Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 ale czy naderwania nie leczy się kilka tygodni? Może to zmyłka by się szykowali rywale na Piątka a tu cyk lewy powrót;)
1
@KamQiX coś w tym jest :)
16
Biedny Yamal lekcje ma a oni go ciągną na jakieś mistrzostwa ...
0
@JimMorrisonFCB trudno będzie :( Potrzeba remisu z Holandią i wygranej z Austrią...
0
Myślicie,że Lewy zagra w następnych dwóch meczach( niestety wątpię,że będzie więcej) ? Czy to tylko zasłona dymna a tak naprawdę jest wykluczony z euro :(
0
@Litman nie postawi tak ofensywnie
0
@Toretto ja mam podobnie z tym,że nawet jak robią takie transfery to i tak nie mam zamiaru oglądać ich każdego meczu xd
0
@Sulimo ukryta prawda czy m jak miłość?
2
@Jakchcesz haha dobra jednak jeszcze nie zapomnieli :)
3
Nie oszukujmy się boli to,że Real wygrywa puchary i jeszcze robi takie gigantyczne wzmocnienia. My niestety przez finanse nie jesteśmy w stanie kupić gwiazd światowego formatu co z miejsca wprowadzą jakość ale mamy świetnych młodych gniewnych i nowego trenera także jakieś nadzieję są na przyszły sezon. Sama ogólnie nie jestem optymistką ale wierzę,że wrócą nasze świetne czasy i będziemy konkurować na równi z Realem :)
0
@RoberDzik De Jong się nigdzie nie rusza, ciągle to powtarza
0
@barca__rządzi z chatu nie wykryją plagiatu ? Mnie zaraz czeka pisanie magisterki xd
1
@FcPortoFan1999 nie mam z kim :(
2
@FcPortoFan1999 kibicem Motoru bym się nie nazwała jednak xd Ja nie przepadam za polską piłką, nie identyfikuje się aż tak z Motorem jak z Barcą ale ich lubię i życzę jak najlepiej. Wyjść na stadion to fajne przeżycie i z pewnością się wybiorę na jakiś mecz w ekstraklasie.
1
@ElTomas Gdzie świętujesz?
2
@Stinger_ ale będzie grubo u nas w Lublinie:)
3
@Blanco16 wiadomo zazdro ale wszystkich w składzie nie da się umieścić, może będą fochy xd
1
@FcPortoFan1999 Real w finale nie przegrywa choćby nie wiem co
1
Ja już od dawna mam wrażenie,że Real wygrał tą LM więc nawet nie mam zamiaru oglądać finały. Choć fajnie by było się zaskoczyć xd
2
@kubix05 koszyk xd
2
@Lucyfffer Motoor!!
5
@Kozinho. Ciiii hahah
1
@Reviven i w dodatku jaki piękny:D
5
@Kozinho. Dajcie mu spokój dobry chłopak chciał pomóc:)
32
@TheNekro94 ja bym się martwiła jakbym wstała i nic mnie nie bolało xd
1
@Romario87 na Rambli też mówili,że za słaby
1
Piękny blondasek
4
Liczę,że przyszły sezon będzie już pełnym równym, świetnym sezonem Pedriego. Musi wejść wreszcie na ten poziom na który go stać.
1
@FCBMati10 o tak zapomniałam o Peni niestety z nim na bramce i z kontuzjami obrona była tragiczna i za dużo punktów straciliśmy...
0
@Albatros ja chyba jeszcze w miejsce Araujo dałabym Christensena , no i lewego trudno gdzieś umieścić bo dał trochę bramek ale jednak słaby sezon.