Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Bolt tyczki! Podziwiam takich genialnych sportowców:)
5
Kobiety bywają impulsywne xD
1
@OzzyFCB możliwe ale dziwne bo numer podany był w ogłoszeniu xd
0
@Maker0 w lato bardzo lubię w doku z rodzinnym z rodzeństwem na zjazdach :) Choć może poszukam gdzieś w centrum sportowym :)
0
Dzwonie pierwszy raz pod pewien numer i odrazu bez sygnału mam odrzucane połączenia. Nie ma mowy, że mój numer został zablokowany bo go ta osoba nie zna. Miał ktoś taką sytuację, o co chodzi? Sms chyba też nie doszedł.
1
@Donnie_Darko nie słyszałam o tych dwóch twoich ulubionych serialach, gdzie można je obejrzeć?
1
@FCB_dimiC lubię robić to magiczne 10 tys i zazwyczaj kilka razy w tygodniu udaje mi się zrobić nawet więcej. Minimum 6 to mam codziennie raczej choć wiadomo zdarzają się odstępstwa.
1
@Donnie_Darko friends, modern i HIYM moja topka wracam i wracam do nich za to do teorii i the office nie mogę się przekonać:)
0
@NeroTFP1 No właśnie najgorzej jak się nie ma tej najbliższej osoby. Uwielbiam spacery kroki to moja obsesja musi minimum być zrobione :) a faktycznie do czytania musze wrócić ale po czytaniu artykułów naukowych jest to ciężkie :)
1
@Eklerek zawsze można na was liczyc
0
@Krzysztof1987 A może nie o to pytam?
0
Co robicie na odstresowanie, na oczyszczenie głowy? Oczywiście sport, spacery, muzyka ale szukam także czegoś innego.
0
@BORO_12 fajnie ale jednak nie wygranie żadnego z 3 najważniejszych pucharów będzie dla nas naprawdę porażką :(
4
Pomimo niekorzystnego, niesprawiedliwego rezultatu dla nas jestem dumna z drużyny. Flick zaczepił w nich wolę walki i chęć zdobywania jak największej ilości bramek, nie ma pragmatyzmu jak bywało w ostatnich latach. Niestety taka gra jest ryzykowana i się o tym przekonujemy. Będę bardzo wkurzona i zawiedziona jak nie wygramy nic w tym sezonie :(
0
@Kamiloza91 mowa o atletico
0
Nie cierpię tych dziadów... ciekawe czy będą tak skuteczni z Realem
0
@D10SLEO XDDDDD
2
Proszę wygrajmy dziś choćby to 1:0 :) W sumie nie tylko dziś bo do końca sezonu mają być same wygrane vamooos!
2
@Jakchcesz ja wolę dostawać czekoladę xd
2
@July_6_BcN dokładnie mam podobnie. Kwiaty można kupować calu rok nie tylko dziś:) U mnie wieczór z serialem wleci
1
@July_6_BcN dokładnie! Jak spędzasz dzisiejszy dzień? Podzielasz rolę singielki? Xd
1
@Popitek12 kurde gdyby nie te zarobki ...
0
@maciar haha zdarzało się i tak
0
@Bogan owianke znam i kocham ale dzięki:)
2
@macio_944 trochę ciasno ale da się przeżyć:)
2
@Luciano99 Skomplikowane danie nie wiem czy nie za dużo czasu pochłonie.
0
@NeroTFP1 Tortille są super często wykorzystuje właśnie:) Choć najlepsze domowe niż te ze sklepu
0
@Encore Moje studenckie jedzenie już mam dość ;)
0
@July_6_BcN to zdrowy gotowiec bardzo lubię choć zmniejszyli paczki a cena spora :(
3
@kuz Powodzenia! Ah chciałabym być w Rzymie :)