2

@Pawel13sz Powinien ciagle grać u nas.... Miał szansę na jeszcze lepszą karierę i złotą piłkę :(

0

@VegetaPolska Już? Szybko poszło..

2

@ranger3120 Jeszcze za wcześnie na taki krok

11

3 godzinny spacer po lesie coś pięknego :)

2

@Luciano99 Haha

1

@Medium Żebym chociaż Cię znała :)

0

Ale dziś gotowiec pięknie wszedł na egzaminie :) Jeszcze ostatni zdać po jutrze i tygodniowy fajrant

0

@AdiKingu96 Crush :)

1

@regatta52 No i gdzie Ci hejterzy co go nie chcieli no to placek z Chelsea

2

@sendesara LEGENDA

3

@NeKenI Ja to samo, nawet nie wiem kto co i jak nie interesuje mnie to kompletnie

18

Dzisiaj zaczynam najtrudniejszą sesje od początków studiów a w dodatku nie najlepiej się czuję także trzymajcie kciuki by poszło dobrze! Musi być zdane za pierwszym jak zawsze bo mam już dość.... Trzymajcie kciuki za to żeby były gotowce z poprzednich lat!

0

@ranger3120 no troszkę się znam

0

@JohnA No ja wiem ale mam ambicje żeby zdać za pierwszym jak zawsze się udawało a teraz semestr dość ciężki 5 egzaminów i nie wiadomo czy gotowce wejdą ://

1

@Krzysztof1987 nie jest ważniejsze ale niestety niezbędne - nauka na sesję xd za kilka dni egzaminy a w cholere mam do ogarnięcia :)

0

Znów dziś nie dam rady obejrzeć meczu :(

1

@Lionel_Messi10 Wszystkiego dobrego!

2

@VegetaPolska To super

3

@Pawel13sz Oczywiście, że tak! Ah świetny napastnik, asystent również genialny.
PS. Brakuje mi już fotek naszych piłkarzy z pucharem LM :( 8 lat w tym roku ależ to leci...

1

Zapierdziel na tych studiach, że nawet nie mam czasu na Ramble. Jak żyjecie, coś ciekawego się tu działo?

2

@barcelonaLM Miałam wtedy 11 lat a zamiast się bawić lalkami grałam w fife ah piękne czasy

2

@Joe_Pesci Mi się najlepiej grało w 2012 xd

0

Jak mnie wkurza to oddawanie rywalowi zawodników. Atletico raz po raz nas wykorzystywało, nawet z Griezmannem nie poszli na rękę a teraz znów oddajemy za czapkę gruszek zawodnika który może pomóc bezpośredniemu rywalowi.

5

Nasze wspaniałe trio Lewy z synami! Aż chce się oglądać, tęskniłam za tym. Oby tak dalej, mamy naprawdę dobrą drużynę, czy nie można tak zawsze?

0

@Atencjuszek I emocje w El classico już nie te same

0

Miarą mojego oddania dla tego klubu jest to, że mimo ogromu nauki, problemów to i tak obejrzę ten mecz. Vamos Barca! Vamos Xavi ufam Ci (jeszcze) po puchar a najlepiej rozklepanie naszych ulubionych rywali kilkoma bramkami!

2

@Lionel_Messi10 No szkoda chłopaków, rodzice wydają oświadczenia a potem i tak się będą obrzucac błotem. Można być z kimś 11 lat wydawało się, że nie widzą świata poza sobą a teraz będą rywalizować :(

15

@agaFCB Typowa męska solidarność już się czytać takich komentarzy nie dać xD

2

@vangoor Niestety tak... A ty trzeba bo masa rzeczy na studia się sama nie ogarnie

2

@Tasde Chłopie jak można usprawiedliwiać zdradę xD jesli myślałby głową a w ich związku się nie układało to trzeba się najpierw rozstać a potem zabawiać z nową ukochaną....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?