0

@barca__rządzi właśnie się swojej komisji boję xd same mocne osobowości ale oby było spoko:)

0

@KamQiX też mam pulę 100 pytań i wolę niektórych nie dostać xd a co do projektu to też nie znam żadnego pytania, którego zadadzą:(

0

Stres przed obroną..... Jest się czego bać ? Czy serio wszyscy zdają, jakie macie doświadczenia?

1

@P33ck Żeby u nas był taki doping:(

0

Oglądam ten mecz tylko dlatego, że mi się niee chce uczyć ale chyba muszę przyznać, że nauka ciekawsza xd

1

Jak ja cholernie tęsknię za Gavim. To, że tęsknię za Leo, Luisem to wiadomka ale ten mały gówniarz skradł serce. Szkoda tej kontuzji ale liczę, że wróci jeszcze lepszy i mu to nie zniszczy kariery. Stwierdzam, że dałby nam teraz więcej niż Pedri :(

2

@Lionel_Messi10 Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Barcelony!

0

@Hosh Louisa i Sergio też

0

@Bartek1817 brawo xd

1

@Peciak najgorszy Lewy ocena 4, najlepszy FDJ ocena 8

4

Chciałoby się żeby Ferran został naszym drugim Pedro, tylko Messiego i Villi brak:/

0

Kiedy wraca Marc !?????

1

@Michallublin o pozdro z Lublina:)

1

@Gacek5 świetny grajek, trochę mu do najlepszych brakuje ale też go lubię szkoda, że Barca nie była dla niego:(

0

@Objectivo może ah kto we

0

0

@LionelM95 egzamin sesja obrona a ten jeszcze mnie straszy xd dlatego chyba się wstrzymam przed wizytą u lekarza

0

@Safrani nie strasz mnie jak wujek google:/

0

Ból gardła codziennie rano po przebudzeniu....o co może chodzić? Pije dużo wody, nawilżam pokój a to się dzieje już od jakiegoś czasu.
Ps. Dziś trudny egzamin trzymajcie kciuki:)

8

Najbardziej smutne to jest, że mnie już porażki i kompromitację nie dziwią. Jedynie liczę, żebyśmy nie stracili większej ilości bramek.....co się stało z tymi zawodnikami nawet w porównaniu z poprzednim sezonem dramat. Ja robię sobie teraz pewnie krótką przerwę od Barcy bo mam intensywny czas i nie ma co się jeszcze bardziej dołować :(

0

@damianex10 to cała ja

0

@marcinK0000 ja nie oglądam i mówię sprawdzę wynik kto strzelił dla Realu pod koniec dogrywki:)

0

@Rewolucja123 ja nie byłam nawet nominowana...

0

@TheNekro94 to oczywiste tak najlepiej;)

43

Taki mróz ze słoneczkiem jest lepszy niż ciapa, wietrznie i ponuro factos.

1

@barcelonaLM mało brakowało xdd

0

@kulek22 i co jednak powody do wstydu są

0

@FcPortoFan1999 raczej nie z Realem rok temu w pk czy w lm , w tym sezonie za to ciężko nam wygrać nawet 2 bramkami.

0

@FcPortoFan1999 na luzie hmm

1

Nie chcę dziś widzieć kolejnej kompromitacji Barcy....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?