5

Oby powrót maszyny Flicka z pewnym zwycięstwem i bez kontuzji! Vamoos moja miłości Barcelono!

0

@jacobFCB Modern Family TOP! Twój ulubiony bohater? U mnie Gloria,Phil,Jay :D

1

@PizzerMan Messi to GOAT!!!!!

1

@NeroTFP1 urodzona pesymistka ze mnie. Tylko nie łatwo sięgnąć po pomoc :(

1

@dv7wisnia fakt czasem ekrany przed snem gdy mecz albo serial nieuniknione ale często też po prostu czytam.

0

@NeroTFP1 Badałam już chyba wszystko....problemy z zasypianiem, przebudzanie się niewyspanie i ciągła senność niezależnie od ilości snu. Wmawiali mi różne rzeczy a nic nie wyszło. Już nie wiem co z tym robic a mam tylko 23 lata :( aktywność, kroki, dieta w miarę w porządku

4

Kto tez ma takie problemy ze wstawaniem rano? Masakraaa ;(

0

@Criss18Barca nie no bez przesady, ma drybling, technikę ale mało konkretów

2

@BorzyKrzys ja mam zero energii do życia...najchętniej bym nie wychodziła z mieszkania. Chcę wiosnę:(

0

@MesQueUnClub96 Bo Polska to smutny i zawistny naród.

1

@Wossi61FCB Tak to gdzie Cię widziałam?

0

@Jonyx rozmawiał przez telefon nie chciałam przeszkadzać :/

1

Przyznać się który to paraduje po Lublinie z czapką z pięknym herbem Barcelony? Zawsze cieszy taki widok, pozdrawiam serdecznie;)

2

@Jakchcesz ja to ta fanką z trybuny po golu...

2

Niestety ale trzeba przyjąć porażkę z godnością, byliśmy słabsi. Jak nie idzie to nie idzie szkoda ale zdarza się oby się teraz podnieść. Vamos Barca!

2

@Rastafarnianin dokładnie! Dziś zimno ponuro zero energii :(

1

@Isso89 poproszę !

0

@BezglutenowyPedri koszulki? Znajdziesz na oficjalnej stronie FCB :)

2

@Michael27061990 Ja chce faceta który mi kupi koszulkę Barcy a trafiam albo na fanów rywali albo nie zainteresowanych piłką:(

0

@Criss18Barca Oni i ta cała ekstraklasa są ciekawi jak zeszłoroczny śnieg

8

Oby wszystkie mecze wygrane w listopadzie! I oby w zdrowiu!

4

@Arden ah ta lekkość, swoboda, technika. Mógł osiągnąć więcej gdyby tylko u nas został :( Więcej bramek, więcej pucharów i dla nas i dla niego byłoby o wiele lepiej. Niestety tatusia kasa szejków przekonała. Uwielbiałam go i bardzo szkoda tej kariery.

2

@macio_944 Czy oni śmieją się z 4?

0

@MesQueUnClub_87 no dokładnie ale ja bym go nie chciała nawet z tą kasą:)

0

Ciekawe czy Vini ma jakąś laske czy w miłości mu też się nie układa:(

0

@tbas A co on teraz robi poza bieganiem? Nie wchodzi już każdy strzał do bramki to nie daje za dużo od siebie.

1

@regatta52 za długo a potem jeszcze reprezentacja:(

0

@regatta52 trzeba uważać za tydzień na kolejny nasz ulubiony klubik xd będą się bloczyć oj będą

2

Dajcie już nam ten tryplet! Albo jeszcze nie bo to by oznaczało koniec sezonu i przerwę od Barcy Flicka. Oby tylko cały sezon był taki piękny jak jego początek:)

0

@Michael24 Walczak! Pedri też gra o wiele lepiej niż ten ich przereklamowany Belingham :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?