Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jadacie jak się wam nie chce gotować, nie macie czasu? Pomysły na szybkie posiłki a nie gotowce poproszę:)
0
@July_6_BcN oj Pedri podobno jeszcze wolny więc trzeba o niego walczyć. Rok młodszy odemnie nie jest źle:)
17
Pedri to obecnie najlepszy pomocnik świata. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Pedriniesta kocham Cię cracku bądź zdrowy i ciesz nas swoją grą cały czas!
7
Wojtek coraz lepiej, wczoraj inaczej mógłby się potoczyć mecz jakby nie obronił tych groźnych sytuacji. Tak trzymaj! Tylko z bramkarzem w dobrej formie można wygrywać puchary :)
0
@Popitek12 Dla mnie jest xd
1
@Jakchcesz dokładnie jak Robin Hood jesteśmy:(
0
Real i Atletico nie są tacy mocni my gramy lepiej nie możemy tego zepsuć. Już daliśmy im lidera teraz trzeba walczyć o odzyskanie. Vamoos!
0
@Pedri16Future chodziło mu o Cubarsiego
2
Oby powtórzyć dobry mecz i łatwą wygraną! Vamos!
0
@Pitinho wybór dobrej strony to najlepsza decyzja w moim życiu:)
5
@Encore 40 na karku a nic nie zmądrzał ;)
3
Czy Leo kiedykolwiek powiedział, że jest najlepszy na świecie? Czyny nie słowa Panie Cristiano się liczą. Najbardziej kompletny zawodnik to człowiek który zdobył najwięcej złotych piłek i MŚ :)
0
@Azazel_Pazuzu a on nie był kiedyś kibicem Barcy? Xd
0
@BorzyKrzys Niech wróci Camp Nou i prawdziwy doping:( Gdybym tylko ja była na meczach...
0
Nie cierpię meczy o tej godzinie jeju wcisnąć coś w drugiej i wygrać choćby minimalnie.
2
Obawiam się powtórki kolejnego getafe, leganes czy las palmas:(Trzeba szybko się obudzić i Broń Boże nie stracić to może coś strzelimy.
1
Oby podobny meczyk jak z Valencią zarówno dziś jak i w pk. Po wygraną vamoos!
0
Tylko żebyśmy wygrali, taka godzina nam nie służy. Musimy wygrywać wszystko i podłączyć tlen w lidze. Wszystko jest możliwe choć wiemy jak będzie wyglądało sędziowanie ...
8
Neymar miał wrócić do Barcelony a wcześniej wrócił do Santosu. Kto by sie spodziewał, że tak się jego kariera potoczy. Zdobył kasę, popularność ale mógł osiągnąć o wiele więcej. Potenciał na złote piłki był gdyby tylko został u nas.... i on i my byśmy mieli przynajmniej jedną ligę mistrzów więcej. Najbardziej zmarnowany talent :(
4
@clyde Tylko bogaci mogą chorować najwidoczniej.... Na psychoterapię tez sobie czekaj kilka lat albo ponad 200 zł za godzinkę spotkania :)
0
@gumaz ja się sama obronie niech mnie tylko ktoś zaczepi! W sumie zdarzyło się, że ktoś zaczepiał i gadał jakieś głupoty ale najczęściej to byli tacy co ledwo się na nogach trzymali więc szybko zwiałam.
5
@Marian_Pazdzioch Ile bym nie spała to za mało
1
@July_6_BcN stres i problemy ze snem
0
@mientusek1407 serioo?
0
Bierze ktoś ashwagandhe? Jakie efekty i jaka najlepsza?
5
@Aragorn33 i moje 2 zł
0
@Lola120 haha odwoluje xd
0
Za takie zwroty akcji na naszą korzyść to kocham piłkę ale mecz imienia realu xd dużo do poprawy
5
Czemu my gramy wszyscy super albo wszyscy do dupy? Sezon z wielkimi meczami przeplatany tragicznymi i wątpliwe czy my jeszcze wyjdziemy z tej ligi xd puchar króla maks jeśli się nam poszczęści xdd
0
To my oby wygrać a Las Palmas proszę zabrać Realowi to co i nam ;)