1

@Encore Bolt tyczki! Podziwiam takich genialnych sportowców:)

5

Kobiety bywają impulsywne xD

1

@OzzyFCB możliwe ale dziwne bo numer podany był w ogłoszeniu xd

0

@Maker0 w lato bardzo lubię w doku z rodzinnym z rodzeństwem na zjazdach :) Choć może poszukam gdzieś w centrum sportowym :)

0

Dzwonie pierwszy raz pod pewien numer i odrazu bez sygnału mam odrzucane połączenia. Nie ma mowy, że mój numer został zablokowany bo go ta osoba nie zna. Miał ktoś taką sytuację, o co chodzi? Sms chyba też nie doszedł.

1

@Donnie_Darko nie słyszałam o tych dwóch twoich ulubionych serialach, gdzie można je obejrzeć?

1

@FCB_dimiC lubię robić to magiczne 10 tys i zazwyczaj kilka razy w tygodniu udaje mi się zrobić nawet więcej. Minimum 6 to mam codziennie raczej choć wiadomo zdarzają się odstępstwa.

1

@Donnie_Darko friends, modern i HIYM moja topka wracam i wracam do nich za to do teorii i the office nie mogę się przekonać:)

0

@NeroTFP1 No właśnie najgorzej jak się nie ma tej najbliższej osoby. Uwielbiam spacery kroki to moja obsesja musi minimum być zrobione :) a faktycznie do czytania musze wrócić ale po czytaniu artykułów naukowych jest to ciężkie :)

1

@Eklerek zawsze można na was liczyc

0

@Krzysztof1987 A może nie o to pytam?

0

Co robicie na odstresowanie, na oczyszczenie głowy? Oczywiście sport, spacery, muzyka ale szukam także czegoś innego.

0

@BORO_12 fajnie ale jednak nie wygranie żadnego z 3 najważniejszych pucharów będzie dla nas naprawdę porażką :(

4

Pomimo niekorzystnego, niesprawiedliwego rezultatu dla nas jestem dumna z drużyny. Flick zaczepił w nich wolę walki i chęć zdobywania jak największej ilości bramek, nie ma pragmatyzmu jak bywało w ostatnich latach. Niestety taka gra jest ryzykowana i się o tym przekonujemy. Będę bardzo wkurzona i zawiedziona jak nie wygramy nic w tym sezonie :(

0

@Kamiloza91 mowa o atletico

0

Nie cierpię tych dziadów... ciekawe czy będą tak skuteczni z Realem

0

@D10SLEO XDDDDD

2

Proszę wygrajmy dziś choćby to 1:0 :) W sumie nie tylko dziś bo do końca sezonu mają być same wygrane vamooos!

2

@Jakchcesz ja wolę dostawać czekoladę xd

2

@July_6_BcN dokładnie mam podobnie. Kwiaty można kupować calu rok nie tylko dziś:) U mnie wieczór z serialem wleci

1

@July_6_BcN dokładnie! Jak spędzasz dzisiejszy dzień? Podzielasz rolę singielki? Xd

1

@Popitek12 kurde gdyby nie te zarobki ...

0

@maciar haha zdarzało się i tak

0

@Bogan owianke znam i kocham ale dzięki:)

2

@macio_944 trochę ciasno ale da się przeżyć:)

2

@Luciano99 Skomplikowane danie nie wiem czy nie za dużo czasu pochłonie.

0

@NeroTFP1 Tortille są super często wykorzystuje właśnie:) Choć najlepsze domowe niż te ze sklepu

0

@Encore Moje studenckie jedzenie już mam dość ;)

0

@July_6_BcN to zdrowy gotowiec bardzo lubię choć zmniejszyli paczki a cena spora :(

3

@kuz Powodzenia! Ah chciałabym być w Rzymie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?