12

Takie porażki bolą chyba najbardziej. Już wolę porażkę po wyrównanym meczu z mocnymi drużynami niż z takim antyfutbolem. Precz do segunda ogórki!

2

No i od zmarnowanych setek Lewego wiedziałam, że tak to się skończy. Real by odrobił nawet tyłkiem tylko my oczywiście nie. Wychodzi nam wąska młoda kadra już bokiem. Obyśmy nie przegrali sezonu zaraz.

3

Znowu przewallimy punkty ze slabiakami... czuję to, że więcej niż remis się nie uda i przetracimy lidera.

1

@Marian_Pazdzioch różnie bywa

10

@Cule2013 zazdroszczę! Fajnie, że się przebijał nasz doping!

1

@Foro mam taką nadzieję:)

0

@LeoMessiiBarcaPepa znam to :( Bardzo lubię ale nie mogę pic bo mam to samo

5

Yamal to jest przekozak. Ten dzieciak robi już liczby jakich nikt nigdy w jego wieku nie robił. Daje dużo jakości, czasem wiadomo popełnia jakieś błędy, trochę samolubnie w niektórych sytuacjach ale i tak już jest mega crackiem. Oby zdrowie mu dopisywało i chłodna głowa bez sodówki. Mam nadzieję, że za 10 lat nadal się będziemy nim zachwycać:)

8

Dzięki Ferran! Życzę Ci żeby tak w każdym meczu wpadały łatwo na przekór hejterom :)

3

Jesteśmy Barceloną i musimy dziś wyjść po zwycięstwo! Udało się roznieść Bayern to można pokonać Borussie. Liczę na lepsza postawę niż w ostatnich meczach ligowych a będzie dobrze :)

1

@July_6_BcN ah to poproszę o 800+ dla biednej studentki

0

@MesQueUnClub_87 tak dosłownie wszystko od masła po papier toaletowy..

11

Ale wszystko jest w cholere drogie dajcie spokój...

1

@Kapitan hawk Dla odmiany nam się postawią..

0

Rapha prowadź nas tak dalej! Oby cały sezon był taki kluczowy, Yamal oczywiście też robi różnicę choć ma sporo do poprawy. Teraz już proszę bez żadnych wpadek i seria zwycięstw ma być.

0

@Rust_Cohle chyba nawet jednej nie przypominam sobie xd

1

Obyśmy od następnego meczy już wrócili na zwycieskie tory. Nic nie jest stracone VeB!

2

Nosz ***** *** zepsuliście nam weekend. Wierzyłam, że to będzie ten sezon a niestety zaczynam w to wątpić. Wystrzeliliśmy z forma za wcześnie i wszystko już spadło.

1

Do wygrania to jest dawać!

1

Byle udało się wcisnąć i wygrać nawet to 1:0. Trzeba przepychać takie mecze gdy nam nie idzie. Martwi to, że akurat ze słabszymi rywalami gdzie powinno być lepiej.

5

10000 lat moja kochana FC Barcelono! Co by nie było na zawsze w sercu! Wszystkiego najlepszego i samych wygranych ;)

0

@FcPortoFan1999 2016 udany

0

@FcPortoFan1999 Niestety sam nam mistrzostwa świata nie wygra. Dzięki niemu w dużej mierze byliśmy na ostatnich wielkich imprezach

3

Powinniśmy być dumni z tego faktu, że Lewy jest Polakiem, najlepszym naszym piłkarzem i długo długo takiego nie będziemy mieć. Tylko na niego wylewa się ciągle masa hejtu a jak reprezentacja nasza wygląda bez Roberta dało się zobaczyć w ostatnich meczach. Wszystkim tym hejterom się oczy otworzą jak skończy karierę. Oby to nie nastąpiło szybko. Życze jeszcze wielu bramek i przede wszystkim pucharów z Barceloną a może za rok zwieńczeniem tego będzie pewna zasluzona nagroda :)

0

@Jonyx zobaczymy o 23 trzymam za słowo!

1

Obawiam się tego meczu ...po ostatnich trzeba wrócić na zwycięską ścieżkę!

0

@FcPortoFan1999 Zasłużenie ładna sumka na głowę już jest :)

0

@natanvip Dokładnie brak lewej obrony, defensywnego pomocnika i skrzydłowego na zmianę może nam to przegrać sezon. Bo tacy Fati,Torre, Ferrari, Victor, Martin się nie nadają. Liczę, że wróci reszta obrońców do rotacji.

0

Mam nadzieję, że to tylko chwilowa załamka formy a nie, że albo wygrywamy solidnie albo tracimy punkty. Musimy wygrywać nawet w tych słabszych meczach. A tu się czlowiek aby wkurzył zawsze powtarzam, że 2:0 niebezpieczny wynik.

1

@szewjar też się obawiam tego + Penia także trzeba strzelić przynajmniej 3 !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?