Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Takie porażki bolą chyba najbardziej. Już wolę porażkę po wyrównanym meczu z mocnymi drużynami niż z takim antyfutbolem. Precz do segunda ogórki!
2
No i od zmarnowanych setek Lewego wiedziałam, że tak to się skończy. Real by odrobił nawet tyłkiem tylko my oczywiście nie. Wychodzi nam wąska młoda kadra już bokiem. Obyśmy nie przegrali sezonu zaraz.
3
Znowu przewallimy punkty ze slabiakami... czuję to, że więcej niż remis się nie uda i przetracimy lidera.
1
@Marian_Pazdzioch różnie bywa
10
@Cule2013 zazdroszczę! Fajnie, że się przebijał nasz doping!
1
@Foro mam taką nadzieję:)
0
@LeoMessiiBarcaPepa znam to :( Bardzo lubię ale nie mogę pic bo mam to samo
5
Yamal to jest przekozak. Ten dzieciak robi już liczby jakich nikt nigdy w jego wieku nie robił. Daje dużo jakości, czasem wiadomo popełnia jakieś błędy, trochę samolubnie w niektórych sytuacjach ale i tak już jest mega crackiem. Oby zdrowie mu dopisywało i chłodna głowa bez sodówki. Mam nadzieję, że za 10 lat nadal się będziemy nim zachwycać:)
8
Dzięki Ferran! Życzę Ci żeby tak w każdym meczu wpadały łatwo na przekór hejterom :)
3
Jesteśmy Barceloną i musimy dziś wyjść po zwycięstwo! Udało się roznieść Bayern to można pokonać Borussie. Liczę na lepsza postawę niż w ostatnich meczach ligowych a będzie dobrze :)
1
@July_6_BcN ah to poproszę o 800+ dla biednej studentki
0
@MesQueUnClub_87 tak dosłownie wszystko od masła po papier toaletowy..
11
Ale wszystko jest w cholere drogie dajcie spokój...
1
@Kapitan hawk Dla odmiany nam się postawią..
0
Rapha prowadź nas tak dalej! Oby cały sezon był taki kluczowy, Yamal oczywiście też robi różnicę choć ma sporo do poprawy. Teraz już proszę bez żadnych wpadek i seria zwycięstw ma być.
0
@Rust_Cohle chyba nawet jednej nie przypominam sobie xd
1
Obyśmy od następnego meczy już wrócili na zwycieskie tory. Nic nie jest stracone VeB!
2
Nosz ***** *** zepsuliście nam weekend. Wierzyłam, że to będzie ten sezon a niestety zaczynam w to wątpić. Wystrzeliliśmy z forma za wcześnie i wszystko już spadło.
1
Do wygrania to jest dawać!
1
Byle udało się wcisnąć i wygrać nawet to 1:0. Trzeba przepychać takie mecze gdy nam nie idzie. Martwi to, że akurat ze słabszymi rywalami gdzie powinno być lepiej.
5
10000 lat moja kochana FC Barcelono! Co by nie było na zawsze w sercu! Wszystkiego najlepszego i samych wygranych ;)
0
@FcPortoFan1999 2016 udany
0
@FcPortoFan1999 Niestety sam nam mistrzostwa świata nie wygra. Dzięki niemu w dużej mierze byliśmy na ostatnich wielkich imprezach
3
Powinniśmy być dumni z tego faktu, że Lewy jest Polakiem, najlepszym naszym piłkarzem i długo długo takiego nie będziemy mieć. Tylko na niego wylewa się ciągle masa hejtu a jak reprezentacja nasza wygląda bez Roberta dało się zobaczyć w ostatnich meczach. Wszystkim tym hejterom się oczy otworzą jak skończy karierę. Oby to nie nastąpiło szybko. Życze jeszcze wielu bramek i przede wszystkim pucharów z Barceloną a może za rok zwieńczeniem tego będzie pewna zasluzona nagroda :)
0
@Jonyx zobaczymy o 23 trzymam za słowo!
1
Obawiam się tego meczu ...po ostatnich trzeba wrócić na zwycięską ścieżkę!
0
@FcPortoFan1999 Zasłużenie ładna sumka na głowę już jest :)
0
@natanvip Dokładnie brak lewej obrony, defensywnego pomocnika i skrzydłowego na zmianę może nam to przegrać sezon. Bo tacy Fati,Torre, Ferrari, Victor, Martin się nie nadają. Liczę, że wróci reszta obrońców do rotacji.
0
Mam nadzieję, że to tylko chwilowa załamka formy a nie, że albo wygrywamy solidnie albo tracimy punkty. Musimy wygrywać nawet w tych słabszych meczach. A tu się czlowiek aby wkurzył zawsze powtarzam, że 2:0 niebezpieczny wynik.
1
@szewjar też się obawiam tego + Penia także trzeba strzelić przynajmniej 3 !