Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oby powrót maszyny Flicka z pewnym zwycięstwem i bez kontuzji! Vamoos moja miłości Barcelono!
0
@jacobFCB Modern Family TOP! Twój ulubiony bohater? U mnie Gloria,Phil,Jay :D
1
@PizzerMan Messi to GOAT!!!!!
1
@NeroTFP1 urodzona pesymistka ze mnie. Tylko nie łatwo sięgnąć po pomoc :(
1
@dv7wisnia fakt czasem ekrany przed snem gdy mecz albo serial nieuniknione ale często też po prostu czytam.
0
@NeroTFP1 Badałam już chyba wszystko....problemy z zasypianiem, przebudzanie się niewyspanie i ciągła senność niezależnie od ilości snu. Wmawiali mi różne rzeczy a nic nie wyszło. Już nie wiem co z tym robic a mam tylko 23 lata :( aktywność, kroki, dieta w miarę w porządku
4
Kto tez ma takie problemy ze wstawaniem rano? Masakraaa ;(
0
@Criss18Barca nie no bez przesady, ma drybling, technikę ale mało konkretów
2
@BorzyKrzys ja mam zero energii do życia...najchętniej bym nie wychodziła z mieszkania. Chcę wiosnę:(
0
@MesQueUnClub96 Bo Polska to smutny i zawistny naród.
1
@Wossi61FCB Tak to gdzie Cię widziałam?
0
@Jonyx rozmawiał przez telefon nie chciałam przeszkadzać :/
1
Przyznać się który to paraduje po Lublinie z czapką z pięknym herbem Barcelony? Zawsze cieszy taki widok, pozdrawiam serdecznie;)
2
@Jakchcesz ja to ta fanką z trybuny po golu...
2
Niestety ale trzeba przyjąć porażkę z godnością, byliśmy słabsi. Jak nie idzie to nie idzie szkoda ale zdarza się oby się teraz podnieść. Vamos Barca!
2
@Rastafarnianin dokładnie! Dziś zimno ponuro zero energii :(
1
@Isso89 poproszę !
0
@BezglutenowyPedri koszulki? Znajdziesz na oficjalnej stronie FCB :)
2
@Michael27061990 Ja chce faceta który mi kupi koszulkę Barcy a trafiam albo na fanów rywali albo nie zainteresowanych piłką:(
0
@Criss18Barca Oni i ta cała ekstraklasa są ciekawi jak zeszłoroczny śnieg
8
Oby wszystkie mecze wygrane w listopadzie! I oby w zdrowiu!
4
@Arden ah ta lekkość, swoboda, technika. Mógł osiągnąć więcej gdyby tylko u nas został :( Więcej bramek, więcej pucharów i dla nas i dla niego byłoby o wiele lepiej. Niestety tatusia kasa szejków przekonała. Uwielbiałam go i bardzo szkoda tej kariery.
2
@macio_944 Czy oni śmieją się z 4?
0
@MesQueUnClub_87 no dokładnie ale ja bym go nie chciała nawet z tą kasą:)
0
Ciekawe czy Vini ma jakąś laske czy w miłości mu też się nie układa:(
0
@tbas A co on teraz robi poza bieganiem? Nie wchodzi już każdy strzał do bramki to nie daje za dużo od siebie.
1
@regatta52 za długo a potem jeszcze reprezentacja:(
0
@regatta52 trzeba uważać za tydzień na kolejny nasz ulubiony klubik xd będą się bloczyć oj będą
2
Dajcie już nam ten tryplet! Albo jeszcze nie bo to by oznaczało koniec sezonu i przerwę od Barcy Flicka. Oby tylko cały sezon był taki piękny jak jego początek:)
0
@Michael24 Walczak! Pedri też gra o wiele lepiej niż ten ich przereklamowany Belingham :)