2

@zadafcb pozdrawiam serdecznie z Lublina ;)

13

#uwolnićPanaPrzemka

0

Kto jest GOATem tenisa? Ja akurat w tym sporcie dopiero od czasów Igi bardziej siedzę a kiedyś tylko okazjonalnie wielkie mecze oglądałam i chyba najbardziej lubiłam Federera :)

5

@NeroTFP1 raz na 4 lata fajnie pooglądać inne dyscypliny. Zawsze żałuję,że nie ćwiczyłam któreś z nich i nie jestem na igrzyskach :(

0

Lekka bez Babiarza będzie bardzo dziwna :(

0

@Khajio to już było dobre parę lat temu to nie pamiętam dokładnie ale ogólnie się mało mówiło w mediach praktycznie nic na ten temat a jednak akcja była gruba

1

@Khajio znam autentyczne ze swojej wsi xd

1

Nico, Merino, wypożyczenie Cancelo i sprzedaż niepotrzebnych zawodników- byłoby wtedy bardzo dobre okienko ale pewnie wyjdzie jak zwykle... Olmo jest spoko ale nie wiem czy by się sprawdził i no nie widzę go w pierwszym składzie. Nie chcę odejścia Raphy czy przede wszystkim Gundo jego kosztem. Marzeniem by było jeszcze wzmocnienie każdej formacji i zakup dobrej, młodej 9 ale wiemy niestety,że to nie realne. Jeszcze ten sezon może jakoś pociągniemy z Lewym i oby się coś udało wygrać ale trzeba myśleć o przyszłości a narazie 9 nie widać, nie słychać:(

2

@Stinger_ niech słowa mają smak cukrowych wat

3

Cały dzień chce się spać po to by w nocy się nie dało spać xd moja życie w pigułce;)

2

@Sulimo mnie nie będzie na arenie jakby co:)

0

@Czajka90 ale stara duszą

2

@barcelonaLM Trzeba anulować subskrypcję xd

1

No i czemu zjebali te koszulki przecież z napisem wyglądały o niebo lepiej :(

9

Szczerze to nie przed turniejem nie spodziewałam się wygranej Hiszpanii. Wydawało się,że za młodzi, obrona i zmiennicy nie podołają a tu miłe zaskoczenie. Zaimponowali mi i nawet ten Carvajal nie był taki irytujący, trzeba przyznać jest przekozakiem.

13

Ale komentarz słaby był bez emocji naprawdę ta dwójka nie powinna komentować finału. Gratulacje dla naszych młodych szkoda,że nie mógł grać Pedri i Gavi. Teraz zapraszamy do Barcelony Nico i montujemy ekipę:)

0

@Sapos93 XDDDDDD

1

Dobra David, Andres, Xavi na boisko!

2

@Arden dokładnie też tak myślę bo Anglia to taki Real. Nie jestem pewna co do wygranej Hiszpanii. W ewentualnej dogrywce mogą wyjść słabe zmiany..

3

Oby wygrał futbol! Hiszpania wygrała wszystkie mecze po to aby wygrać I w finale mam nadzieję!

0

@PawkoFCB ajajaj słabizna

0

Będzie gdzieś w tv finał Copa?

1

I jak tu zasnąć w taki upał :((

0

@4drian0 już ojczulkowi kasa synka uderzyła do głowy. Oby tylko za kilka lat nie przekonał Lamine do odejścia za większą kasą:(

21

@GeneralXavi Yamalek

16

Yamalku proszę aby sodówka nie uderzyła do głowy i bądź nam pociechą na lata! Oby zdrowie dopisywało diamentowi! Espanio zróbcie ten ostatni krok po puchar ;)

0

Vamooos Espania! Obawiam się trochę,że wygra doświadczenie i dziś coś przeskoczy Kyliankowi :( Oby nie !

0

@BorzyKrzys Messi WWE :)

1

@Jakchcesz real też mi dało z dużej:)

3

Tego Gulera bardziej zazdroszczę Realowi niż Bellinghama :( Szkoda,że jednak ich wybrał, zapowiada się z niego kawał piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?