39

Kto jak ja spędza wieczór w domu przed tv z rodzinką? Im bardziej jest napinka by świętować imprezować tym bardziej mi się nie chcę a podobno młoda jestem:)

7

@Bocheno1 nie tylko w oczach:)

10

@Kessie chcesz powtórkę?

0

@R10MatiG na mojej wsi od 200 w górę xdd tak nauczyli księdza co 20 lat na parafii. Rodzice już musieli dorównać bo przecież ksiądz wyczytuje w niedzielę kto Ile dał xd

1

@Stinger_ u mnie chociaż w wigilię była

2

@HighestInTheRoom Ja Ci podam jak wygram xd kiedy te wybory?

10

Groszek w sałatce warzywnej to największe zło... najgorszy z zielonych warzyw blee

1

@Mixtape ja od 10 stycznia bo obrona w lutym

1

@JimMorrisonFCB dbam jak mogę;)

0

@Faro już tego nie zmienię

0

Babcia przeżywa zmianę władzy, wczoraj czekała a nie było "dziennika"...... Jak ją pocieszyć? :)
Ps. Tusk lekko mówiąc nie lubiany w rodzinie xd

2

@Damian11 dokładnie w takiej Barcelonie się zakochałam za dzieciaka....ten żal, że "tylko"trzy bramki, że Leo nie udało się trafić hat-tricka albo że któryś z MSN nie miał gola to były problemy xd Tylko żałuję, że to dłużej nie trwało i że w tamtym czasie nie wygraliśmy więcej LM.

0

@Don-Corleone o Stal Kraśnik to jest duma mojego rejonu:)

0

@kacmik1809 słyszałam gdzieś opinie, że święta są super jak jest się dzieckiem i jak się ma dzieci. Ja coraz mniej czuję ten klimat, ale obchodzę i wierzę, że kiedyś powróci ta magia świąt:)

5

Jesteśmy tak przeciętni, że kompletnie w żadnym meczu nie można być pewnym zwycięstwa. Szkoda, że za czasów Króla Leo nie udało się ugrać więcej. Teraz a raczej od kilku lat chude lata. Dobrze, że się udało rok temu wygrać ligę bo znów na nią poczekamy...

0

A ja tęsknię za Gavim i najlepszą wersją Pedriego :((

6

Rapha w tamtym sezonie chociaż dał nam kilka punktów a w tym to katastrofa. Mieliśmy mieć silny zespół, nazwiska na to wskazują a wygląda gra gorzej niż za Koemana czy Setiena xd

4

@Ptasior prawie identyczna xd

1

@fcbarcafan19 zatoki męczyły mnie od lat i raz na jakiś czas wracają masakra. Zdrówka!

2

@NeroTFP1 przykre:( Ja też z pewnymi rzeczami straciłam nadzieję na to, że ktoś mi pomoże..

1

Ale się teraz choróbska panoszą :( Rodzina, znajomi chorują a ja mam nadzieję, że się od nich nie zaraziłam i nie rozłożę się na święta:( Choć już brak energii i motywacji jest.
A u was jak zdrowie?

1

@Kessie za daleko

0

@Kazragore jak człowiek przebywa w g*** to się już przyzwyczaja

2

Oby tylko gorzej w naszym kraju nie było.

4

Brakuje nam defensywnego pomocnika niestety.

2

@AFA90 oddawaj wszystko:)

0

@Rl9k1nG u mnie w bliskiej rodziny był i jest nadal przypadek w sumie nawet nie jeden. Ta osoba już dawno przez nas została wykluczona z rodziny ale jednak gdzieś nadal mam wspomnienia traumatyczne różnych sytuacji i też się zastanawiam nad terapią. Gdyby to było łatwo dostępne ale w tym kraju niestety za dobrych specjalistów trzeba słono płacić. Jeśli możecie sobie pozwolić poszukajcie kogoś nowego.

2

@AFA90 musisz się postarać:)

3

Bez goli napastnika nic się wygrać większego nie da. Broniłam długo Lewego, bardzo go cenię ale też już mam dość. Także brakuje bramek skrzydłowych i pomocników tak jak ma Real. Rapha, Ferran, Yamal , Pedri muszą dołożyć coś więcej. Oby Felix teraz był tylko lepszy i strzelał co mecz:) Świetna obrona, Frankie no i Pena aż się zdziwiłam. Gra dziś wyglądała lepiej, trzeba poprawić skuteczność oby punktować co mecz !

3

@Piotr777 W Lublinie też nasypało, że się iść nie da. Jednak dobrze, że nie mam swojego domu, podjazdu ani nawet samochodu;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?