Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto Pewnie wodą morską będziesz mógł delikatnie. A tak z ciekawości to pracujesz/studiujesz?
0
@Toretto Ohh współczuję :( Pamiętam, że ja miałam z każdym dniem powoli coraz lepiej ale przez jakiś czas chyba conajmniej tydzień nie mogłam smarkać ani dotykać tego nosa, potem mi się już zaczęło samo oczyszczać. No ale ogólnie też byłam zdenerwowana niestety. Mam nadzieję, że masz zwolnienie?
0
@agaFCB Już powoli dostosywał się do poziomu drużyny, zobaczymy co będzie po absencji.
0
@Deeespacito No wiesz legenda klubu, dobry ziomek itp
0
@agaFCB Lewuś już pewnie się pakuje do munchen
1
@marcinK0000 Spoko Xavi to ogarnie. Busi musi zostać, Dembele to najlepszy skrzydłowy i tak dalej
2
Co tam mundial puchar króla z 3-ligowcem to są emocje! Już się śmieje z tego szkoda mi nerwów
3
Hahahahaha wiedziałam xddd
1
@Lionel_Messi10 Tęsknię za starym a raczej nastoletnim Ansu :((((
1
@barcanawieki Tylko sentyment i lepsza pogoda by go mogły przekonać :((
0
Nie rozumiem jak można tak grać. Nowy trener nowi piłkarze a mentalność zera nadal jest.
4
Smutne, że Dembele i Ferran są tak beznadziejni nawet na tle słabego rywala. Broniłam ich, wierzyłam ze odpalą ale coraz mniej w to wierzę. Tyle kasy, tylu napastników a żaden się nie sprawdza:( Wygramy chociaż ten mecz bo w sumie reszta też dziś nie błyszczy.
1
@kryhaa Dziś będzie mecz Dembusia xd
0
@Ptasior hihihuhu
0
@Deviler Ja już coraz bardziej mam wrażeniezse gościu te swoje historie wymyśla :/
0
Nie skompromitujemy się dziś?
1
@Medium Aż taka wylewna to nie jest :/
0
@malicinho Kiedyś miałam robione testy alergiczne ale spróbuję dzięki. Właśnie w następnym tygodniu mam wizytę bo czas najwyższy ogarnąć stare problemy w nowym roku
2
@TheNekro94 Typowa moja babcia xd Co by nie mówić ten argument ona ma 13 i jest zadowolona xd
1
@JimMorrisonFCB Przede wszystkim lepiej mi się śpi bo z zatkanym nosem była męczarnia zasnąć, oddychałam ustami i byłam uzależniona od kropelek byle zasnąć i nie myśleć o suchym zatkanym nosie. Teraz jest widoczna poprawa, czasem potrafi mi się trochę przytykac tym bardziej teraz w sezonie grzewczym ale inhalacje i nawilżanie powietrza daje rade. Z tym, że jak tego problemu się pozbylam to mam problem ze sciekaniem wydzieliny po gardle bez kataru i właśnie niedługo odwiedzę laryngologa ale to chyba już nie przegroda temu winna.
1
@Toretto Odpoczywaj teraz!
0
@gumaz Dokładnie tak samo robię i serio rzadko kiedy mam katar
1
@tadzik447 Też miałam i właśnie te spraye czy woda morska to tak średnio pomagają. Polecam robić inhalacje
0
@gumaz haha no w lato było nie przyjemnie i potem to leżenie w domu gdy wiesz ze każdy się opala czy coś a tu ani do pracy ani na wakacje ale dało się radę. Potem nie wiadomo czemu coś mi tam się zrobiło że niezły krwotok miałam i znów do szpitala na dzień byłam jedynym takim przypadkiem tego lekarza xd
0
@Toretto Miałam dzień wcześniej bo robili badania krwi, rtg, echo serca także spoko
0
@Toretto Po operacji kroplowka i leżenie w sali po zabiegowej przypięta do tych urządzeń monitorujacych a następnego dnia też trochę kroplowka ale można było jeść tyle, że ja nie miałam apetytu :) W sumie byłam 3 dni bo musiałam być dzień przed już
1
@Toretto Potem to już chyba tylko kroplowka :/ Ja przynajmniej tak miałam, że nic nie mogliśmy jeść tylk ona kroplowce ale szczerze to po narkozie się chce tylko spać a nie jeść
0
@Toretto O to dobrze trafiłeś. A wiesz o której masz zabieg? Czekać na czczo długo nie jest fajnie ja miałam to szczęście, że lekarz mnie lubił i byłam pierwsza z 10 osób tego dnia :)
0
@tadzik447 A jakieś objawy oprócz pogorszonego oddychania miałeś /nadal masz?
2
@Toretto To miałam podobnie też malzowiny i lekko krzywą przegroda ale zatykał się i nie dało się normalnie oddychać. Najgorzej to wspominam leżenie na sali w lato z emerytkami ale ogólnie było spoko, lekarz i pielęgniarki się śmiali że gadałam głupoty po narkozie :)