0

@gumaz Ja miałam podobnie a po 2 tygodniach jeszcze dostałam krwotoku :/

3

@Toretto Robiłam kilka miesięcy temu i trafiłam na super lekarzy i opiekę było git :) Jakie miałeś objawy? Wszystkiego dobrego, będzie dobrze!

2

@Medium Byle nie barcainfo xd

1

@koksik2700 No faktycznie to jest problematyczne

1

@Transu96 Do takiego poziomu nie zejdę :)

1

@Explode Aj nie chce łaski a wyszedł żalpost sorry

1

Nominacja dla @Lionel_Messi10 za wygranie mundialu i mądre merytoryczne komentarze, ciekawostki :)

1

@Zoker Nikim znaczącym I know

1

Ale że ja nie dostałam nominacji do złotej piłki to naprawdę wstyd dla was.... Nie ładnie a ja myślałam, że się lubimy :/

0

@LionelM95 Jeszcze szczęście się do nas uśmiechnie mam nadzieję :)

0

@ObiektywnyKibic121 jestem ciekawa czy zerwałeś z tą laską o północy?

0

@LionelM95 Ciężko znaleźć odpowiednich ludzi na swoim poziomie :)

1

@Deviler U mnie ludzie dają po 100 conajmniej, 200/300 zł to norma a ksiądz w kościele to wyczytuje ile kto dał xD Cyrk na wsi, ludzie się ścigają a ksiądz zarobi sobie pokaźną sumke i nic i tak nie zrobi w kościele brak słów

0

@Rust_Cohle Nie zbyt

4

@fanbofan Dzięki :) Znaleźć sobie odpowiednią osobę na całe życie też bym już wreszcie chciała

16

Ale ten czas leci. Już 3 lata od 2020 a 8 od wygrania Barcy LM! Oby ten rok był lepszy! Zdrowy i szczęśliwy :) Wygranych pucharów Barcy i dużo zdrówka!

0

@valdeq Haha ale kiedy wybawić się jak nie teraz

0

@LionelM95 Ja siedzę z siostrą, znajomi to jak zwykle każdy gdzie indziej a partnera nie mam :/

4

Pocieszające, że nie tylko ja spędzam sylwestra w domu przed tv :)

1

Brakuje Messiego ah brakuje

1

Oj czemu mnie to nie dziwi xd Co to jest za powalony sędzia i cała ta liga nie powinnien sędziować od pary ładnych lat

1

@Piorun 1:0 i 2:0 to niebezpieczne wyniki a w przypadku Barcelony to i 3:0 też :)

0

@Ksavix Żona nie będzie zła?

3

@Ptasior Chyba najtrudniejszy wybór z tym który lepszy. Dwóch genialnych magików w środku pola. Szkoda, że nie oglądałam ich od początku kariery. Nie dość co świetni piłkarze to także z klasą bez żadnych afer wokół siebie. Jeszcze wiedzieli kiedy zejść ze sceny gdy nadal trzymali odpowiedni poziom. Chciałoby się żeby tak za ileś lat mówić o Pedrim i Gavim :)

5

@Ptasior Dzięki niemu pokochałam Barce :) Oboje z Xavim byli wspaniałymi piłkarzami ale właśnie Andresa ceniłam odrobinę bardziej. Takich piłkarzy już nie ma i nie będzie. Klasa sama w sobie :(

2

@Jakchcesz Hah no jak zwykle po kilku godzinach walki

0

0

Komentarz usunięty

0

@VegetaPolska no offense ale już mam znajomości internetowych dość

2

Ale tak bez Cristiano w Europie to jakoś też smutno będzie. Co by nie mówić o nim to jednak mega sportowiec przez lata każdy go chyba znał. Gdzieś po cichu liczyłam, że on wróci do Realu, Leo do Barcy i znów będziemy mogli obserwować tą wspaniałą rywalizację :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?