Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po tych nieszczęsnych ostatnich dwóch miesiącach w lidze trzeba wrócić do wygrywania. Oby nie powtórzyło się kolejne leganes ale jak sędziowie będą na przyzwoitym jak na nich poziomie powinniśmy ich gładko pokonać. Teraz liczę na serię zwycięstw najlepiej do końca sezonu! Vamoooos Barca !
0
Mecz z Getafe może być ciężki, obawiam się drugiego Leganes. Niby jesteśmy w gazie ale sędziowie + madryckie rzeźniki mogą utrudnić swoje granie. Oby gładko i przyjemnie ich zlac! Trzeba wrócić do serii zwycięstw.
5
@Lionel_Messi10 najpierw lewy albo rapha! Yamalek będzie miał na to całe lata jeszcze ;)
2
Znów dużo strzelamy i gramy dobrze co cieszy ale martwi to, że potem będzie mecz co nie potrafimy jednej trafić i obawiam się tego nędznego Getafe.... trzeba wrócić na niepokonaną ścieżkę w lidze najlepiej do końca sezonu!
0
@mrboom akurat, że ktoś jest gruby lub pali to jest dobry powód by odrzucić
1
@mrboom to nie jest główny powód jak nie czuje pociągu to nie będę udawała, że tak jest.
1
@John_Doe a tam znajdzie sobie lepszą
1
@Tollusiek XD mam zmyślonego przyjaciela potwierdzam
2
@Gronek a 84 bramki do pustej san marino tylko trafił
1
@VegetaPolska Oby w finale LM powtórka ale by piekło :)
4
Szkoda odpalu Wojtka bo czułam, że rapha albo olmo upokorzą ich jeszcze bardziej. Poniedziałek jakby przyjemniejszy:) Inne drużyny bierzcie przykład jak się leję real. Visca el Barca sempre!
0
@fotohobby znasz mnie, że wiesz o co chodzi? Wzrostu nie zmienię xd
2
Rapha odwoluje wszystko co powiedziałam na początku jesteś genialny kapitanie! Widok tych młodziaków świętujących najlepszy :) Araujo zostań proszę gdzie będzie Ci lepiej! Z formą jeden z najlepszych. Obyśmy folozyli jeszcze chociaż jakiś puchar w tym sezonie a najlepiej 3!
0
@Szymemdymek Oby mu ten mecz zmienił decyzję
11
Strzelmy im 7!! Zawsze się boję że odrobią
3
Boję się, że znów będziemy partaczyć sytuację a nie złapiemy już mekambe tak na spalonych jak w październikowym meczu. Niestety Jude też wrócił do formy i będzie bardzo trudno. Ale oby wygrana zawsze VeB!
1
@mrboom gratulacje :)
0
@Katalończyk 99 My kobiety jesteśmy skomplikowane xd ale spoko do takich sebków mnie nie ciągnie
0
@Katalończyk 99 zobaczymy muszę postawić sprawę jasno trudne ale nieuniknione.
0
@VegetaPolska jest fajny z charakteru, spotykamy się i dużo rozmawiamy ale no z wyglądu nie pasujemy do siebie. Jest też taki dość skryty, skromny nie mówię, że to źle ale ja chyba potrzebuje kogoś kto mnie bardziej rozerwie.
0
@Katalończyk 99 ah tylko czemu ja tak zawsze trafiam, że tylko jednostronne jest zainteresowanie raz moje, raz chłopaka :(
1
@Encore lubię go i właśnie nie chce stracić kontaktu ale z mojej strony raczej na pewno nic nie będzie, nie ten typ
1
@Jay1981 chyba tylko się da jak chłopak jest gejem :/
0
@Katalończyk 99 zaznaczyłam to jakiś czas temu trochę w żartach więc chyba muszę jeszcze raz :(
0
Tak przed meczem do którego mam złe przeczucia pytanie z innej beczki. Wierzycie w przyjaźń damsko- męską? Ja uważam takiego jednego tylko za przyjaciela ale wydaje mi się, że on traktuje mnie inaczej. Fajny chłopak ale ja na ten moment nie potrafię się chyba zakochać:(
1
Araujo miał być jak Umtiti piłkarzem na lata a tu nagle chce odejść.... widać kolejny piłkarz co tak kocha klub, przeskoczył nad herbem wielki kapitan a potem strzelił focha bo to nie jego wina zawalony ćwierćfinał w LM. Jeśli chce to droga wolna tylko trzeba wziąć za niego pożądną kasę a nie jak zwykle w naszym przypadku za bezcen. Mamy i tak wąski skład to kapitan z własnej woli jeszcze go nam osłabi ...
1
@July_6_BcN przeczytałam głosem Piotra Kozioła :)
3
@gumaz wolałbym o to spytać mamę niż sama robić ;) Pieczony kurczak z ziemniakami :)
1
Chciałabym wrócić na jeden dzień do dzieciństwa. Wiązało by się to z kłótnią z rodzeństwem o komputer ale mogłabym to jeszcze powtórzyć. Poczuć się jeszcze raz beztrosko, poznawać piłkę nożną i podziwiać wielką rywalizację GOATa z Crisem. Nostalgią mnie dopadła trzeba wracać do siebie i robić obiad ;/
2
Bez Olmo i Victora a z Fatim, Ferranem i cienkim ostatnio Ferminem nie mamy ławki:( Jeśli już nie ma szans na rejestrację liczę,że znów La masia nam pomoże i któryś chłopak zabłyśnie.