0

Co jadacie jak się wam nie chce gotować, nie macie czasu? Pomysły na szybkie posiłki a nie gotowce poproszę:)

0

@July_6_BcN oj Pedri podobno jeszcze wolny więc trzeba o niego walczyć. Rok młodszy odemnie nie jest źle:)

17

Pedri to obecnie najlepszy pomocnik świata. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Pedriniesta kocham Cię cracku bądź zdrowy i ciesz nas swoją grą cały czas!

7

Wojtek coraz lepiej, wczoraj inaczej mógłby się potoczyć mecz jakby nie obronił tych groźnych sytuacji. Tak trzymaj! Tylko z bramkarzem w dobrej formie można wygrywać puchary :)

0

@Popitek12 Dla mnie jest xd

1

@Jakchcesz dokładnie jak Robin Hood jesteśmy:(

0

Real i Atletico nie są tacy mocni my gramy lepiej nie możemy tego zepsuć. Już daliśmy im lidera teraz trzeba walczyć o odzyskanie. Vamoos!

0

@Pedri16Future chodziło mu o Cubarsiego

2

Oby powtórzyć dobry mecz i łatwą wygraną! Vamos!

0

@Pitinho wybór dobrej strony to najlepsza decyzja w moim życiu:)

5

@Encore 40 na karku a nic nie zmądrzał ;)

3

Czy Leo kiedykolwiek powiedział, że jest najlepszy na świecie? Czyny nie słowa Panie Cristiano się liczą. Najbardziej kompletny zawodnik to człowiek który zdobył najwięcej złotych piłek i MŚ :)

0

@Azazel_Pazuzu a on nie był kiedyś kibicem Barcy? Xd

0

@BorzyKrzys Niech wróci Camp Nou i prawdziwy doping:( Gdybym tylko ja była na meczach...

0

Nie cierpię meczy o tej godzinie jeju wcisnąć coś w drugiej i wygrać choćby minimalnie.

2

Obawiam się powtórki kolejnego getafe, leganes czy las palmas:(Trzeba szybko się obudzić i Broń Boże nie stracić to może coś strzelimy.

1

Oby podobny meczyk jak z Valencią zarówno dziś jak i w pk. Po wygraną vamoos!

0

Tylko żebyśmy wygrali, taka godzina nam nie służy. Musimy wygrywać wszystko i podłączyć tlen w lidze. Wszystko jest możliwe choć wiemy jak będzie wyglądało sędziowanie ...

8

Neymar miał wrócić do Barcelony a wcześniej wrócił do Santosu. Kto by sie spodziewał, że tak się jego kariera potoczy. Zdobył kasę, popularność ale mógł osiągnąć o wiele więcej. Potenciał na złote piłki był gdyby tylko został u nas.... i on i my byśmy mieli przynajmniej jedną ligę mistrzów więcej. Najbardziej zmarnowany talent :(

4

@clyde Tylko bogaci mogą chorować najwidoczniej.... Na psychoterapię tez sobie czekaj kilka lat albo ponad 200 zł za godzinkę spotkania :)

0

@gumaz ja się sama obronie niech mnie tylko ktoś zaczepi! W sumie zdarzyło się, że ktoś zaczepiał i gadał jakieś głupoty ale najczęściej to byli tacy co ledwo się na nogach trzymali więc szybko zwiałam.

5

@Marian_Pazdzioch Ile bym nie spała to za mało

1

@July_6_BcN stres i problemy ze snem

0

@mientusek1407 serioo?

0

Bierze ktoś ashwagandhe? Jakie efekty i jaka najlepsza?

5

@Aragorn33 i moje 2 zł

0

@Lola120 haha odwoluje xd

0

Za takie zwroty akcji na naszą korzyść to kocham piłkę ale mecz imienia realu xd dużo do poprawy

5

Czemu my gramy wszyscy super albo wszyscy do dupy? Sezon z wielkimi meczami przeplatany tragicznymi i wątpliwe czy my jeszcze wyjdziemy z tej ligi xd puchar króla maks jeśli się nam poszczęści xdd

0

To my oby wygrać a Las Palmas proszę zabrać Realowi to co i nam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?