Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 jesteście wszyscy tutaj specyficzni xd aż przerwa mi się przyda
1
@July_6_BcN moje ostatnie lata to jakaś kpina :(
2
@Luciano99 tu nie chodzi nawet o związek a o brak bliskich osób.
9
Być samotnym w młodym wieku, podobno w najlepszym w życiu jest do kitu. Patrzysz dookoła co robią twoi rowiesnicy a co ty i tylko poczucie winy...
3
@Kgorecki2500 potwierdzam xd
0
@Rewolucja123 jaa
1
@July_6_BcN ja za to na uczelnie pieszo ale wiem, że jak praca będzie na pełen etat to będzie o to trudniej :/
1
@July_6_BcN Rozumiem :) Ja jak już do południa zrobię tak z 5000 to już poyem samo idzie. Ale najgorzej jak caly dzień w jednym miejscu się zdarzy to ciężko nadrobić potem:/
1
@NeroTFP1 super! Ja ostatnio na wyjeździe miałam 20km ale to już było ciężko cały dzień dosłownie chodzenia:)
0
@July_6_BcN Zawsze ponad 10 jest już tak jakoś łatwiej, lepiej :) Jeśli jest czas i taka pogoda jak obecnie to aż się chce coraz więcej. Dużo chodzisz w pracy czy jak nabijasz?
0
Ile kroków robicie dziennie? Monitorujecie czy nie zwracacie uwagi? Ja musze mieć to 8-10 tys praktycznie codziennie:)
0
@Criss18Barca kurde a dopiero co im się drugie dziecko urodziło.... może niech Marc zrobi testy. Jeśli to prawda to głupia baba, koleżanką lewej to może z jej kolegą ten romans xd
6
Czemu w ludziach nie ma za grosz empatii? Ja się przejmuje na same takie wiadomości gdy nawet kogoś nie znam :( Bardzo smutna wiadomość. Drużyno jedynie co możecie zrobić to wygrać wszystko dla Niego!
2
@Bocheno1 A o mnie zapomniałeś :(
1
@JimMorrisonFCB dzięki śliczne zawsze można na was liczyć:)
1
@Marian_Pazdzioch dzięki;)
3
Jestem dumna z bycia kibicem Barcelony! Drużyno szacunek za wczorajszy występ! W 11 zapewnilibyśmy sobie spokojna zaliczkę ale liczę, że u siebie bedzie pokaż siły. A no i już bez tych czerwonych kartek poproszę!
3
Trudno kibicować mi Atletico bo po meczach z nami jeszcze bardziej ich nie cierpię ale mniejsze to zło niż Real. Szkoda, że oba zespołu nie mogą odpaść ;)
0
@July_6_BcN dlatego skończyłam szybciej niż zaczęłam relacje xd
0
@AbelKabel a faceci tylko wkurzają tym "ale o co Ci chodzi kobieto " xd
0
@July_6_BcN wyobrażasz sobie mieć faceta,który nie zna się na piłce? Jeden się mnie spytał co to jest dwumecz albo czy bramkarz może zagrać w polu?
0
@July_6_BcN aj bo czuje, że nigdy nie znajdę normalnego faceta tylko dziwnych typow poznaje xd
0
@Azazel_Pazuzu niee rozkręcę gorących nie chce mi się opowiadać jednak xd
2
@Comentateiro Ja chociaż się znam na piłce mogę miec to wybaczone?
1
@July_6_BcN A popsuł mi taki jeden nerwy :/
6
Faceci jesteście niereformowalni....
0
@NeroTFP1 a no fakt zdążyłam o nim zapomnieć.
5
Jakie piękneto obrazki gdy każdy nasz młody piłkarz po strzeleniu bramki csłuje herb :) To jest właśnie więcej niż klub! Czy jest jeszcze jakiś piłkarz pierwszej drużyny z pola, który nie ma jeszcze bramki? Fajnie, że każdy coś dokłada od siebie i oby tak do końca sezonu :)
0
@Pitinho Oby wrócił bo jest mega potrzebny
1
Olmo dziś załatwił sobie miejsce w składzie na benfice i chyba zostanie MOTM :)