0

@Janas11224 ale raperzy czy discopolowcy to mają już sensowne piosenki

2

@vangoor szanuje twoje zdanie ale się z nim nie zgadzam :(

1

@fart no Maryla za sentyment może być na podium

9

@DonCarletto jak ktoś kibicuje realowi to może i na muzyce się nie znać:)

1

@malicinho potężny wokal nie świadczy o talencie :) Górniak to przez całą karierę nie nagrała nie napisała tyłu piosenek co sanah w rok przy zachowaniu tak wysokiego poziomu!

10

Sanah to top polskich piosenkarek i nawet nikt nie jest blisko niej. Na następnych miejscach bym dała Sylwię Grzeszczak i Darię Zawiałow. Każdą z nich słuchałam na żywo i są genialne ale sanah to królowa;) Jakie jest wasze zdanie?

0

@tadzik447 a szczególnie wygrywanie LM to nuda :)

7

Ah igrzyska to jest świetny czas i dobrze,że co 4 lata co by człowiekowi się nie znudziły ;) Szybko zleci i znów będziemy ekspertami od wspinaczek, kajaków czy innych rzutów. Kocham sport ❤️

1

@MesQueUnClub96 love story albo jeszcze aktualne u mnie 22 ;)

0

@NeroTFP1 I dzięki takim sportowcom kocha się sport;)

10

Ada forma super jak na to,że kilka miesięcy temu urodziła dziecko. Wielki szacun!

1

@Pawlak1992 takich mężczyzn nam potrzeba!

1

Fornal? TOP siatkarz i facet

1

@Sapos93 pokaż siebie Alvaro

4

Dobra to gdzie można się zapisać na tą wspinaczkę? Ola duma Lublina ❤️

1

@mrboom oby defensywny pomocnik!

3

Pamiętacie jak podczas euro cieszyliśmy się,że skrzydła Hiszpanii będą nasze? Wszystko wtedy wydawało się piękniejsze ah pomarzyliśmy a jak zwykle zostaliśmy sprowadzeni przez nasz kochany klub na ziemię:) Olmo może dać liczby ale za taką kwotę kupować gościa z wątpliwym zdrowiem i brakiem pozycji w składzie trzeba być z Barcelony xd Oby nam zamknął usta i był świetnym wzmocnieniem.

0

@333tricampeones333 kibicka Barcy? Jeszcze większy szacun :)

1

@NeroTFP1 za szybko kończą się wielkie kariery :(

24

Anito jesteś wzorem do naśladowania, na zawsze mistrzyni! Szkoda,że bez brązu ale i tak szacun. Takich sportowców potrzeba a nie narzekających na wszystko narcyzów(każdy wie o kogo chodzi). Czyżby koniec pięknej kariery Włodarczyk? Dziękujemy za wszystko :)

3

@Rust_Cohle no i bardzo dobrze

0

@zadafcb nie no nie gadaj xddd ja nie mam takich wtyków co ten Motor odwala haha

1

@zadafcb szczerość to podstawa! Niech tylko jej to nie przeszkodzi ;)

0

@Kredon trzymam kciuki, kiedy start?

0

@NeroTFP1 oby oby

0

Szczerze mówiąc obawiam się,że nie zdobędziemy żadnego złota na tych igrzyskach:( Może lekka nas poratuje, w siatkę wątpię jakoś.

1

@Stinger_ kurde będzie trzeba się wybrać na arenę xd

0

Iguś obudź się! Dasz radę jeszcze to wygrać!!!!

0

Jeśli Olmo przychodzi to kto odchodzi? Nie widzę dla niego miejsca... Pół sezonu on, drugie pół Pedri?

1

@Yamal_Williams tego nie wie nikt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?