Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Ja miałam podobnie a po 2 tygodniach jeszcze dostałam krwotoku :/
3
@Toretto Robiłam kilka miesięcy temu i trafiłam na super lekarzy i opiekę było git :) Jakie miałeś objawy? Wszystkiego dobrego, będzie dobrze!
2
@Medium Byle nie barcainfo xd
1
@koksik2700 No faktycznie to jest problematyczne
1
@Transu96 Do takiego poziomu nie zejdę :)
1
@Explode Aj nie chce łaski a wyszedł żalpost sorry
1
Nominacja dla @Lionel_Messi10 za wygranie mundialu i mądre merytoryczne komentarze, ciekawostki :)
1
@Zoker Nikim znaczącym I know
1
Ale że ja nie dostałam nominacji do złotej piłki to naprawdę wstyd dla was.... Nie ładnie a ja myślałam, że się lubimy :/
0
@LionelM95 Jeszcze szczęście się do nas uśmiechnie mam nadzieję :)
0
@ObiektywnyKibic121 jestem ciekawa czy zerwałeś z tą laską o północy?
0
@LionelM95 Ciężko znaleźć odpowiednich ludzi na swoim poziomie :)
1
@Deviler U mnie ludzie dają po 100 conajmniej, 200/300 zł to norma a ksiądz w kościele to wyczytuje ile kto dał xD Cyrk na wsi, ludzie się ścigają a ksiądz zarobi sobie pokaźną sumke i nic i tak nie zrobi w kościele brak słów
0
@Rust_Cohle Nie zbyt
4
@fanbofan Dzięki :) Znaleźć sobie odpowiednią osobę na całe życie też bym już wreszcie chciała
16
Ale ten czas leci. Już 3 lata od 2020 a 8 od wygrania Barcy LM! Oby ten rok był lepszy! Zdrowy i szczęśliwy :) Wygranych pucharów Barcy i dużo zdrówka!
0
@valdeq Haha ale kiedy wybawić się jak nie teraz
0
@LionelM95 Ja siedzę z siostrą, znajomi to jak zwykle każdy gdzie indziej a partnera nie mam :/
4
Pocieszające, że nie tylko ja spędzam sylwestra w domu przed tv :)
1
Brakuje Messiego ah brakuje
1
Oj czemu mnie to nie dziwi xd Co to jest za powalony sędzia i cała ta liga nie powinnien sędziować od pary ładnych lat
1
@Piorun 1:0 i 2:0 to niebezpieczne wyniki a w przypadku Barcelony to i 3:0 też :)
0
@Ksavix Żona nie będzie zła?
3
@Ptasior Chyba najtrudniejszy wybór z tym który lepszy. Dwóch genialnych magików w środku pola. Szkoda, że nie oglądałam ich od początku kariery. Nie dość co świetni piłkarze to także z klasą bez żadnych afer wokół siebie. Jeszcze wiedzieli kiedy zejść ze sceny gdy nadal trzymali odpowiedni poziom. Chciałoby się żeby tak za ileś lat mówić o Pedrim i Gavim :)
5
@Ptasior Dzięki niemu pokochałam Barce :) Oboje z Xavim byli wspaniałymi piłkarzami ale właśnie Andresa ceniłam odrobinę bardziej. Takich piłkarzy już nie ma i nie będzie. Klasa sama w sobie :(
2
@Jakchcesz Hah no jak zwykle po kilku godzinach walki
0
@VegetaPolska okej
0
Komentarz usunięty
0
@VegetaPolska no offense ale już mam znajomości internetowych dość
2
Ale tak bez Cristiano w Europie to jakoś też smutno będzie. Co by nie mówić o nim to jednak mega sportowiec przez lata każdy go chyba znał. Gdzieś po cichu liczyłam, że on wróci do Realu, Leo do Barcy i znów będziemy mogli obserwować tą wspaniałą rywalizację :)