4

Olmo w formie to gwarancja jakości i niestety to, że nie będzie grał a kupiliśmy go za tyle hajsu to kompromitacja. Victor też by się przydał jako uzupełnienie składu...

7

Mam nadzieję, że nie zrobimy kolejnej niespodzianki i nie odpadniemy dziś z takim rywalem xd

1

@Jakchcesz Bo chyba nie uważałam go za lekki. Jak się wzruszyłam na nim nie raz.

0

@Lanosss A jakie konkretnie? Nie mam właśnie prime ani reszty bo nie oglądam za dużo.

1

@Jakchcesz Zaliczony i bardzo fajny!

0

Fajny, lekki serial na netflix/ HBO? Coś co odpręży i rozweseli :) Friends, Teoria, HIMYM, Modern Family zaliczone i bardzo lubiane więc teraz mam problem z wyborem:(

0

@Odcinkowy próbują być śmieszni, źle się słucha. Nie ma podjazdu do Babiarza czy Rudzińskiego.

1

Włączyłam na chwile skoki, czy ten komentarz na tvn zawsze był taki żałosny? Szkoda, że już my nie mamy radości z tego sportu. Musiało to kiedyś nadejść niestety. Myślałam, że chociaż któryś z naszych wróci do formy :(

1

@zadafcb O Rhodesa pamiętam jak jeszcze słaby był ;)

3

Ja serio myślałam, że się uda z rejestracją. Nieźle jaja, kupujemy gościa za 50 mln nie wiadomo czy by wypalił na dłuższą metę a on i tak nie będzie mógł grac xd Jak mamy coś wygrać z kadrą uboższą jeszcze o 2 piłkarzy?

0

@zadafcb Co się tam dzieje ciekawego? Kto ma tytuły? Orton nadal występuje? Oglądałam to z 10 lat temu moze xd

0

@clyde Dla mnie też był jednym z najgorszych a początek nowego nie zapowiada się lepiej. Wszystkiego dobrego! Wygrania pucharów przez Barce!

4

@PIWOSZ89 Zaraz 10 lat stuknie od naszej LM

4

Mam nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy zarówno pod względem osobistym jak i sportowym dla Barcy i Polaków w różnych dyscyplinach.

3

@marcin62 a tam tylu do mnie nie pisze;(

3

@marcin62 tak to działa w dwie strony niestety

7

@marcin62 A tam faceci tez nie lepsi xd ja już zrezygnowałam

1

@jacobFCB friends, modern family

3

Asterix misja kleppatra TOP!

1

@Lionel_Messi10 u mnie jest lekki śnieg

8

Nie czuć tych świat jak kiedyś... może gdy będę miała swoje dzieci to wróci. Tak czy inaczej wesołych i zdrowych dla wszystkich!

4

Jeszcze wrócimy na 1 miejsce wierzę w to!

1

Te cholerne Atletico działa na nerwy już tak samo jak Real. Nie zasłużyliśmy by to przegrać ale oczywiście szczęście nam nie sprzyja :((

2

@KamQiX z dwóch różnych powodów:)

4

2 lata temu Cristiano płakał. Leo GOAT!

0

@tomek8756 na szczęście Barca i dzięki niemu ja też

1

@NeroTFP1 A mnie brat wkręcał ze to od Messiego bajka :(

1

@Toretto tak w dodatku Realowi zawsze wejdzie jakas bramka z dystansu Valverde czy gol z tylka Belinghama a u nas nie ma takiego zawodnika... myślałam, że będzie mim Olmo ale już po dobrym wejściu zgasł

0

@Toretto wychodzi wąska kadra i braki na kilku pozycjach także niestety. Oddałabym tą ligę za wygranie LM ale bardzo wątpliwe są oba trofea... Widziałam już dużo takich meczy ale głównie na wyjazdach za najlepszych czasów też tak bywało, że nic nie wpadało choćby mecz trwał jeszcze godzinę ;(

0

@Gibbon_FCB dokładnie solidaryzuje się a zaraz Real złapie formę i będą problemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?