Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 ale raperzy czy discopolowcy to mają już sensowne piosenki
2
@vangoor szanuje twoje zdanie ale się z nim nie zgadzam :(
1
@fart no Maryla za sentyment może być na podium
9
@DonCarletto jak ktoś kibicuje realowi to może i na muzyce się nie znać:)
1
@malicinho potężny wokal nie świadczy o talencie :) Górniak to przez całą karierę nie nagrała nie napisała tyłu piosenek co sanah w rok przy zachowaniu tak wysokiego poziomu!
10
Sanah to top polskich piosenkarek i nawet nikt nie jest blisko niej. Na następnych miejscach bym dała Sylwię Grzeszczak i Darię Zawiałow. Każdą z nich słuchałam na żywo i są genialne ale sanah to królowa;) Jakie jest wasze zdanie?
0
@tadzik447 a szczególnie wygrywanie LM to nuda :)
7
Ah igrzyska to jest świetny czas i dobrze,że co 4 lata co by człowiekowi się nie znudziły ;) Szybko zleci i znów będziemy ekspertami od wspinaczek, kajaków czy innych rzutów. Kocham sport ❤️
1
@MesQueUnClub96 love story albo jeszcze aktualne u mnie 22 ;)
0
@NeroTFP1 I dzięki takim sportowcom kocha się sport;)
10
Ada forma super jak na to,że kilka miesięcy temu urodziła dziecko. Wielki szacun!
1
@Pawlak1992 takich mężczyzn nam potrzeba!
1
Fornal? TOP siatkarz i facet
1
@Sapos93 pokaż siebie Alvaro
4
Dobra to gdzie można się zapisać na tą wspinaczkę? Ola duma Lublina ❤️
1
@mrboom oby defensywny pomocnik!
3
Pamiętacie jak podczas euro cieszyliśmy się,że skrzydła Hiszpanii będą nasze? Wszystko wtedy wydawało się piękniejsze ah pomarzyliśmy a jak zwykle zostaliśmy sprowadzeni przez nasz kochany klub na ziemię:) Olmo może dać liczby ale za taką kwotę kupować gościa z wątpliwym zdrowiem i brakiem pozycji w składzie trzeba być z Barcelony xd Oby nam zamknął usta i był świetnym wzmocnieniem.
0
@333tricampeones333 kibicka Barcy? Jeszcze większy szacun :)
1
@NeroTFP1 za szybko kończą się wielkie kariery :(
24
Anito jesteś wzorem do naśladowania, na zawsze mistrzyni! Szkoda,że bez brązu ale i tak szacun. Takich sportowców potrzeba a nie narzekających na wszystko narcyzów(każdy wie o kogo chodzi). Czyżby koniec pięknej kariery Włodarczyk? Dziękujemy za wszystko :)
3
@Rust_Cohle no i bardzo dobrze
0
@zadafcb nie no nie gadaj xddd ja nie mam takich wtyków co ten Motor odwala haha
1
@zadafcb szczerość to podstawa! Niech tylko jej to nie przeszkodzi ;)
0
@Kredon trzymam kciuki, kiedy start?
0
@NeroTFP1 oby oby
0
Szczerze mówiąc obawiam się,że nie zdobędziemy żadnego złota na tych igrzyskach:( Może lekka nas poratuje, w siatkę wątpię jakoś.
1
@Stinger_ kurde będzie trzeba się wybrać na arenę xd
0
Iguś obudź się! Dasz radę jeszcze to wygrać!!!!
0
Jeśli Olmo przychodzi to kto odchodzi? Nie widzę dla niego miejsca... Pół sezonu on, drugie pół Pedri?
1
@Yamal_Williams tego nie wie nikt