haha
1
@Medium Żebym chociaż Cię znała :)
0
Ale dziś gotowiec pięknie wszedł na egzaminie :) Jeszcze ostatni zdać po jutrze i tygodniowy fajrant
0
@AdiKingu96 Crush :)
1
@regatta52 No i gdzie Ci hejterzy co go nie chcieli no to placek z Chelsea
2
@sendesara LEGENDA
3
@NeKenI Ja to samo, nawet nie wiem kto co i jak nie interesuje mnie to kompletnie
18
Dzisiaj zaczynam najtrudniejszą sesje od początków studiów a w dodatku nie najlepiej się czuję także trzymajcie kciuki by poszło dobrze! Musi być zdane za pierwszym jak zawsze bo mam już dość.... Trzymajcie kciuki za to żeby były gotowce z poprzednich lat!
0
@ranger3120 no troszkę się znam
0
@JohnA No ja wiem ale mam ambicje żeby zdać za pierwszym jak zawsze się udawało a teraz semestr dość ciężki 5 egzaminów i nie wiadomo czy gotowce wejdą ://
1
@Krzysztof1987 nie jest ważniejsze ale niestety niezbędne - nauka na sesję xd za kilka dni egzaminy a w cholere mam do ogarnięcia :)
0
Znów dziś nie dam rady obejrzeć meczu :(
1
@Lionel_Messi10 Wszystkiego dobrego!
2
@VegetaPolska To super
3
@Pawel13sz Oczywiście, że tak! Ah świetny napastnik, asystent również genialny.
PS. Brakuje mi już fotek naszych piłkarzy z pucharem LM :( 8 lat w tym roku ależ to leci...
1
Zapierdziel na tych studiach, że nawet nie mam czasu na Ramble. Jak żyjecie, coś ciekawego się tu działo?
2
@barcelonaLM Miałam wtedy 11 lat a zamiast się bawić lalkami grałam w fife ah piękne czasy
2
@Joe_Pesci Mi się najlepiej grało w 2012 xd
0
Jak mnie wkurza to oddawanie rywalowi zawodników. Atletico raz po raz nas wykorzystywało, nawet z Griezmannem nie poszli na rękę a teraz znów oddajemy za czapkę gruszek zawodnika który może pomóc bezpośredniemu rywalowi.
5
Nasze wspaniałe trio Lewy z synami! Aż chce się oglądać, tęskniłam za tym. Oby tak dalej, mamy naprawdę dobrą drużynę, czy nie można tak zawsze?
0
@Atencjuszek I emocje w El classico już nie te same
0
Miarą mojego oddania dla tego klubu jest to, że mimo ogromu nauki, problemów to i tak obejrzę ten mecz. Vamos Barca! Vamos Xavi ufam Ci (jeszcze) po puchar a najlepiej rozklepanie naszych ulubionych rywali kilkoma bramkami!
2
@Lionel_Messi10 No szkoda chłopaków, rodzice wydają oświadczenia a potem i tak się będą obrzucac błotem. Można być z kimś 11 lat wydawało się, że nie widzą świata poza sobą a teraz będą rywalizować :(
15
@agaFCB Typowa męska solidarność już się czytać takich komentarzy nie dać xD
2
@vangoor Niestety tak... A ty trzeba bo masa rzeczy na studia się sama nie ogarnie
2
@Tasde Chłopie jak można usprawiedliwiać zdradę xD jesli myślałby głową a w ich związku się nie układało to trzeba się najpierw rozstać a potem zabawiać z nową ukochaną....