1

Kuźwa dwie skały w defensywie nam wypadły :/ Zawsze pech nas nie opuszcza.... Ah niech tylko reszta opuści zgrupowania bez szwanku.

5

Kilka słów odnośnie wczorajszego meczu widzianego na żywo. Cieszę się, że byłam wreszcie na meczu, fajnie się ogląda na żywo i czuję się atmosferę trybun,szkoda tylko że nie był to mecz Barcy :/ Nie oczekiwałam od naszych kopaczy za wiele ale chociaż miałam nadzieję, że stworzą kilka sytuacji i coś wystawią lewemu. Niestety on jak zwykle musiał się cofnąć do rozegrania, ustawiać kolegów a sam meczu nie wygra. Nawet taki Zieliński nie potrafił zagrać dobrych kilku półek do przodu, była taka sytuacja w której aż lewy się za głowę złapał po tragicznym zagraniu. Milik jak to Milik spartaczył najlepsza sytuację meczy a dzieciak na trybunach chociaż piłkę złapał :) Krychowiak na żywo to jeszcze większa tragedia. Zastawia się rękami i czeka na rywala albo ciągle na nich wpada. Nie mobilny, zero piłek do przodu wgl nie pownnen wracać do reprezentacji. Żaden z pomocników się nie popisał, jednej skladnej akcji nie umiemy szybko rozegrać. Obrona to wiadomo nie to samo co z 2016 roku. Nie wiem czemu ten Czesiu upiera się na grę na trójce z tyłu i wahadłach przecież wiadomo od dawna, że to nam nie wychodzi. Ani Frankowski ani Zalewski nie dali nic z przodu brakowało Casha ale przede wszystkim brakuje przebojowego skrzydłowego który będzie potrafił wejść w drybling i dobrze zagrać w pole karne. Chociażby takiego Grosika za czasów świetności a teraz w kadrze takiego nie widać. Czesiu 3 mecze na mundialu i do widzenia mam nadzieję, że prezesik nie będzie patrzył na sympatię bo on się na stanowisko selekcjonera nie nadaje i wiadomo to nie od wczoraj :/
PS. Fajnie było zobaczyć też Frankiego i Memphisa. Holandia to grała i tak na pół gwizdka a oni nie grali z jakimś większym zaangażowaniem, trochę mało widoczni oby bez poważnych kontuzji.
@leomessi1710 jak Ci się podobał mecz? Nie sądziłam że widok nawet z dalszych trudnym będzie taki dobry i to na plus

1

@DLFCB na żywo jeszcze gorszy uwierz mi :(

0

@Barwindg Rok młodszy ale nie ukrywam, że byłabym zainteresowana :)

10

Ale słodziak z tego naszego małego geniusza :) Bądź nadal taki skromny Pedri i graj nam jak z nut przez wiele wiele lat!

5

@Sulimo Friends

0

@leomessi1710 Wpuszczą mnie jak nie będę miała na sobie widocznych gadżetów i flagi?

1

@leomessi1710 już się nie mogę doczekać hymnu :)

0

@leomessi1710 Może kibice rozgrzeją :)

0

@leomessi1710 no ja właśnie się zastanawiam jak to będzie bo na meczu tam nigdy nie byłam. Kupowanie biletów to była walka z strona tak muliła, że i tak szczęście że się udało :)
A jest tam ciepło? Czy jednak kilka warstw ubrań trzrba?

0

0

@leomessi1710 Ooo jaki rząd?

1

@escarabajo No raczej remis będzie sukcesem :)

4

Kto wybiera się na narodowy w czwartek na meczyk? Ale się jaram wreszcie zobaczę na żywo Lewego a przy tym także Frankiego i Memphisa :) Jaki skład obstawiacie? Myślę, że Czesio da pograć debiutantom. Mało czasu już do mundialu zobaczymy czy reprezentacja zaskoczy pozytywnie :)

1

@PanAgenda2030 zawsze wychodzę gdy widzę te fmma czy inne gówno

1

Robercik może już zejść bo w czwartek reprezentacja i ja będę na meczu :) Raczej na 100% zagra co nie? Mam nadzieję, że wyjdzie Polska i Holandia w najmocniejszym składzie

4

Jeszcze ich pokonamy! Zimny prysznic i do przodu Vamos!

0

Dziś prawdziwy sprawdzian dla Marca. Oby utrzymał formę jaką prezentuje od początku sezonu i zapomniał o tych wszystkich kompromitacjach. Wierzę, że jesteśmy w stanie ich pokonać! Lewy strzelisz im! Po zwycięstwo VeB!

1

@michal26 Ty Burell równie świetny :)

0

@joloskyy Dokładnie tak! Jest w moim top3 seriali komediowych zaraz za przyjaciółmi :)

7

Moje życzenie zostało spełnione. Dzięki Robercik :) Już niedługo widzimy się na meczu reprezentacji nie zawiedz mnie :)

1

@FCBparasiempre Haha tajemnica skąd

1

@FCBparasiempre oby się spełniło dzięki :)

3

4

Na urodzinki poproszę solidną wygraną Barcelony i kilka brameczek Lewego :)

1

Eric ty kocie mam nadzieję, że to tylko zmiana z ostrożności :/ Świetny na początku sezonu oby bez kontuzji :(

1

@MatBac1991 Obecnie daje więcej w kreacji gry niż Gavi

1

Wolałabym Frankiego za Gaviego. Ale to, że Pique i Alba są przyspawani do ławki mnie cieszy. Niech młodzi teraz grają pierwsze skrzypce.

0

@Ziemny Ale jesteś błyskotliwy... W szkole na Ciebie pewnie mówią Pan Kawalarz

24

Dzięki za wszystko Auba! Świetny piłkarz i mega pozytywny gość :) Dał nam sporo i jeszcze by się przydał ale niestety tak trzeba było zrobić :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?