0

@tristan87 ale czy naderwania nie leczy się kilka tygodni? Może to zmyłka by się szykowali rywale na Piątka a tu cyk lewy powrót;)

1

@KamQiX coś w tym jest :)

16

Biedny Yamal lekcje ma a oni go ciągną na jakieś mistrzostwa ...

0

@JimMorrisonFCB trudno będzie :( Potrzeba remisu z Holandią i wygranej z Austrią...

0

Myślicie,że Lewy zagra w następnych dwóch meczach( niestety wątpię,że będzie więcej) ? Czy to tylko zasłona dymna a tak naprawdę jest wykluczony z euro :(

0

@Litman nie postawi tak ofensywnie

0

@Toretto ja mam podobnie z tym,że nawet jak robią takie transfery to i tak nie mam zamiaru oglądać ich każdego meczu xd

0

@Sulimo ukryta prawda czy m jak miłość?

2

@Jakchcesz haha dobra jednak jeszcze nie zapomnieli :)

3

Nie oszukujmy się boli to,że Real wygrywa puchary i jeszcze robi takie gigantyczne wzmocnienia. My niestety przez finanse nie jesteśmy w stanie kupić gwiazd światowego formatu co z miejsca wprowadzą jakość ale mamy świetnych młodych gniewnych i nowego trenera także jakieś nadzieję są na przyszły sezon. Sama ogólnie nie jestem optymistką ale wierzę,że wrócą nasze świetne czasy i będziemy konkurować na równi z Realem :)

0

@RoberDzik De Jong się nigdzie nie rusza, ciągle to powtarza

0

@barca__rządzi z chatu nie wykryją plagiatu ? Mnie zaraz czeka pisanie magisterki xd

1

@FcPortoFan1999 nie mam z kim :(

2

@FcPortoFan1999 kibicem Motoru bym się nie nazwała jednak xd Ja nie przepadam za polską piłką, nie identyfikuje się aż tak z Motorem jak z Barcą ale ich lubię i życzę jak najlepiej. Wyjść na stadion to fajne przeżycie i z pewnością się wybiorę na jakiś mecz w ekstraklasie.

1

@ElTomas Gdzie świętujesz?

2

@Stinger_ ale będzie grubo u nas w Lublinie:)

3

@Blanco16 wiadomo zazdro ale wszystkich w składzie nie da się umieścić, może będą fochy xd

1

@FcPortoFan1999 Real w finale nie przegrywa choćby nie wiem co

1

Ja już od dawna mam wrażenie,że Real wygrał tą LM więc nawet nie mam zamiaru oglądać finały. Choć fajnie by było się zaskoczyć xd

2

@kubix05 koszyk xd

2

@Lucyfffer Motoor!!

5

@Kozinho. Ciiii hahah

1

@Reviven i w dodatku jaki piękny:D

5

@Kozinho. Dajcie mu spokój dobry chłopak chciał pomóc:)

32

@TheNekro94 ja bym się martwiła jakbym wstała i nic mnie nie bolało xd

1

@Romario87 na Rambli też mówili,że za słaby

1

Piękny blondasek

4

Liczę,że przyszły sezon będzie już pełnym równym, świetnym sezonem Pedriego. Musi wejść wreszcie na ten poziom na który go stać.

1

@FCBMati10 o tak zapomniałam o Peni niestety z nim na bramce i z kontuzjami obrona była tragiczna i za dużo punktów straciliśmy...

0

@Albatros ja chyba jeszcze w miejsce Araujo dałabym Christensena , no i lewego trudno gdzieś umieścić bo dał trochę bramek ale jednak słaby sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?