Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barca__rządzi właśnie się swojej komisji boję xd same mocne osobowości ale oby było spoko:)
0
@KamQiX też mam pulę 100 pytań i wolę niektórych nie dostać xd a co do projektu to też nie znam żadnego pytania, którego zadadzą:(
0
Stres przed obroną..... Jest się czego bać ? Czy serio wszyscy zdają, jakie macie doświadczenia?
1
@P33ck Żeby u nas był taki doping:(
0
Oglądam ten mecz tylko dlatego, że mi się niee chce uczyć ale chyba muszę przyznać, że nauka ciekawsza xd
1
Jak ja cholernie tęsknię za Gavim. To, że tęsknię za Leo, Luisem to wiadomka ale ten mały gówniarz skradł serce. Szkoda tej kontuzji ale liczę, że wróci jeszcze lepszy i mu to nie zniszczy kariery. Stwierdzam, że dałby nam teraz więcej niż Pedri :(
2
@Lionel_Messi10 Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Barcelony!
0
@Hosh Louisa i Sergio też
0
@Bartek1817 brawo xd
1
@Peciak najgorszy Lewy ocena 4, najlepszy FDJ ocena 8
4
Chciałoby się żeby Ferran został naszym drugim Pedro, tylko Messiego i Villi brak:/
0
Kiedy wraca Marc !?????
1
@Michallublin o pozdro z Lublina:)
1
@Gacek5 świetny grajek, trochę mu do najlepszych brakuje ale też go lubię szkoda, że Barca nie była dla niego:(
0
@Objectivo może ah kto we
0
@Barti_Blaugrana xdd
0
@LionelM95 egzamin sesja obrona a ten jeszcze mnie straszy xd dlatego chyba się wstrzymam przed wizytą u lekarza
0
@Safrani nie strasz mnie jak wujek google:/
0
Ból gardła codziennie rano po przebudzeniu....o co może chodzić? Pije dużo wody, nawilżam pokój a to się dzieje już od jakiegoś czasu.
Ps. Dziś trudny egzamin trzymajcie kciuki:)
8
Najbardziej smutne to jest, że mnie już porażki i kompromitację nie dziwią. Jedynie liczę, żebyśmy nie stracili większej ilości bramek.....co się stało z tymi zawodnikami nawet w porównaniu z poprzednim sezonem dramat. Ja robię sobie teraz pewnie krótką przerwę od Barcy bo mam intensywny czas i nie ma co się jeszcze bardziej dołować :(
0
@damianex10 to cała ja
0
@marcinK0000 ja nie oglądam i mówię sprawdzę wynik kto strzelił dla Realu pod koniec dogrywki:)
0
@Rewolucja123 ja nie byłam nawet nominowana...
0
@TheNekro94 to oczywiste tak najlepiej;)
43
Taki mróz ze słoneczkiem jest lepszy niż ciapa, wietrznie i ponuro factos.
1
@barcelonaLM mało brakowało xdd
0
@kulek22 i co jednak powody do wstydu są
0
@FcPortoFan1999 raczej nie z Realem rok temu w pk czy w lm , w tym sezonie za to ciężko nam wygrać nawet 2 bramkami.
0
@FcPortoFan1999 na luzie hmm
1
Nie chcę dziś widzieć kolejnej kompromitacji Barcy....